Schedule & Scores for Saturday, September 22, 2018

ClassAway   HomeLocation
Albany Academy for Boys13 @ 40Canterbury CT  
Archbishop Stepinac19 @ 42Xaverian Brothers MA  
Dalton27 @ 3Newark Academy NJ  
Horace Mann @ 4Dwight-Englewood NJ  
Cardinal Hayes48 @ 51Iona Prep  
Monsignor Farrell34 @ 20Chaminade  
St. Anthonys28 @ 7Christ the King  
Indian River43 @ 13Jamesville-DeWitt  
St. Josephs Collegiate Institute21 @ 49Aquinas Institute  
Lockport34 @ 48Orchard Park  
Cicero-North Syracuse35 @ 21Fayetteville-Manlius  
Bishop Ludden0 @ 35Skaneateles  
Long Island Lutheran7 @ 40Woodlands  
Yonkers Force [Gorton/Roosevelt/Yonkers Montessori Academy/Yonkers]20 @ 42New Rochelle  
Roosevelt (Hyde Park)28 @ 45Corning  
Geneva31 @ 48Wayne  
North Rockland0 @ 27Carmel  
Minisink Valley34 @ 19Goshen Central  
Brockport31 @ 13Greece Athena  
East Rochester-Gananda30 @ 22Newark  
Mt St. Michael Academy42 @ 36Holy Cross  
Poly Prep Country Day40 @ 12Fieldston  
Fort Hamilton24 @ 16Boys & Girls  
Queensbury48 @ 34Glens Falls  
Webster Thomas7 @ 38Canandaigua Academy  
Farmingdale41 @ 27Massapequa  
Peru20 @ 32Beekmantown  
St. Francis Prep6 @ 36Moore Catholic  
Garden City42 @ 0Kennedy (Bellmore)  
St. John the Baptist51 @ 6Nazareth  
West Genesee17 @ 8Proctor  
Hicksville8 @ 33Baldwin  
Herkimer19 @ 25Frankfort-Schuyler  
Cleveland Hill46 @ 7Royalton-Hartland  
Port Richmond0 @ 18New Utrecht  
East Meadow20 @ 16Long Beach  
Bethpage21 @ 41Lawrence  
Gates Chili0 @ 24Brighton  
William Floyd48 @ 0Commack  
Smithtown West14 @ 37West Islip  
Potsdam16 @ 0St. Lawrence Central  
Xavier14 @ 47Kellenberg Memorial  
Churchville-Chili7 @ 31Webster Schroeder  
Babylon36 @ 14Bayport-Blue Point  
Eastport-South Manor14 @ 21East Islip  
Dansville20 @ 21Sandy Creek  
Rye Neck40 @ 18Hastings  
Rye Country Day26 @ 7Hackley  
Greece Arcadia21 @ 0Spencerport  
Christian Brothers Academy (Syracuse)7 @ 27Liverpool  
Tuckahoe12 @ 26Edgemont  
Bronxville30 @ 36Pleasantville  
Deer Park7 @ 41Northport  
Fordham Prep42 @ 35St. Peters  
Corcoran8 @ 30Elmira Free Academy-Southside  
Madison44 @ 13Jefferson  
Mott Haven14 @ 22Grady  
Lincoln (Brooklyn)28 @ 21Curtis  
Smithtown East35 @ 19Riverhead  
Nanuet14 @ 6Pearl River  
Mamaroneck28 @ 21Port Chester  
ONeill29 @ 8Liberty  
Millbrook12 @ 55Spackenkill  
Campus Magnet20 @ 14Truman  
Brooklyn Tech0 @ 20Wagner (Staten Island)  
Cardinal Ohara34 @ 48St. Francis  
Patchogue-Medford14 @ 17Sachem North  
Putnam Valley14 @ 48Ardsley  
Sheepshead Bay14 @ 38McKee Vo-Tech/Staten Island Tech  
Rensselaer18 @ 21Fort Edward  
Holley24 @ 48Finney/Northstar Christian Academy  
Griffith Institute8 @ 26Lackawanna  
Hutchinson-Central Tech/Emerson Vo-Tech/City Honors/School of the Arts14 @ 20Niagara Falls  
Lehman30 @ 6DeWitt Clinton  
Roscoe Central/Livingston Manor/Downsville Central28 @ 8Dover  
