Schedule & Scores for Saturday, September 15, 2018

ClassAway   HomeLocation
Rye Country Day13 @ 7Pingry NJ  
Harvey @ 5Dwight-Englewood NJ  
Archbishop Stepinac34 @ 36Iona Prep  
St. Anthonys42 @ 14Chaminade  
Fairport21 @ 14Rush-Henrietta  
Aquinas Institute35 @ 24Canisius  
Whitesboro41 @ 0Jamesville-DeWitt  
St. Josephs Collegiate Institute37 @ 47McQuaid Jesuit  
Sayville18 @ 34Half Hollow Hills West  
Dobbs Ferry35 @ 0Woodlands  
Corning43 @ 14Ithaca  
Jamestown16 @ 29Kenmore West  
Cornwall Central63 @ 20Saugerties  
Au Sable Valley14 @ 27Saranac Lake  
St. Joseph-by-the-Sea14 @ 49St. Peters  
Ramapo8 @ 19North Rockland  
Minisink Valley41 @ 6Burke Catholic  
Monsignor Farrell15 @ 14Christ the King  
Erasmus Hall46 @ 0New Dorp  
Holy Cross32 @ 34Moore Catholic  
Roosevelt (Hyde Park)7 @ 33Warwick  
Connetquot42 @ 34Bay Shore  
Marlboro Central44 @ 0Liberty  
Livonia41 @ 26Wayland-Cohocton  
Hudson Falls12 @ 48Glens Falls  
Sidney49 @ 20Deposit/Hancock  
Tioga14 @ 32Cardinal Ohara  
Xaverian22 @ 26Holy Trinity  
Farmingdale35 @ 12East Meadow  
Uniondale0 @ 32Oceanside  
Herricks18 @ 36Kennedy (Bellmore)  
Truman0 @ 27Port Richmond  
Lynbrook14 @ 35Lawrence  
Centereach0 @ 38West Islip  
Potsdam0 @ 23Williams  
Chatham42 @ 20Voorheesville  
Fordham Prep22 @ 8Mt St. Michael Academy  
Scotia-Glenville7 @ 52Queensbury  
Hempstead14 @ 50Massapequa  
Babylon20 @ 27John Glenn  
Blind Brook34 @ 12Rye Neck  
Jefferson34 @ 28Far Rockaway  
Grady18 @ 14Evander Childs  
Putnam Valley20 @ 14Bronxville  
Midwood22 @ 20Curtis  
Spackenkill49 @ 19Red Hook  
Saranac13 @ 15Beekmantown  
Campus Magnet14 @ 6Brooklyn Tech  
Birdlebough18 @ 49Westmoreland  
Watertown21 @ 27Franklin Academy  
Canastota58 @ 0Adirondack  
Ardsley35 @ 21Westlake  
Sullivan West2 @ Downsville Central/Roscoe Central  
Roscoe Central/Livingston Manor/Downsville Central39 @ 28Sullivan West  
Holley @ Oxford Academy/Gilbertsville-Mt. Upton  
Croton-Harmon12 @ 38Haldane  
Newark Valley55 @ 6Harpursville/Afton  
Lewiston-Porter13 @ 28Medina/Webber/Barker  
Mepham7 @ 41Garden City  
White Plains16 @ 33Yonkers Force [Gorton/Roosevelt/Yonkers Montessori Academy/Yonkers]  
Smithtown East7 @ 48Bellport  
Sachem East9 @ 26Ward Melville  
Greenwich10 @ 28Granville  
Wagner (Staten Island)26 @ 14DeWitt Clinton  
Fallsburg14 @ 30Dover  
Brentwood32 @ 29Commack  
Newfield (Selden)21 @ 60North Babylon  
Plainedge21 @ 13Bethpage  
Lincoln (Brooklyn)2 @ 0Flushing  
Pearl River31 @ 8Albertus Magnus  
Irvington0 @ 12Edgemont  
East Harlem30 @ 12Lafayette (Brooklyn)  
Long Beach12 @ 41Syosset  
Burgard12 @ 39Albion  
Cairo-Durham8 @ 58Walton (Walton)  
Goshen Central76 @ 0Monticello  
Byram Hills23 @ 0Eastchester  
Yonkers Brave [Saunders Trades & Tech/Lincoln/Riverside/Palisade Prep]14 @ 20Port Chester  
Stissing Mountain/Rhinebeck34 @ 14Pawling  
Wantagh28 @ 20Valley Stream North  
Calhoun (Merrick)20 @ 19Carey  
Ellenville0 @ 48Highland  
Ogdensburg Free Academy20 @ 22Gouverneur  
Cattaraugus-Little Valley12 @ 54Clymer Central/Sherman/Panama  
Rockville Centre South Side35 @ 14Glen Cove  
Madison20 @ 0McKee Vo-Tech/Staten Island Tech  
Greece Olympia/Greece Odyssey26 @ 36Greece Arcadia  
Hastings0 @ 2Briarcliff  
Lansing54 @ 8Newfield (Newfield)  
Islip31 @ 18Harborfields  
Canajoharie20 @ 56Catholic Central/Notre Dame Bishop Gibbons/Saratoga Central Catholic  
Canajoharie6 @ Notre Dame Bishop Gibbons  
Peekskill0 @ 21Beacon (Beacon)  
Johnstown35 @ 28Gloversville  
Tonawanda7 @ 6Newfane  
Fowler0 @ 57Susquehanna Valley  
Canarsie14 @ 28Lehman  
South Jefferson6 @ 14Beaver River  
Little Falls0 @ 35Holland Patent  
Fieldston9 @ 31Horace Mann  
Beach Channel6 @ 42Jamaica  
Lane20 @ 0Eagle Academy III  
New Hyde Park Memorial7 @ 38Elmont Memorial  
Manhasset6 @ 21Valley Stream Central  
South (Valley Stream)12 @ 13Division  
Adams34 @ 0Columbus  
Edison (Elmira Heights)12 @ 34Whitney Point  
Massena6 @ 30St. Lawrence Central  
Manhasset @ 5Central  
Dryden14 @ 7Spencer-Van Etten/Candor  
Fort Edward6 @ 44Warrensburg  
Hewlett21 @ 25Roosevelt (Roosevelt)  
Eagle Academy II26 @ 0Springfield Gardens  
Rocky Point6 @ 48Eastport-South Manor  
Roosevelt (Brooklyn)0 @ 35Grand Street Campus  
Stuyvesant32 @ 6Stevenson  
Floral Park Memorial14 @ 28North Shore  
Dalton6 @ 20Riverdale Country  
Cardozo2 @ 0Bryant  
Jericho @ Oyster Bay  
Locust Valley14 @ 30East Rockaway  
Malverne6 @ 29Clarke  
Kennedy Catholic28 @ 0Nazareth  
Hicksville28 @ 25Westbury  
Friends Academy40 @ 14Great Neck North/Great Neck South  
Wyandanch26 @ 23Port Jefferson  
Long Island City0 @ 32KIPP NYC College Prep  
Martin46 @ 6Information Tech  
Bishop Grimes62 @ 8New York Mills  
East6 @ 12Wilson Magnet  
Unadilla Valley50 @ 60Newfield (Newfield)  
Bishop Timon-St. Jude20 @ 26Bishop Kearney/Rochester Prep  
Honeoye Falls-Lima28 @ 24Monroe  
West Canada Valley30 @ 24Cooperstown  
St. Lukes CT 27 @ 25Albany Academy for Boys  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)