Schedule & Scores for Friday, October 31, 2008

ClassAway   HomeLocation
Butler57 @ 14Weddington  
New Bern63 @ 16West Carteret  
Richmond22 @ 15Seventy-First  
New Hanover38 @ 7West Brunswick  
Jack Britt39 @ 20Douglas Byrd  
Sun Valley20 @ 17Marvin Ridge  
Charlotte Christian10 @ 14Providence Day  
Northside (Pinetown)17 @ 28Roanoke  
South Caldwell0 @ 37AC Reynolds  
Dudley48 @ 0Western Alamance  
Holmes15 @ 14Currituck County  
Northeastern31 @ 0Pasquotank  
Rockingham County0 @ 31Northeast Guilford  
Lee County21 @ 19Green Hope  
Burns27 @ 36East Rutherford  
Reidsville51 @ 6Southern Guilford  
Ardrey Kell13 @ 29South Mecklenburg  
Knightdale13 @ 14Clayton  
Newton-Conover46 @ 0Bunker Hill  
Murphy63 @ 14Hayesville  
Shelby31 @ 14Chase  
Chapel Hill45 @ 0Riverside (Durham)  
Rose28 @ 0South Central  
Laney7 @ 28White Oak  
Athens Drive20 @ 25Middle Creek  
Fuquay-Varina28 @ 21Apex  
Fike33 @ 14Southern Nash  
McDowell25 @ 35Alexander Central  
North Rowan1 @ 0Salisbury  
South Johnston24 @ 20Union Pines  
East Columbus28 @ 43South Brunswick  
North Surry13 @ 40Starmount  
Cary10 @ 7Panther Creek  
Kings Mountain28 @ 21Rutherfordton-Spindale Central  
Topsail21 @ 45Jones  
Purnell Swett56 @ 36Pine Forest  
CB Aycock32 @ 24Eastern Wayne  
Clinton19 @ 20East Duplin  
Manteo26 @ 32Plymouth  
Kinston33 @ 32Beddingfield  
Charlotte Latin30 @ 10Charlotte Country Day  
Cummings22 @ 8Cardinal Gibbons  
McMichael27 @ 20Atkins  
Northwood24 @ 14Cedar Ridge  
Phillip O Berry Academy of Technology6 @ 63Olympic  
East Chapel Hill0 @ 39Southern  
Lakewood20 @ 6Hobbton  
Pisgah35 @ 36East Henderson  
North Mecklenburg22 @ 8Robinson  
Lincolnton42 @ 14Cherryville  
Randleman17 @ 60Asheboro  
Northern Nash28 @ 46Southwest Edgecombe  
Parkland20 @ 31Carver  
North Gaston7 @ 65South Point  
Carolina Pride6 @ 13Raleigh Titans  
Southwest Guilford13 @ 20TW Andrews  
Broughton24 @ 41Wakefield  
Owen14 @ 27Polk County  
Webb34 @ 20Eastern Alamance  
Swansboro0 @ 55Southwest Onslow  
Louisburg46 @ 8Northampton-West  
Tuscola59 @ 14Enka  
Farmville Central7 @ 18Greene Central  
Northern Vance52 @ 12Southern Alamance  
Enloe6 @ 12Sanderson  
Elkin6 @ 50Mount Airy  
West Lincoln19 @ 45North Lincoln  
Patton13 @ 27Hibriten  
Southern Wayne26 @ 43Hunt  
Fairmont8 @ 6St. Pauls  
Bishop McGuinness17 @ 8North Stokes  
West Wilkes13 @ 24East Surry  
Smithfield-Selma28 @ 14West Johnston  
West Henderson21 @ 42Smoky Mountain  
West Columbus22 @ 8South Robeson  
Southeast Halifax14 @ 20Weldon  
Ashe County30 @ 28Wilkes Central  
North Johnston46 @ 6Spring Creek  
South Lenoir28 @ 39Croatan  
Trinity15 @ 12Southwestern Randolph  
East Wilkes39 @ 22Alleghany  
Princeton0 @ 60Ayden-Grifton  
Bessemer City35 @ 33South Iredell  
West Stanly14 @ 35Mount Pleasant  
Brevard38 @ 21North Henderson  
East Carteret12 @ 34Pamlico County  
Perquimans20 @ 36Camden County  
Creswell41 @ 8Jamesville  
Mattamuskeet14 @ 6Columbia  
Airborne for Christ8 @ 34Buford SC  
Cary Christian40 @ 42Northeast Academy  
St. Davids39 @ 18Rocky Mount Academy  
Arendell Parrott Academy12 @ 52Trinity Christian (Fayetteville)  
Northside (Jacksonville)45 @ 7Richlands  
Kennedy Charter0 @ 55Northern Guilford  
Williamston47 @ 21Southside  
Towns County GA 28 @ 53Robbinsville  
Westminster Catawba Christian SC 12 @ 42Hickory Grove Christian  
Carlisle VA 41 @ 0Wake Christian Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)