Schedule & Scores for Saturday, September 9, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Tottenville41 @ 0Grand Street Campus  
New Dorp24 @ 0Boys & Girls  
Kennedy (Bronx)12 @ 29South Shore  
Brooklyn Tech12 @ 14Campus Magnet  
Adams0 @ 24Sheepshead Bay  
Truman18 @ 36Flushing  
Lafayette (Brooklyn)22 @ 14Jamaica  
Canarsie0 @ 22Fort Hamilton  
Washington14 @ 34Beach Channel  
Eagle Academy II6 @ 42Lehman  
Roosevelt (Brooklyn)36 @ 18Columbus  
St. Anthonys35 @ 21Delbarton NJ  
St. Dominic0 @ 7Cardinal Spellman  
Chaminade35 @ 7Poly Prep Country Day  
Fairport23 @ 21Hilton  
Aquinas Institute42 @ 6Batavia  
Owego Free Academy7 @ 40Chenango Forks  
Harrison36 @ 19Byram Hills  
Rocky Point14 @ 20Sayville  
Woodlands34 @ 20Haldane  
Our Lady of Lourdes34 @ 7Pearl River  
Cornwall Central35 @ 12Saugerties  
Saranac34 @ 29Saranac Lake  
Scarsdale19 @ 18North Rockland  
Schalmont0 @ 38Glens Falls  
Lancaster53 @ 0Lockport  
Brewster0 @ 51John Jay (Cross River)  
Warwick28 @ 21Goshen Central  
Nichols6 @ 49St. Marys (Lancaster)  
Beacon (Beacon)32 @ 18Poughkeepsie  
Windsor Central31 @ 14Chenango Valley  
Archbishop Stepinac55 @ 26St. Peters  
Farmingdale35 @ 7Herricks  
Beekmantown41 @ 40Peru  
Oceanside45 @ 21Massapequa  
Sewanhaka8 @ 38Kennedy (Bellmore)  
Notre Dame (Elmira)29 @ 28Moravia  
St. John the Baptist13 @ 19Xavier  
Baldwin6 @ 18East Meadow  
Attica35 @ 0Holley  
Lincoln (Yonkers)0 @ 43Eastchester  
Floral Park Memorial10 @ 42Lawrence  
Kellenberg Memorial47 @ 26Mt St. Michael Academy  
Babylon45 @ 14Amityville Memorial  
Stissing Mountain13 @ 39Rye Neck  
Albertus Magnus7 @ 33Cambridge  
West Canada Valley66 @ 22Clinton  
Roosevelt (Yonkers)7 @ 0Yonkers  
Edgemont31 @ 24Bronxville  
Rondout Valley20 @ 21Liberty  
Starpoint49 @ 14Kenmore West  
Millbrook12 @ 36Burke Catholic  
Gouverneur58 @ 15Franklin Academy  
Red Hook7 @ 25ONeill  
Rome Free Academy7 @ 48Proctor  
Kings Park7 @ 33Harborfields  
Carthage42 @ 0Fowler  
Dryden12 @ 51Newark Valley  
Lewiston-Porter18 @ 48Newfane  
Mount Sinai12 @ 39John Glenn  
White Plains2 @ 13Mt Vernon  
Copiague6 @ 53Smithtown East  
Lindenhurst34 @ 13Sachem East  
Westhampton Beach35 @ 7Half Hollow Hills West  
Honeoye Falls-Lima13 @ 0Greece Arcadia  
Lowville8 @ 14Little Falls  
DeWitt Clinton @ New Utrecht  
Niskayuna14 @ 6Albany  
Irondequoit27 @ 14Brighton  
Hendrick Hudson40 @ 0Peekskill  
Half Hollow Hills East21 @ 13Bay Shore  
Commack7 @ 18Central Islip  
Gorton38 @ 19Saunders Trades & Tech  
MacArthur34 @ 35Mepham  
Plainedge52 @ 26Roslyn  
Comsewogue6 @ 22Half Hollow Hills West  
Freeport35 @ 6Syosset  
Whitman (Rushville)33 @ 16Finney/Northstar Christian Academy  
West Hempstead27 @ 12Oyster Bay  
North Babylon32 @ 7Huntington  
Valley Stream Central2 @ 21Carey  
Long Beach8 @ 19Hempstead  
Shoreham-Wading River32 @ 7Bayport-Blue Point  
Hewlett28 @ 14Glen Cove  
Ogdensburg Free Academy53 @ 7Williams  
Eden/North Collins14 @ 52Lackawanna  
Yonkers Montessori Academy45 @ 28Hastings  
Hoosic Valley0 @ 13Whitehall  
Adirondack0 @ 42Holland Patent  
Morrisville-Eaton/Hamilton 0 @ 47Beaver River  
Elmont Memorial47 @ 21New Hyde Park Memorial  
Warrensburg38 @ 12Granville  
Tri-Valley24 @ 0Onteora  
Mineola21 @ 30South (Valley Stream)  
Canisteo-Greenwood28 @ 6Geneseo  
Roosevelt (Roosevelt)26 @ 0Valley Stream North  
Lynbrook7 @ 16Bethpage  
Pelham Memorial13 @ 22Riverside (Yonkers)  
Briarcliff7 @ 20Blind Brook  
Riverdale Country34 @ 21Horace Mann  
North Shore6 @ 14Locust Valley  
Calhoun (Merrick)40 @ 7Jericho  
Jordan-Elbridge48 @ 7Hannibal  
LaFayette/Fabius Pompey2 @ Birdlebough  
Westbury0 @ 6Hicksville  
Unadilla Valley14 @ 60Edison (Elmira Heights)  
Cold Spring Harbor40 @ 13East Rockaway  
Palisade Prep6 @ 35Port Washington  
Carle Place @ North Shore  
Bishop Timon-St. Jude18 @ 26Bishop Kearney (Rochester)  
Jamestown23 @ 0Hutchinson-Central Tech/Emerson Vo-Tech/City Honors/School of the Arts  
Greece Athena33 @ 12Greece Olympia/Greece Odyssey  
Harpursville/Afton14 @ 8Walton (Walton)  
Mynderse Academy14 @ 12South Seneca/Romulus/Dickerson  
Fort Edward14 @ 0Cohoes  
Oakfield-Alabama/Elba0 @ 14Notre Dame (Batavia)  
Leadership Academy/Northeast/Northwest College Prep/Vanguard0 @ 32Edison Tech  
Douglass Academy15 @ 6Eagle Academy III  
Gowanda/Pine Valley Central26 @ 27Falconer/Cassadaga Valley  
Monroe/School Without Walls6 @ 38Wilson Magnet  
McQuaid Jesuit46 @ 8East  
Dover/Webutuck0 @ 6Pawling  
Manhasset40 @ 8Great Neck North/Great Neck South  
Southern Hills [Tully/LaFayette/Fabius Pompey]49 @ 0Birdlebough  
Spencer-Van Etten/Candor14 @ 36Watkins Glen/Odessa-Montour  
East Aurora0 @ 38Burgard  
Canajoharie @ Berne-Knox-Westerlo  
Candor @ Watkins Glen  
Bishop Hendricken RI 22 @ 40Iona Prep  
Hopkins CT 0 @ 36Fieldston  
Canterbury CT @ Rye Country Day  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)