Whitman (Huntington Station)20 @ 22Bay Shore  
Lindenhurst33 @ 28Newfield (Selden)  
Port Washington6 @ 37Uniondale  
Chester43 @ 21Red Hook  
Westlake41 @ 20Albertus Magnus  
Pulaski18 @ 42Bishop Grimes  
Far Rockaway0 @ 44Lafayette (Brooklyn)  
Westbury13 @ 42Syosset  
Waterville7 @ 8Sauquoit Valley  
Delaware Academy14 @ 48Walton (Walton)  
Delaware Academy/Charlotte Valley @ 2Walton (Walton)  
Blind Brook35 @ 6Irvington  
Port Byron12 @ 42Hannibal  
Fox Lane17 @ 34Byram Hills  
Bellport15 @ 18Centereach  
Waterloo38 @ 16Midlakes  
Friends Academy6 @ 32West Hempstead  
North Babylon35 @ 14Huntington  
Dunkirk30 @ 6Newfane  
Wantagh7 @ 0Roosevelt (Roosevelt)  
Elmont Memorial19 @ 21Carey  
Rocky Point27 @ 12Amityville Memorial  
Gouverneur48 @ 0Thousand Islands  
Haldane43 @ 13Onteora  
Glen Cove13 @ 26Hewlett  
Greeley6 @ 21Eastchester  
Tilden28 @ 26Eagle Academy III  
Oswego12 @ 73South Jefferson  
Hauppauge14 @ 42Islip  
Mt Vernon7 @ 3Beacon (Beacon)  
Eagle Academy II7 @ 21Bayside  
Lake George/Hadley Luzerne25 @ 6Whitehall  
Adirondack24 @ 32Little Falls  
Cohoes14 @ 52Warrensburg  
Beach Channel0 @ 32Grand Street Campus  
Lane22 @ 18Jamaica  
Monticello6 @ 44Rondout Valley  
Valley Stream Central27 @ 0Sewanhaka  
Granville20 @ 42Cambridge/Salem  
Fallsburg0 @ 39Tri-Valley  
South (Valley Stream)0 @ 35Lynbrook  
Roosevelt (Brooklyn)14 @ 0Adams  
Susquehanna Valley54 @ 12Dryden  
Harpursville/Afton0 @ 34Whitney Point  
Herricks13 @ 49Manhasset  
Mepham42 @ 17New Hyde Park Memorial  
Valley Stream North6 @ 34Floral Park Memorial  
Springfield Gardens7 @ 20Douglass Academy  
Kennedy (Plainview)0 @ 15Hempstead  
Stuyvesant25 @ 20Cardozo  
KIPP NYC College Prep30 @ 18Washington  
Long Island City26 @ 14Smith  
Pelham Memorial35 @ 14Briarcliff  
Cairo-Durham42 @ 48Voorheesville  
Notre Dame45 @ 0Clinton  
Central Islip19 @ 28Brentwood  
Division0 @ 42North Shore  
Kennedy Catholic35 @ 0St. Dominic  
Great Neck North/Great Neck South0 @ 36Mineola  
Port Byron/Union Springs6 @ Hannibal  
Watkins Glen/Odessa-Montour46 @ 12Edison (Elmira Heights)  
Columbus0 @ 38East Harlem  
Coxsackie-Athens14 @ 60Hoosic Valley  
Bryant0 @ 32Automotive  
Stevenson30 @ 8Information Tech  
Geneseo0 @ 34Notre Dame (Batavia)  
Wyandanch2 @ 0East Hampton/Ross  
Bishop Kearney/Rochester Prep0 @ 58University Prep  
Monroe0 @ 39Wilson Magnet  
Edison Tech/School Without Walls0 @ 26East  
Weedsport20 @ 12West Canada Valley  
Horace Mann10 @ 7Cardinal Spellman  
Cuba-Rushford8 @ 39Red Jacket  
Oyster Bay/Jericho27 @ 7Carle Place  
Comsewogue6 @ 30Sayville  
Cato-Meridian48 @ 0Westmoreland  
Beaver River6 @ 36Dolgeville  
Hopkins CT 25 @ 14Riverdale Country  
Avon Old Farms CT 8 @ 0Trinity-Pawling  
Gunnery CT @ Millbrook School  
St. Marys Ryken MD 31 @ 6Xaverian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)