Schedule & Scores for Saturday, September 8, 2018

ClassAway   HomeLocation
Nazareth0 @ 22Cardinal Spellman  
Iona Prep41 @ 34Bishop Hendricken RI  
Chaminade44 @ 31Moses Brown RI  
Aquinas Institute49 @ 7Binghamton  
Norwich21 @ 49Chenango Forks  
Woodlands38 @ 28Bronxville  
Saranac Lake0 @ 44Saranac  
St. Joseph-by-the-Sea34 @ 38Mt St. Michael Academy  
Mahopac14 @ 26North Rockland  
Lockport38 @ 30Niagara Falls  
Xavier29 @ 0Holy Cross  
Waverly49 @ 7Edison (Elmira Heights)  
University Prep34 @ 12St. Marys (Lancaster)  
Byram Hills42 @ 13Sleepy Hollow  
Boys & Girls0 @ 27South Shore  
Frontier0 @ 19Niagara-Wheatfield  
Moriah6 @ 40Peru  
Miller Place7 @ 14East Islip  
Kennedy (Bellmore)21 @ 27Calhoun (Merrick)  
East Meadow14 @ 29Baldwin  
Herkimer37 @ 24Whitney Point  
Dansville20 @ 12Haverling  
Wilson28 @ 36Cleveland Hill  
Port Richmond6 @ 0DeWitt Clinton  
Lawrence19 @ 6Wantagh  
Longwood14 @ 43William Floyd  
West Islip29 @ 28Bellport  
Gouverneur28 @ 8Potsdam  
Webster Thomas22 @ 14Greece Olympia/Greece Odyssey  
General Brown68 @ 0Hannibal  
Massapequa39 @ 0Long Beach  
Kellenberg Memorial34 @ 14Holy Trinity  
Croton-Harmon32 @ 34Rye Neck  
Clyde-Savannah34 @ 16Dundee  
Rondout Valley6 @ 35Dobbs Ferry  
McKinley14 @ 18Grand Island  
Pleasantville35 @ 21Albertus Magnus  
Half Hollow Hills East28 @ 47Northport  
Horseheads27 @ 40Elmira Free Academy-Southside  
Jefferson5 @ 16Douglass Academy  
Wallkill47 @ 0Monticello  
Nanuet20 @ 31Ardsley  
Chester56 @ 14Liberty  
Campus Magnet0 @ 32Lehman  
Truman14 @ 20Brooklyn Tech  
Irondequoit42 @ 7Greece Athena  
Springfield Gardens3 @ 14Sheepshead Bay  
Deposit/Hancock6 @ 51Newark Valley  
Mount Sinai35 @ 14Bayport-Blue Point  
Garden City44 @ 0Herricks  
Copiague13 @ 42Smithtown East  
Sachem East0 @ 12Commack  
Westhampton Beach35 @ 13Eastport-South Manor  
New Dorp32 @ 38Fort Hamilton  
Ossining21 @ 7Yonkers Brave [Saunders Trades & Tech/Lincoln/Riverside/Palisade Prep]  
Dover0 @ 50Tri-Valley  
Bay Shore22 @ 25Central Islip  
Seaford29 @ 6Locust Valley  
Syosset20 @ 35Uniondale  
Westlake37 @ 6Putnam Valley  
Flushing0 @ 2Midwood  
Comsewogue42 @ 0Harborfields  
Grand Street Campus22 @ 26Lafayette (Brooklyn)  
Irvington14 @ 0Hastings  
Goshen Central40 @ 30Saugerties  
Newfield (Newfield)55 @ 54Whitman (Rushville)  
East Rockaway6 @ 15West Hempstead  
Western New York Maritime Charter/Health Sciences0 @ 12South Park  
Port Chester0 @ 7Yonkers Force [Gorton/Roosevelt/Yonkers Montessori Academy/Yonkers]  
Penfield7 @ 14Greece Arcadia  
Carey @ Central  
Carey22 @ 18Valley Stream Central  
Highland48 @ 0Onteora  
Valhalla0 @ 14Blind Brook  
Moore Catholic33 @ 0St. Peters  
Bainbridge-Guilford38 @ 24Cohoes  
South (Valley Stream)26 @ 21Glen Cove  
Eagle Academy III14 @ 32Madison  
Tilden18 @ 15Eagle Academy II  
Saratoga Springs32 @ 8Albany  
West Babylon7 @ 34Half Hollow Hills West  
McKee Vo-Tech/Staten Island Tech8 @ 34Bayside  
Whitehall33 @ 20Fort Edward  
Pelham Memorial20 @ 24Pearl River  
Delaware Academy7 @ 14Harpursville/Afton  
Holland Patent68 @ 14Adirondack  
Adams32 @ 0Beach Channel  
Columbus0 @ 2Lane  
Elmont Memorial0 @ 8Mepham  
Valley Stream North32 @ 12Lynbrook  
Hempstead0 @ 19Port Washington  
Kennedy (Bronx)24 @ 30Wagner (Staten Island)  
Bethpage26 @ 0Division  
Taconic Hills0 @ 13Voorheesville  
Roosevelt (Roosevelt)34 @ 13Floral Park Memorial  
Riverdale Country32 @ 14Horace Mann  
Warrensburg34 @ 14Hoosic Valley  
Clarke35 @ 0Great Neck North/Great Neck South  
New Hyde Park Memorial16 @ 23Sewanhaka  
Mineola12 @ 26Malverne  
Kennedy (Plainview)21 @ 14Hicksville  
St. Lawrence Central7 @ 34Williams  
Far Rockaway6 @ 32East Harlem  
Mattituck-Southold-Greenport20 @ 36Wyandanch  
Cairo-Durham12 @ 46Helderberg Valley [Berne-Knox-Westerlo/Duanesburg]  
Cambridge/Salem35 @ 17Catholic Central/Notre Dame Bishop Gibbons/Saratoga Central Catholic  
Delaware Academy/Charlotte Valley1 @ Harpursville/Afton  
Bishop Timon-St. Jude21 @ 42Notre Dame  
Cardinal Ohara41 @ 12Bishop Kearney/Rochester Prep  
East32 @ 0Monroe  
Edison Tech/School Without Walls14 @ 6Leadership Academy/Northeast/Northwest College Prep/Vanguard  
Kings Park @ Babylon  
Kennedy (Bellmore) @ Calhoun Falls Charter SC  
Oyster Bay/Jericho14 @ 0Friends Academy  
St. Lukes CT 27 @ 6Rye Country Day  
Hopkins CT 24 @ 0Harvey  
Central Dauphin East PA 14 @ 32Archbishop Stepinac  
Goshen AL 40 @ 30Saugerties  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)