Schedule & Scores for Friday, September 2, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Butler34 @ 7Western Alamance  
East Forsyth23 @ 10West Forsyth  
Northern Guilford20 @ 47Northwest Guilford  
Garner Magnet10 @ 30Middle Creek  
Charlotte Country Day0 @ 27Charlotte Catholic  
Statesville23 @ 27North Rowan  
Reagan35 @ 6North Forsyth  
Wake Forest48 @ 13Southeast Raleigh  
Southern Guilford0 @ 20Southeast Guilford  
Page65 @ 20High Point Central  
Dudley32 @ 6Davie  
Olympic14 @ 12Independence  
Rocky River24 @ 41Sun Valley  
Freedom53 @ 12East Burke  
Holmes42 @ 0Plymouth  
Pinecrest35 @ 31Weddington  
East Lincoln48 @ 0North Lincoln  
East Henderson13 @ 69Hendersonville  
Grays Creek12 @ 49Cape Fear  
James Kenan0 @ 34Wallace-Rose Hill  
Burns20 @ 7Central Cabarrus  
West Mecklenburg42 @ 8Garinger  
Southern3 @ 7Hillside  
Northeast Guilford0 @ 41Ragsdale  
East Rowan20 @ 39Concord  
Forest Hills19 @ 40Central SC  
Murphy42 @ 0Carolina Wildcats SC  
Chapel Hill27 @ 7Carrboro  
Myers Park14 @ 7Providence  
Hickory13 @ 57Newton-Conover  
Erwin55 @ 69Ooltewah TN  
Hertford County14 @ 35Rocky Mount  
Fuquay-Varina31 @ 29Millbrook  
West Brunswick0 @ 23North Myrtle Beach SC  
Western Guilford24 @ 26Ben L Smith  
Madison44 @ 22Rosman  
Lake Norman35 @ 34Hough  
North Surry21 @ 31East Surry  
South Stokes42 @ 0North Stokes  
Kings Mountain0 @ 28Forestview  
Ayden-Grifton28 @ 13North Pitt  
Albemarle0 @ 58West Stanly  
Central Davidson22 @ 49East Davidson  
Alexander Central54 @ 7South Caldwell  
Holly Springs14 @ 20Northern  
CB Aycock0 @ 2North Lenoir  
RJ Reynolds49 @ 7Walkertown  
Lake Norman Charter35 @ 16Community School of Davidson  
Cummings0 @ 41Williams  
Polk County7 @ 28Rutherfordton-Spindale Central  
Southern Alamance14 @ 26Eastern Alamance  
Lakewood50 @ 0Lejeune  
Carver6 @ 42Mount Tabor  
Eastern Randolph21 @ 15Rockingham County  
West Charlotte0 @ 26Harding University  
Asheboro14 @ 35North Davidson  
East Rutherford7 @ 23Roberson  
Person55 @ 20Bartlett Yancey  
Northwest Cabarrus0 @ 48AL Brown  
Jordan-Matthews0 @ 47Northwood  
Carson31 @ 7Salisbury  
North Gaston34 @ 61Lincolnton  
South Mecklenburg25 @ 38Northwestern SC  
Wilkes Central27 @ 28Surry Central  
North Raleigh Christian Academy20 @ 13Hickory Grove Christian  
Bunker Hill13 @ 28Foard  
Carolina Pride0 @ 44Providence Day  
Southwest Guilford23 @ 10Ledford  
Owen12 @ 70AC Reynolds  
Webb0 @ 42South Granville  
Swansboro32 @ 14Word of God Christian Academy  
Providence Grove8 @ 47Union Pines  
Tuscola44 @ 19McDowell  
Hayesville7 @ 61Union County GA  
Elkin7 @ 62Mount Airy  
West Lincoln21 @ 0Cherryville  
Patton24 @ 7Draughn  
Morehead0 @ 63Reidsville  
North Henderson31 @ 28Swain County  
Smoky Mountain24 @ 7Enka  
Avery County21 @ 55Watauga  
North Iredell9 @ 26West Stokes  
North Wilkes42 @ 7Forbush  
South Robeson8 @ 35Purnell Swett  
West Davidson45 @ 14South Davidson  
Warren County34 @ 18Northampton County  
Jones12 @ 40Union  
First Assembly Christian (Concord)57 @ 6Christ the King  
Alleghany56 @ 34Bishop McGuinness  
West Caldwell7 @ 38Hibriten  
Mitchell34 @ 7Andrews  
Pamlico County6 @ 46Farmville Central  
Bessemer City0 @ 7Chase  
North Buncombe13 @ 62Mountain Heritage  
Atkins0 @ 47Glenn  
Pine Lake Prep14 @ 19Statesville Christian  
Cape Hatteras0 @ 28Columbia  
Raleigh Titans12 @ 20Fayetteville Christian  
St. Davids40 @ 20Bethel Christian Academy  
Arendell Parrott Academy22 @ 20Wayne Christian  
Northside (Jacksonville)46 @ 29Jacksonville  
Winston-Salem Prep0 @ 8Parkland  
Cramer35 @ 7West Iredell  
Marlboro County SC 0 @ 20Scotland  
Martinsville VA 14 @ 7McMichael  
Choctaw Central MS 18 @ 26Cherokee  
Rabun Gap-Nacoochee GA 7 @ 28Cannon  
Southampton Academy VA 1 @ 0Hobgood Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)