Schedule & Scores for Friday, October 5, 2018

ClassAway   HomeLocation
St. Anthonys42 @ 43Archbishop Spalding MD  
Shaker67 @ 16Schenectady  
Jamesville-DeWitt14 @ 36Carthage  
Mendon/Sutherland16 @ 0Gates Chili  
Binghamton25 @ 21Vestal  
Hornell14 @ 35Warsaw/Letchworth  
Orchard Park23 @ 22Bennett/Olmsted/Middle Early College/East  
Cazenovia28 @ 12Oneida  
Avon14 @ 58Attica  
Alden46 @ 54Eden/North Collins  
Eastridge32 @ 26Spencerport  
Skaneateles49 @ 14Solvay  
Sayville6 @ 7Miller Place  
Cornwall Central55 @ 7Roosevelt (Hyde Park)  
Baker7 @ 41Cicero-North Syracuse  
Shenendehowa53 @ 7Christian Brothers Academy (Albany)  
Minisink Valley44 @ 7Port Jervis  
Newburgh Free Academy35 @ 7Valley Central  
Tottenville28 @ 33South Shore  
Le Roy27 @ 8Haverling  
Erasmus Hall6 @ 0Midwood  
John Jay (Cross River)49 @ 28Our Lady of Lourdes  
Connetquot28 @ 10Sachem North  
Livonia33 @ 20Caledonia-Mumford/Byron-Bergen  
St. Marys (Lancaster)41 @ 12Dansville  
Poughkeepsie42 @ 57Pelham Memorial  
Chenango Valley7 @ Windsor  
Chenango Valley36 @ 42Windsor Central  
Columbia7 @ 14Troy  
Cheektowaga44 @ 0Lewiston-Porter  
Washingtonville12 @ 37Monroe-Woodbury  
Frontier26 @ 62Jamestown  
Sidney34 @ 0Helderberg Valley [Berne-Knox-Westerlo/Duanesburg]  
Xaverian22 @ 18St. Joseph-by-the-Sea  
Indian River53 @ 6Henninger  
Victor0 @ 12Canandaigua Academy  
Mahopac28 @ 34Arlington  
Kennedy (Bellmore)13 @ 21Manhasset  
West Genesee35 @ 24Fayetteville-Manlius  
Williamsville South39 @ 12Amherst Central  
Amsterdam27 @ 54Averill Park  
Webster Schroeder21 @ 7Webster Thomas  
Red Jacket6 @ 62Wayland-Cohocton  
Red Jacket6 @ Whitman (Rushville)  
Massapequa12 @ 39Freeport  
Sandy Creek19 @ 18Waterville  
Burgard14 @ 36Dunkirk  
Cambridge @ 5Lake George/Hadley Luzerne  
Liverpool47 @ 14Nottingham  
Johnson City20 @ 52Chenango Forks  
McKinley50 @ 22Sweet Home  
Yorktown7 @ 27Clarkstown South  
Batavia61 @ 7Wellsville  
Vernon-Verona-Sherrill14 @ 15Chittenango  
Spackenkill13 @ 41Marlboro Central  
Greece Athena7 @ 36Hilton  
Proctor64 @ 12Rome Free Academy  
Auburn44 @ 7Corning  
Iroquois20 @ 56Albion  
Cardinal Hayes24 @ 18Christ the King  
Newark Valley0 @ 62Susquehanna Valley  
Niagara Falls12 @ 43Lancaster  
Churchville-Chili25 @ 31Brockport  
Nyack20 @ 30Clarkstown North  
White Plains41 @ 55Mamaroneck  
Smithtown East28 @ 13Deer Park  
Westhampton Beach35 @ 14Islip  
Colonie Central33 @ 34Niskayuna  
Greenwich51 @ 6Corinth  
Ballston Spa33 @ 12Scotia-Glenville  
Williamsville East47 @ 20North Tonawanda  
Westhill28 @ 7Bishop Ludden  
Dover0 @ 32Stissing Mountain/Rhinebeck  
Hendrick Hudson33 @ 0Panas  
Bay Shore26 @ 7Patchogue-Medford  
Maryvale49 @ 7East Aurora/Holland  
Commack34 @ 29Longwood  
Burke Catholic30 @ 12Chester  
Middletown40 @ 34Kingston  
Marcellus53 @ 8Cortland  
Smithtown West41 @ 7Copiague  
Frankfort-Schuyler34 @ 18Moravia  
Groton6 @ 44Greene  
Kenmore East7 @ 51Grand Island  
Lakeland12 @ 33Tappan Zee  
Syosset0 @ 28Farmingdale  
Scarsdale0 @ 14Yonkers Force [Gorton/Roosevelt/Yonkers Montessori Academy/Yonkers]  
Walton (Walton)20 @ 14Unatego/Franklin  
Carmel41 @ 6Ramapo  
Goshen Central14 @ 7Warwick  
Byram Hills6 @ 27Spring Valley  
South Park20 @ 21Starpoint  
Red Hook30 @ 47Highland  
