Schedule & Scores for Friday, September 15, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
New Bern21 @ 56Jacksonville  
Mallard Creek30 @ 9Harding University  
Scotland40 @ 27West Mecklenburg  
Hunt28 @ 26Beddingfield  
Charlotte Country Day15 @ 14Northwood  
Hough35 @ 23Ardrey Kell  
Statesville38 @ 6Walkertown  
Davie43 @ 7Carson  
Weddington19 @ 20Crest  
Vance49 @ 22South Mecklenburg  
High Point Central21 @ 7TW Andrews  
Leesville Road28 @ 21Garner Magnet  
Ragsdale32 @ 40Northeast Guilford  
AL Brown31 @ 7West Rowan  
Wakefield27 @ 28Southern  
Northside (Pinetown)0 @ 28Manteo  
Carrboro27 @ 7Jordan-Matthews  
Mount Tabor13 @ 30Glenn  
Wake Forest35 @ 0Southern Nash  
Page31 @ 3Reagan  
South Caldwell14 @ 23Rutherfordton-Spindale Central  
Tarboro28 @ 0Southwest Edgecombe  
Dudley42 @ 17Southeast Guilford  
Olympic21 @ 27Sun Valley  
Triton49 @ 28West Johnston  
Cleveland21 @ 27Fuquay-Varina  
AC Reynolds43 @ 7Enka  
East Lincoln22 @ 6East Gaston  
East Henderson0 @ 42Polk County  
Grays Creek34 @ 53EE Smith  
James Kenan7 @ 42Northside (Jacksonville)  
Lee County38 @ 0West Carteret  
Orange23 @ 3Riverside (Durham)  
Plymouth14 @ 16Northampton County  
Rocky Mount6 @ 48Havelock  
Goldsboro14 @ 40Nash Central  
Forestview21 @ 55Providence Day  
South Iredell13 @ 14Mooresville  
Providence25 @ 26Butler  
Hendersonville27 @ 21Burns  
Douglas Byrd0 @ 49Pine Forest  
Knightdale37 @ 13Enloe  
Grimsley42 @ 26Western Guilford  
Salisbury46 @ 0West Davidson  
South Columbus14 @ 13East Bladen  
North Pitt14 @ 24Ayden-Grifton  
Newton-Conover17 @ 18Hibriten  
Williams56 @ 12Graham  
Forest Hills40 @ 67Monroe  
Shelby20 @ 17Kings Mountain  
Rose41 @ 20Franklinton  
Overhills7 @ 28Cape Fear  
Hickory33 @ 10Bandys  
Hertford County27 @ 55South Central  
Asheville33 @ 6Erwin  
Fike10 @ 28Clayton  
Southeast Raleigh54 @ 41East Wake  
North Surry10 @ 42Mount Airy  
Albemarle0 @ 21Union Pines  
Purnell Swett14 @ 38Hoggard  
Central Davidson0 @ 21Thomasville  
Holly Springs33 @ 22Cary  
RJ Reynolds39 @ 31North Forsyth  
Clinton27 @ 23Southern Lee  
Kinston36 @ 0Southern Wayne  
Victory Christian Center0 @ 24Franklin Christian SC  
Piedmont58 @ 0Central Academy  
McMichael6 @ 35High Point Christian Academy  
Westover26 @ 29South View  
West Craven0 @ 30Conley  
St. Pauls42 @ 26South Robeson  
Southern Alamance62 @ 34Cummings  
Lakewood40 @ 41North Lenoir  
Carver12 @ 34Parkland  
First Flight54 @ 8Bear Grass Charter  
Pisgah8 @ 38Greeneville TN  
West Charlotte24 @ 13Phillip O Berry Academy of Technology  
North Mecklenburg35 @ 10Cox Mill  
Ledford37 @ 14South Rowan  
Bertie38 @ 20Washington  
Asheboro21 @ 24Wheatmore  
Union64 @ 0Jones  
Northern Nash7 @ 47Northeastern  
Southern Vance50 @ 19Granville Central  
Northwest Cabarrus24 @ 14North Stanly  
Camden County0 @ 56Riverside (Williamston)  
