Schedule & Scores for Thursday, October 25, 2018

ClassAway   HomeLocation
Glenn7 @ 43East Forsyth  
Northern Guilford37 @ 7Morehead  
Richmond49 @ 14Seventy-First  
North Davidson49 @ 13Salisbury  
Swansboro0 @ 56Havelock  
Chase0 @ 49South Point  
Charlotte Catholic42 @ 7Cuthbertson  
Hunt21 @ 58Franklinton  
Charlotte Latin31 @ 16Charlotte Country Day  
Burns14 @ 63Crest  
Pinecrest34 @ 14Jack Britt  
West Forsyth27 @ 13Davie  
High Point Central21 @ 24Ragsdale  
Cardinal Gibbons42 @ 0Southeast Raleigh  
Carson15 @ 35West Rowan  
AL Brown28 @ 17Robinson  
Wakefield0 @ 42Wake Forest  
RJ Reynolds19 @ 44Reagan  
Providence Grove14 @ 7Carrboro  
Parkland7 @ 49Mount Tabor  
Southern Alamance35 @ 6Southern Guilford  
Concord14 @ 24Northwest Cabarrus  
Page21 @ 7Grimsley  
Riverside (Williamston)7 @ 60Tarboro  
Hoke County27 @ 28Purnell Swett  
Rocky Mount21 @ 35Southern Nash  
Dudley58 @ 0North Forsyth  
Holmes62 @ 20Manteo  
Triton6 @ 52Lee County  
Ashbrook23 @ 21North Gaston  
West Johnston13 @ 63Cleveland  
East Lincoln0 @ 22West Lincoln  
Person27 @ 38Rockingham County  
Trinity13 @ 18TW Andrews  
Washington24 @ 27Kinston  
Grays Creek44 @ 26Westover  
Smithfield-Selma3 @ 63Clayton  
Goldsboro60 @ 6Spring Creek  
Kings Mountain55 @ 16Forestview  
Southeast Guilford20 @ 0Williams  
Terry Sanford14 @ 21Pine Forest  
Corinth Holders13 @ 28Knightdale  
McMichael0 @ 50Northeast Guilford  
Maiden43 @ 40Newton-Conover  
Pender0 @ 77Southwest Onslow  
Mount Airy62 @ 6Bishop McGuinness  
Forest Hills26 @ 42Cannon  
Shelby31 @ 14East Rutherford  
Bunn43 @ 20Louisburg  
Laney19 @ 24West Brunswick  
Huss31 @ 7Cramer  
Overhills21 @ 50South View  
North Henderson18 @ 62Erwin  
Hertford County34 @ 0Pasquotank  
North Johnston7 @ 47Southwest Edgecombe  
Northern Nash20 @ 40Fike  
McDowell56 @ 6West Caldwell  
Heritage16 @ 0Rolesville  
West Montgomery7 @ 46North Rowan  
Owen35 @ 13Madison  
North Surry15 @ 46West Stokes  
Red Springs43 @ 18West Columbus  
East Surry63 @ 6South Stokes  
West Craven16 @ 14Ayden-Grifton  
South Stanly34 @ 6Albemarle  
Beddingfield34 @ 20Farmville Central  
South Rowan14 @ 13Central Davidson  
Lake Norman Charter0 @ 49Bandys  
CB Aycock6 @ 30South Central  
West Iredell14 @ 56Hibriten  
Graham7 @ 21Cummings  
East Burke14 @ 63Foard  
Mountain Heritage51 @ 15Polk County  
Lakewood22 @ 37Princeton  
Surry Central13 @ 14Carver  
Randleman42 @ 14Eastern Randolph  
East Davidson0 @ 53Ledford  
Currituck County21 @ 20Bertie  
North Lincoln36 @ 26Lincolnton  
Wheatmore55 @ 0Jordan-Matthews  
Perquimans34 @ 26Camden County  
Sanderson35 @ 41Broughton  
Patton39 @ 0Bunker Hill  
North Duplin14 @ 40Rosewood  
Thomas Jefferson Academy32 @ 27Mountain Island Charter  
Rutherfordton-Spindale Central21 @ 6East Gaston  
Mount Pleasant47 @ 22East Montgomery  
Ashe County55 @ 6West Wilkes  
North Wilkes13 @ 35Alleghany  
Hickory Grove Christian14 @ 55Metrolina Christian Academy  
Northwest Halifax22 @ 54Southeast Halifax  
Rocky Mount Prep8 @ 50North Edgecombe  
North Moore0 @ 64North Stanly  
South Davidson12 @ 24Chatham Central  
Trinity Christian (Fayetteville)56 @ 15Village Christian Academy  
Community School of Davidson43 @ 44Bessemer City  
Forbush22 @ 16Walkertown  
Columbia0 @ 37Bear Grass Charter  
New Bern0 @ 51Pamlico County  
Rocky Mount Academy31 @ 66St. Davids  
Arendell Parrott Academy30 @ 72Faith Christian (Rocky Mount)  
Washington County19 @ 45Gates County  
Franklin Christian SC 6 @ 55Covenant Day  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)