Schedule & Scores for Friday, November 3, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Butler6 @ East Mecklenburg  
East Forsyth9 @ RJ Reynolds  
Northern Guilford @ 21Western Alamance  
Richmond @ 7Scotland  
Mallard Creek28 @ Mooresville  
North Davidson16 @ Ledford  
New Hanover1 @ Hoggard  
Garner Magnet2 @ Middle Creek  
Charlotte Catholic3 @ Marvin Ridge  
Hunt @ 11Fike  
Statesville @ 1West Rowan  
Jack Britt @ 12Seventy-First  
Vance @ 2Hough  
Cardinal Gibbons18 @ Enloe  
Hickory Ridge2 @ Porter Ridge  
Reagan @ 9Davie  
Concord @ 12AL Brown  
Page17 @ Ragsdale  
Conley4 @ South Central  
Dudley @ 2Mount Tabor  
West Forsyth @ Glenn  
Freedom22 @ McDowell  
Triton24 @ Harnett Central  
Ashbrook @ 7Huss  
Pinecrest24 @ Hoke County  
Northeastern31 @ Pasquotank  
AC Reynolds13 @ Roberson  
East Lincoln @ 20Newton-Conover  
Rockingham County15 @ Morehead  
Washington @ 9West Craven  
Grays Creek @ 22South View  
Plymouth @ 12Manteo  
East Duplin19 @ Clinton  
Rocky Mount16 @ Northern Nash  
Goldsboro10 @ Midway  
Southeast Guilford16 @ Southwestern Randolph  
Hendersonville16 @ East Henderson  
Douglas Byrd @ 21Westover  
Grimsley1 @ Northwest Guilford  
North Pitt @ 12Farmville Central  
Central Cabarrus @ 16Robinson  
Jacksonville @ 7Havelock  
Monroe4 @ Parkwood  
Lumberton @ 1Purnell Swett  
Terry Sanford2 @ EE Smith  
Mount Airy11 @ East Surry  
Forest Hills7 @ Anson  
Murphy4 @ Cherokee  
Shelby @ 4South Point  
Bunn @ 2Roanoke Rapids  
Chapel Hill @ 27Orange  
Rose @ 4New Bern  
Laney @ 1Ashley  
Franklin13 @ Smoky Mountain  
Overhills @ 3Pine Forest  
Myers Park21 @ Independence  
Hickory11 @ St. Stephens  
Hertford County @ 3Bertie  
Asheville0 @ West Henderson  
Heritage @ 1Wake Forest  
South Johnston @ 10Cleveland  
Madison @ 11Polk County  
Red Springs @ 3St. Pauls  
Green Hope30 @ Panther Creek  
Maiden16 @ Lincolnton  
Kings Mountain5 @ Crest  
Topsail10 @ North Brunswick  
Beddingfield @ 9Southwest Edgecombe  
Thomasville @ 10Lexington  
Alexander Central23 @ South Caldwell  
Holly Springs @ 10Fuquay-Varina  
Cuthbertson @ 4Weddington  
Wallace-Rose Hill30 @ James Kenan  
Lake Norman Charter @ 13West Lincoln  
Piedmont @ 21Sun Valley  
Cummings6 @ Carrboro  
McMichael @ 20Eastern Alamance  
East Burke @ 2Draughn  
Northwood @ 4Northern  
Phillip O Berry Academy of Technology @ 18West Mecklenburg  
Southern Alamance0 @ Williams  
Lakewood8 @ Union  
Franklinton @ 32Southern Nash  
West Johnston @ 37Clayton  
West Charlotte27 @ Hopewell  
North Mecklenburg20 @ Lake Norman  
Pender7 @ Croatan  
Eastern Wayne18 @ Southern Wayne  
Millbrook12 @ Broughton  
Person @ 14Northeast Guilford  
Carson @ 25South Iredell  
North Gaston2 @ Burns  
South Mecklenburg @ 13Providence  
Wilkes Central @ 12East Wilkes  
Riverside (Durham)1 @ Athens Drive  
Sanderson12 @ Southeast Raleigh  
Eastern Guilford24 @ Southern Guilford  
Carolina Pride @ 0Raleigh Titans  
Southwest Guilford17 @ North Forsyth  
Whiteville2 @ South Columbus  
Jordan11 @ Cary  
Corinth Holders @ 6Rolesville  
Ben L Smith9 @ Western Guilford  
Thomas Jefferson Academy4 @ Union Academy  
Richlands23 @ Dixon  
East Gaston @ 23East Rutherford  
Western Harnett @ 13Union Pines  
Webb @ 37South Granville  
Swansboro @ 5West Carteret  
Providence Grove6 @ Jordan-Matthews  
Mount Pleasant26 @ West Stanly  
Currituck County @ 13First Flight  
West Montgomery24 @ Albemarle  
Graham @ 53Reidsville  
Tuscola6 @ Erwin  
South Rowan @ 21Salisbury  
Northern Vance @ 15Southern Vance  
Mountain Heritage29 @ Avery County  
Hayesville @ 8Rosman  
Cedar Ridge @ 32Hillside  
Gates County25 @ Camden County  
Surry Central9 @ Walkertown  
Elkin @ 3Alleghany  
Patton @ 14Hibriten  
Rutherfordton-Spindale Central @ 1Chase  
North Lenoir @ 15Kinston  
South Brunswick @ 7West Brunswick  
North Henderson @ 2Enka  
Bishop McGuinness1 @ Winston-Salem Prep  
Greene Central1 @ Ayden-Grifton  
Smithfield-Selma @ 8East Wake  
Southern Lee @ 23Lee County  
Lejeune @ 34East Carteret  
West Columbus @ 3East Columbus  
North Stokes @ 22South Stokes  
North Iredell @ 10East Rowan  
West Iredell @ 2Foard  
North Wilkes4 @ West Wilkes  
South Robeson @ 2Fairmont  
West Davidson12 @ Central Davidson  
Ashe County @ 3Starmount  
Andrews @ 20Robbinsville  
Harding University17 @ Olympic  
Central Academy @ 38East Montgomery  
Cherryville @ 23Bessemer City  
North Lincoln11 @ Bandys  
Wheatmore2 @ TW Andrews  
North Stanly20 @ South Stanly  
North Johnston @ 12Nash Central  
Hobbton @ 34North Duplin  
Trask @ 13Southwest Onslow  
Rosewood @ 13Princeton  
Weldon @ 26Northampton County  
West Caldwell @ 12Watauga  
Trinity @ 5Eastern Randolph  
Mitchell28 @ Owen  
South Creek @ 45Tarboro  
Pamlico County12 @ Northside (Pinetown)  
Granville Central0 @ Louisburg  
Forbush @ 14West Stokes  
West Bladen @ 14East Bladen  
Atkins1 @ Carver  
Brevard @ 8Pisgah  
Perquimans @ 48Holmes  
Creswell4 @ Columbia  
KIPP Pride @ 2Northwest Halifax  
South Davidson @ 40North Rowan  
North Moore14 @ Chatham Central  
Mattamuskeet @ 29Bear Grass Charter  
Highland Tech @ 32Mountain Island Charter  
Rocky Mount Prep @ 19Southeast Halifax  
Community School of Davidson @ 1Pine Lake Prep  
Riverside (Williamston)33 @ Jones  
Northside (Jacksonville)29 @ White Oak  
Cramer11 @ Forestview  
Carolina Gladiators @ 46Swain County  
Apex Friendship1 @ Apex  
Wakefield KS 3 @ Knightdale  
SC Titans GA @ 35Hickory Hawks  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)