Schedule & Scores for Friday, November 16, 2018

ClassAway   HomeLocation
Northern Guilford0 @ 36Cleveland  
Scotland26 @ 25Jordan  
South Point28 @ 7Mount Pleasant  
Garner Magnet42 @ 21Enloe  
Porter Ridge48 @ 22RJ Reynolds  
Charlotte Catholic42 @ 7Morehead  
Charlotte Country Day17 @ 14Metrolina Christian Academy  
Hillside16 @ 7Clayton  
Crest41 @ 14Cramer  
Statesville7 @ 6East Rowan  
Jack Britt14 @ 21Seventy-First  
Northwest Guilford7 @ 50Vance  
Swain County13 @ 6Mountain Island Charter  
Sun Valley30 @ 14Cox Mill  
West Rowan0 @ 34Kings Mountain  
AL Brown28 @ 35AC Reynolds  
Wakefield19 @ 21Fuquay-Varina  
Reagan34 @ 20West Forsyth  
Northside (Pinetown)12 @ 44Southside  
Carrboro0 @ 34Ledford  
Eastern Alamance49 @ 7South Johnston  
Dudley29 @ 26Lee County  
Ashbrook0 @ 49Watauga  
Pinecrest41 @ 6Panther Creek  
Northeastern48 @ 7Fairmont  
East Lincoln13 @ 10Pisgah  
East Henderson0 @ 63Hibriten  
Washington21 @ 50Southwest Edgecombe  
Grays Creek6 @ 31Northern  
James Kenan10 @ 48Clinton  
East Duplin21 @ 34Roanoke Rapids  
Marvin Ridge14 @ 27Mount Tabor  
Goldsboro21 @ 20South Granville  
South Iredell33 @ 21Southwest Guilford  
Providence7 @ 55Myers Park  
Burns6 @ 45Huss  
Hendersonville35 @ 6North Surry  
Knightdale17 @ 23Middle Creek  
Salisbury14 @ 49Ashe County  
South Columbus63 @ 28Greene Central  
Northeast Guilford7 @ 35Terry Sanford  
Central Cabarrus0 @ 48Weddington  
Monroe43 @ 20Freedom  
Williams7 @ 53Western Alamance  
Bunn12 @ 24Hertford County  
Rose26 @ 52Eastern Guilford  
Franklin14 @ 28Bandys  
Asheville19 @ 32Parkland  
McDowell10 @ 51Mooresville  
Heritage21 @ 26South View  
East Columbus8 @ 23Alleghany  
Lake Norman7 @ 14West Charlotte  
Maiden10 @ 17East Rutherford  
Topsail20 @ 35New Hanover  
Ayden-Grifton7 @ 13Kinston  
Albemarle19 @ 38Cherokee  
East Bladen12 @ 14Beddingfield  
Thomasville13 @ 21West Stanly  
Alexander Central21 @ 48Erwin  
CB Aycock0 @ 63Southern Nash  
Manteo13 @ 48Riverside (Williamston)  
West Carteret3 @ 34Rocky Mount  
Polk County33 @ 16East Wilkes  
St. Pauls34 @ 35Cummings  
Southern Alamance30 @ 33Conley  
Cape Fear8 @ 21Southeast Guilford  
First Flight12 @ 49North Davidson  
Eastern Randolph7 @ 14Brevard  
North Mecklenburg35 @ 48Hough  
Bertie0 @ 54Southwest Onslow  
Eastern Wayne18 @ 56Jacksonville  
North Duplin0 @ 25Bishop McGuinness  
Whiteville15 @ 44Wallace-Rose Hill  
Broughton30 @ 6Rolesville  
Owen13 @ 49Reidsville  
Richlands8 @ 36West Craven  
Lexington0 @ 47Randleman  
South Stanly14 @ 10Lakewood  
Louisburg0 @ 70North Stanly  
Currituck County21 @ 24Croatan  
Rosman34 @ 43Elkin  
Tuscola14 @ 7Robinson  
West Lincoln8 @ 27Shelby  
Patton0 @ 24Wheatmore  
Smoky Mountain6 @ 42North Lincoln  
Foard27 @ 36West Stokes  
Southeast Halifax12 @ 42South Creek  
Asheville School8 @ 39Village Christian Academy  
Cherryville21 @ 28Community School of Davidson  
North Edgecombe56 @ 14Bear Grass Charter  
Hobbton13 @ 44East Carteret  
Bessemer City44 @ 8Highland Tech  
North Buncombe21 @ 56Northwest Cabarrus  
Northside (Jacksonville)35 @ 56Havelock  
Washington County31 @ 14Weldon  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)