Cobleskill-Richmondville41 @ 0Lansingburgh  
Pawling40 @ 21Eldred  
Huntington14 @ 41Newfield (Selden)  
Carey32 @ 7MacArthur  
Palmyra-Macedon14 @ 22Waterloo  
Oriskany28 @ 76Bishop Grimes  
Bodley6 @ 54Central Square  
Cattaraugus-Little Valley14 @ 42Allegany-Limestone  
Watervliet4 @ Coxsackie-Athens  
Olean12 @ 24Salamanca  
Madison20 @ 25Bayside  
Altmar-Parish-Williamstown40 @ 16Morrisville-Eaton  
Oswego0 @ 59Watertown  
Greece Arcadia14 @ 26Honeoye Falls-Lima  
Saratoga Springs21 @ 18Guilderland  
Harborfields40 @ 20Hauppauge  
Dundee0 @ 22Mynderse Academy  
Fort Hamilton12 @ 42Curtis  
Suffern10 @ 20Ketcham  
Mohonasen26 @ 34Gloversville  
Stillwater42 @ 22Tamarac  
Crane20 @ 30Ravena-Coeymans-Selkirk  
Pearl River28 @ 27Beacon (Beacon)  
South Jefferson28 @ 0Birdlebough  
South Jefferson10 @ Phoenix  
Lindenhurst32 @ 0Centereach  
Cardinal Ohara35 @ 8Bishop Timon-St. Jude  
Little Falls28 @ 24Canastota  
Holland Patent42 @ 14Notre Dame  
Irondequoit35 @ 14Brighton  
Lane14 @ 20Roosevelt (Brooklyn)  
Tonawanda0 @ 22Fredonia/Brocton  
Dryden14 @ 30Waverly  
Moravia @ 11Notre Dame (Elmira)  
Johnstown6 @ 48Broadalbin-Perth  
Midlakes7 @ 40East Rochester-Gananda  
Grand Street Campus32 @ 6Jamaica  
Greeley0 @ 33Somers  
Plattsburgh22 @ 0Ticonderoga  
Lake Shore0 @ 42Pioneer  
Niagara-Wheatfield0 @ 42West Seneca West  
Washington22 @ 12Mott Haven  
Tupper Lake34 @ 80Weedsport  
Voorheesville40 @ 7Watervliet  
Clinton32 @ 22Adirondack  
Au Sable Valley14 @ 36Moriah  
Lehman8 @ 14Truman  
North Shore7 @ 35Wantagh  
Warrensburg52 @ 0Rensselaer  
Taconic Hills22 @ 12Coxsackie-Athens  
Onteora12 @ 68Millbrook  
Clarke34 @ 21West Hempstead  
Pembroke14 @ 48Canisteo-Greenwood  
St. Lawrence Central6 @ 27Ogdensburg Free Academy  
Bolivar-Richburg @ 0Oakfield-Alabama/Elba  
Deposit/Hancock42 @ 30Bainbridge-Guilford  
Green Tech0 @ 27LaSalle Institute  
Westbury13 @ 41Long Beach  
Thousand Islands12 @ 76General Brown  
Martin6 @ 30Stuyvesant  
Center Moriches28 @ 3Southampton/Pierson  
Carle Place13 @ 18Malverne  
KIPP NYC College Prep34 @ 14Petrides  
Kennedy (Cheektowaga)46 @ 30Royalton-Hartland  
Notre Dame (Batavia)6 @ 26Alexander  
Christian Brothers Academy (Syracuse)6 @ 50Corcoran  
Hutchinson-Central Tech14 @ 24Clarence  
Kennedy (Bronx)34 @ 13DeWitt Clinton  
Wilson Magnet20 @ 34University Prep  
Unadilla Valley34 @ 60Notre Dame (Elmira)  
Cairo-Durham0 @ 54Chatham  
Central Valley Academy10 @ 7New Hartford  
Gowanda/Pine Valley Central28 @ 0Silver Creek/Forestville Central  
Harpursville/Afton6 @ 43Spencer-Van Etten/Candor  
Falconer/Cassadaga Valley26 @ 0Portville  
York/Pavilion48 @ 8Geneseo  
Southern Hills [Tully/LaFayette/Fabius Pompey]34 @ 28Port Byron  
Randolph/Frewsburg44 @ 13Franklinville/Ellicottville/West Valley Central  
Oxford Academy/Gilbertsville-Mt. Upton12 @ 56Lansing  
Sodus/Lyons28 @ 22South Seneca/Romulus/Dickerson  
Perry/Mount Morris30 @ 14Cuba-Rushford  
Watkins Glen/Odessa-Montour0 @ 42Tioga  
Western New York Maritime Charter/Health Sciences8 @ 56West Seneca East  
Chautauqua Lake/Westfield18 @ 42Southwestern  
Cambridge/Salem54 @ 0Lake George/Hadley Luzerne  
Hopkins CT 14 @ 25Rye Country Day  
Brewer TX 45 @ 28Chisholm Trail  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)