Ashley15 @ 40East Duplin  
Robinson51 @ 28Anson  
Croatan28 @ 36White Oak  
Sanderson22 @ 21Green Hope  
Bunker Hill43 @ 47West Wilkes  
Eastern Guilford11 @ 14Ben L Smith  
North Duplin35 @ 6Southside  
Carolina Pride26 @ 54Charlotte Latin  
Southwest Guilford30 @ 23Northwest Guilford  
Whiteville40 @ 0East Columbus  
Jordan10 @ 49Heritage  
Panther Creek14 @ 56Middle Creek  
Western Harnett21 @ 28South Johnston  
East Surry28 @ 24West Stokes  
Webb9 @ 41Bunn  
Apex14 @ 41Millbrook  
Mount Pleasant50 @ 8East Rowan  
Currituck County0 @ 50Holmes  
West Montgomery48 @ 21West Stanly  
Tuscola49 @ 12North Henderson  
Farmville Central24 @ 20Greene Central  
Hayesville0 @ 49Mountain Heritage  
East Davidson0 @ 51North Davidson  
Cedar Ridge6 @ 54Cardinal Gibbons  
Midway40 @ 12Hobbton  
Southwestern Randolph48 @ 15Trinity  
Elkin21 @ 13South Stokes  
West Lincoln26 @ 32East Burke  
Patton28 @ 21East Rutherford  
Smoky Mountain28 @ 35Cherokee  
Dixon0 @ 47Topsail  
Bartlett Yancey0 @ 53Rockingham County  
Smithfield-Selma28 @ 49Harnett Central  
Avery County20 @ 42Draughn  
Union Academy28 @ 0Northside Christian Academy  
Pasquotank28 @ 25Perquimans  
Roanoke Rapids48 @ 14Louisburg  
West Columbus0 @ 34Fairmont  
North Iredell20 @ 26West Iredell  
North Wilkes49 @ 19Forbush  
Foard55 @ 34St. Stephens  
Southeast Halifax34 @ 49Gates County  
Warren County25 @ 15Northern Vance  
Andrews0 @ 26Fannin County GA  
North Lincoln27 @ 32Bessemer City  
North Edgecombe6 @ 22South Creek  
North Johnston47 @ 32CB Aycock  
East Montgomery35 @ 21Eastern Randolph  
South Lenoir17 @ 28Rosewood  
Trinity Christian (Fayetteville)46 @ 0Harrells Christian Academy  
Princeton36 @ 21Wake Christian Academy  
Pamlico County42 @ 12KIPP Pride  
North Buncombe3 @ 42Roberson  
West Bladen14 @ 27Red Springs  
Atkins26 @ 27Bishop McGuinness  
Village Christian Academy46 @ 0Fayetteville Christian  
Creswell @ 9Bear Grass Charter  
Mattamuskeet28 @ 46Columbia  
Rocky Mount Prep0 @ 58Swansboro  
Raleigh Titans46 @ 13Camden Military SC  
St. Davids20 @ 66Arendell Parrott Academy  
Rocky Mount Academy54 @ 0Grace Christian (Raleigh)  
Community School of Davidson21 @ 34Asheville School  
Bethel Christian Academy14 @ 46Community Christian  
Christ the King0 @ 41SouthLake Christian Academy  
Rolesville34 @ 6Broughton  
Cramer14 @ 41South Point  
Carolina Gladiators8 @ 40Hickory Grove Christian  
Apex Friendship21 @ 22Athens Drive  
Commonwealth0 @ 56Mountain Island Charter  
Northeast Academy/Hobgood Academy26 @ 36Halifax Academy  
Magna Vista VA 0 @ 35Reidsville  
Gilmer GA 0 @ 48Murphy  
Rabun Gap-Nacoochee GA 0 @ 33Robbinsville  
Trinity Academy TN 0 @ 49Rosman  
Patrick County VA 13 @ 6North Stokes  
Carolina Wildcats SC 6 @ 57Mitchell  
Southampton Academy VA 22 @ 28Faith Christian (Rocky Mount)  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)