Schedule & Scores for Friday, November 9, 2018

ClassAway   HomeLocation
Richmond41 @ 0Purnell Swett  
New Hanover38 @ 14Topsail  
Garner Magnet14 @ 24Holly Springs  
Independence0 @ 2Butler  
Charlotte Country Day24 @ 14Charlotte Latin  
Hoggard24 @ 20Laney  
Hough0 @ 25Vance  
EE Smith20 @ 70Westover  
Statesville53 @ 3East Rowan  
Jack Britt7 @ 20Scotland  
Cardinal Gibbons26 @ 14Northern  
Charlotte Christian43 @ 14Christ School  
Leesville Road38 @ 18Broughton  
Conley28 @ 20West Craven  
Southern Nash72 @ 50Northern Nash  
Rocky River2 @ 0East Mecklenburg  
Pinecrest14 @ 21Seventy-First  
Washington42 @ 25North Lenoir  
James Kenan26 @ 50Clinton  
West Mecklenburg8 @ 48Providence  
Pine Forest14 @ 7South View  
Hopewell25 @ 60West Charlotte  
Northeast Guilford6 @ 7Morehead  
Mooresville7 @ 50Mallard Creek  
Lumberton20 @ 21Hoke County  
Terry Sanford31 @ 28Grays Creek  
Southwest Onslow50 @ 7Croatan  
Myers Park2 @ 0Hickory Ridge  
Athens Drive0 @ 35Apex Friendship  
Fuquay-Varina28 @ 24Cleveland  
Southwest Edgecombe14 @ 35Tarboro  
East Columbus6 @ 31Whiteville  
Lake Norman6 @ 28North Mecklenburg  
Red Springs35 @ 12West Bladen  
Green Hope28 @ 33Sanderson  
East Bladen13 @ 28South Columbus  
CB Aycock32 @ 6North Johnston  
Wallace-Rose Hill28 @ 20East Duplin  
Glenn0 @ 21RJ Reynolds  
Kinston26 @ 24Greene Central  
West Carteret6 @ 49Lee County  
Phillip O Berry Academy of Technology0 @ 41South Mecklenburg  
SouthLake Christian Academy28 @ 33Asheville School  
North Brunswick14 @ 17West Brunswick  
Cape Fear21 @ 33Douglas Byrd  
Franklinton0 @ 2Rose  
West Johnston0 @ 27Triton  
Bertie14 @ 12Pasquotank  
Harrells Christian Academy14 @ 49Village Christian Academy  
Eastern Wayne38 @ 8New Bern  
Millbrook14 @ 21Southern  
South Central28 @ 0Hertford County  
Jordan-Matthews7 @ 34Carrboro  
Jordan20 @ 22Riverside (Durham)  
Panther Creek34 @ 33Cary  
Corinth Holders7 @ 70Wake Forest  
Ben L Smith0 @ 30Southwest Guilford  
Webb0 @ 49Warren County  
Providence Grove0 @ 21Wheatmore  
Enloe16 @ 20Knightdale  
Gates County54 @ 7Southeast Halifax  
South Brunswick7 @ 41Ashley  
Fairmont44 @ 0West Columbus  
Southern Lee43 @ 6Harnett Central  
Lejeune6 @ 68Richlands  
North Iredell6 @ 54South Iredell  
South Robeson6 @ 53St. Pauls  
Southside7 @ 21North Duplin  
Harding University14 @ 35Ardrey Kell  
Union Pines6 @ 24South Johnston  
Trask38 @ 14Pender  
South Creek31 @ 18North Edgecombe  
Pamlico County47 @ 18Jones  
East Carteret57 @ 21Dixon  
Spring Creek22 @ 75Midway  
Winston-Salem Prep6 @ 45Bishop McGuinness  
Bear Grass Charter6 @ 41First Flight  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)