Schedule & Scores for Friday, September 25, 2009:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
New Hanover6 @ 18Richmond  
Hunt7 @ 13CB Aycock  
Hillside7 @ 12Southern  
Hoggard14 @ 28Sun Valley  
Jack Britt24 @ 7Cape Fear  
Davie10 @ 7Salisbury  
Swain County0 @ 39Robbinsville  
High Point Central20 @ 14East Forsyth  
Providence Day7 @ 33Cheraw SC  
AL Brown34 @ 14Robinson  
Carrboro14 @ 35Chapel Hill  
Eastern Alamance68 @ 26Eastern Guilford  
Tarboro49 @ 7North Pitt  
Olympic21 @ 14Charlotte Catholic  
Holmes21 @ 41Bertie  
Triton15 @ 22Northwood  
Ashbrook19 @ 30Crest  
Pinecrest52 @ 0St. Pauls  
AC Reynolds46 @ 17Erwin  
East Henderson9 @ 31Pisgah  
Plymouth58 @ 27Northside (Pinetown)  
Forestview30 @ 14Burns  
North Forsyth13 @ 6Atkins  
Reidsville58 @ 0Bartlett Yancey  
Douglas Byrd20 @ 33Grays Creek  
Grimsley35 @ 0Southeast Guilford  
South Columbus42 @ 19West Bladen  
Hopewell7 @ 25West Charlotte  
Central Cabarrus6 @ 14Porter Ridge  
Jacksonville2 @ 13Washington  
Mooresville21 @ 41Mallard Creek  
Williams14 @ 57Northern Guilford  
Forest Hills45 @ 7Piedmont  
Shelby24 @ 6Freedom  
Overhills35 @ 0Union Pines  
Myers Park13 @ 56Butler  
Athens Drive26 @ 46Middle Creek  
Hertford County46 @ 7Northeastern  
Southeast Raleigh41 @ 7Knightdale  
Madison14 @ 35Polk County  
Red Springs0 @ 40Southwest Onslow  
Green Hope3 @ 17Lee County  
Maiden12 @ 53Newton-Conover  
Kings Mountain6 @ 21South Point  
Ayden-Grifton14 @ 40Jones  
Nash Central13 @ 19Bunn  
South View14 @ 27Terry Sanford  
Purnell Swett30 @ 7Ashley  
East Bladen51 @ 20Fairmont  
Thomasville21 @ 0Asheboro  
Alexander Central37 @ 21Foard  
Cuthbertson0 @ 69Monroe  
RJ Reynolds31 @ 0Southwest Guilford  
Wallace-Rose Hill42 @ 0Midway  
Clinton6 @ 32East Duplin  
Kinston13 @ 28Southwest Edgecombe  
Charlotte Latin52 @ 7Elkin  
Cummings18 @ 36Jordan-Matthews  
McMichael22 @ 15Rockingham County  
West Craven48 @ 18Conley  
SouthLake Christian Academy6 @ 56East Lincoln  
North Brunswick20 @ 30Whiteville  
Carver21 @ 27Mount Tabor  
Franklinton14 @ 0Northwest Halifax  
Harrells Christian Academy24 @ 21Q Foundation Academy  
East Rutherford0 @ 24Rutherfordton-Spindale Central  
Eastern Wayne14 @ 23Fike  
East Wake21 @ 10Smithfield-Selma  
Enka28 @ 0North Buncombe  
Millbrook7 @ 16Broughton  
Northern Nash16 @ 22Southern Vance  
Carson40 @ 14Statesville  
South Mecklenburg27 @ 48Ardrey Kell  
Sanderson6 @ 32Wakefield  
Draughn7 @ 41Bandys  
North Raleigh Christian Academy38 @ 0Village Christian Academy  
Bunker Hill29 @ 44East Burke  
Jordan32 @ 0East Chapel Hill  
Owen7 @ 14Avery County  
Chase6 @ 13Patton  
Ben L Smith0 @ 22Dudley  
Thomas Jefferson Academy6 @ 77Mitchell  
South Stanly14 @ 16North Rowan  
Swansboro22 @ 25Topsail  
Apex22 @ 38Panther Creek  
Providence Grove35 @ 34Eastern Randolph  
Harnett Central34 @ 14West Johnston  
Louisburg21 @ 27Roanoke Rapids  
Ravenscroft21 @ 56Charlotte Country Day  
South Rowan0 @ 28West Rowan  
Mountain Heritage21 @ 30Hendersonville  
East Davidson10 @ 21Ledford  
Cedar Ridge7 @ 20Cardinal Gibbons  
Southwestern Randolph42 @ 0Wheatmore  
Gates County7 @ 24Weldon  
Surry Central14 @ 19East Surry  
Morehead20 @ 41Western Alamance  
Smoky Mountain0 @ 62Tuscola  
Dixon16 @ 20Spring Creek  
Greene Central26 @ 32Beddingfield  
West Wilkes19 @ 55East Wilkes  
Lejeune6 @ 35North Duplin  
West Henderson35 @ 20North Henderson  
Union Academy12 @ 22North Stanly  
Pasquotank42 @ 7Currituck County  
St. Stephens24 @ 7South Caldwell  
West Columbus33 @ 10Fayetteville Christian  
North Stokes48 @ 0South Stokes  
North Iredell14 @ 0West Lincoln  
West Iredell14 @ 17East Rowan  
Cherokee26 @ 33Hayesville  
North Wilkes0 @ 1Forbush  
West Davidson13 @ 34North Davidson  
Andrews6 @ 31Copper Basin TN  
Harding University6 @ 44East Gaston  
North Lincoln0 @ 52Marvin Ridge  
Garinger27 @ 12Waddell  
North Johnston15 @ 0Warren County  
East Montgomery36 @ 21South Davidson  
Alleghany6 @ 17Wilkes Central  
Trask14 @ 0Lakewood  
West Caldwell0 @ 39South Iredell  
Trinity6 @ 34Southern Guilford  
East Carteret6 @ 21Rosewood  
Creswell46 @ 6Jamesville  
North Moore13 @ 55West Montgomery  
Mattamuskeet24 @ 30Columbia  
Cape Hatteras12 @ 34First Flight  
Word of God Christian Academy36 @ 32Lawrence Academy  
Hobgood Academy65 @ 12Northeast Academy  
St. Davids27 @ 36Trinity Christian (Fayetteville)  
Arendell Parrott Academy13 @ 45Halifax Academy  
Northside (Jacksonville)42 @ 0Croatan  
Mount Zion Christian Academy42 @ 13Highland Tech  
Northampton-West13 @ 21Northampton-East  
Elizabethton TN 3 @ 10Asheville  
Bluffton SC 14 @ 35Anson  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)