Schedule & Scores for Saturday, September 16, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Grand Street Campus0 @ 28Boys & Girls  
Jefferson19 @ 0Adams  
South Shore8 @ 32Curtis  
Flushing4 @ Brooklyn Tech  
Sheepshead Bay6 @ 14Springfield Gardens  
Petrides @ Lafayette (Brooklyn)  
McKee Vo-Tech @ Beach Channel  
Bayside5 @ Madison  
Fort Hamilton5 @ Wagner (Staten Island)  
Truman @ 0Canarsie  
Jamaica4 @ Eagle Academy II  
Cardinal Spellman21 @ 26Riverdale Country  
Iona Prep22 @ 35Cardinal Hayes  
Christ the King0 @ 27Chaminade  
Victor32 @ 8Rush-Henrietta  
Binghamton0 @ 24Horseheads  
Cazenovia41 @ 7Notre Dame  
Christian Brothers Academy (Albany)3 @ Elmira Free Academy-Southside  
Alden7 @ 24Lackawanna  
Eastridge39 @ 21Greece Athena  
Sayville35 @ 14East Islip  
Chester20 @ 12Woodlands  
Baker35 @ 22Proctor  
East Rochester-Gananda21 @ 18Geneva  
Saranac Lake32 @ 9Peru  
St. Joseph-by-the-Sea25 @ 14Xavier  
Monsignor Farrell24 @ 22St. Peters  
Holy Cross27 @ 20Mt St. Michael Academy  
Saugerties15 @ 36Warwick  
Waverly13 @ 41Susquehanna Valley  
Marlboro Central42 @ 7Spackenkill  
Pearl River31 @ 14Poughkeepsie  
Tioga7 @ Newfield (Newfield)  
Camden0 @ 53Vernon-Verona-Sherrill  
St. Francis Prep8 @ 14Moore Catholic  
East Meadow0 @ 38Oceanside  
Kennedy (Bellmore)2 @ Great Neck South  
St. John the Baptist7 @ 42Fordham Prep  
Massapequa31 @ 6Baldwin  
Herkimer6 @ 38Dolgeville  
University Prep26 @ 30Cleveland Hill  
DeWitt Clinton12 @ 14Port Richmond  
Byram Hills34 @ 6Lincoln (Yonkers)  
Lawrence49 @ 7Roosevelt (Roosevelt)  
Newfield (Selden)14 @ 20West Islip  
Tuckahoe36 @ 20Rye Neck  
Burke Catholic35 @ 20Dobbs Ferry  
Newark16 @ 36Penn Yan Academy  
New Paltz35 @ 0Liberty  
Blind Brook6 @ 38Pleasantville  
Northport42 @ 6Brentwood  
West Canada Valley27 @ 14Westmoreland  
Roosevelt (Yonkers)14 @ 20Palisade Prep  
Bronxville27 @ 0Hastings  
Riverhead8 @ 43Centereach  
Batavia28 @ 13Cardinal Ohara  
Rye35 @ 7Eastchester  
Irvington0 @ 47Nanuet  
Franklin Academy0 @ 17St. Lawrence Central  
ONeill35 @ 6Rondout Valley  
Canastota68 @ 6Little Falls  
Ardsley41 @ 7Briarcliff  
Putnam Valley2 @ 0Croton-Harmon  
Williamsville North40 @ 14Niagara Falls  
Nyack35 @ 6Beacon (Beacon)  
Mount Sinai14 @ 6Wyandanch  
Garden City27 @ 3MacArthur  
Smithtown East10 @ 14Half Hollow Hills East  
Commack20 @ 33Sachem East  
Westhampton Beach33 @ 7Half Hollow Hills West  
Greenwich48 @ 18Warrensburg  
Brighton14 @ 35Greece Arcadia  
Rye Country Day39 @ 14Long Island Lutheran  
Seaford34 @ 7Clarke  
Uniondale12 @ 48Freeport  
Glen Cove12 @ 35Plainedge  
Groton @ 4Moravia  
Sherburne-Earlville51 @ 0Adirondack  
Lakeland34 @ 0Peekskill  
Port Jervis34 @ 21Monticello  
Bellport36 @ 20Islip  
South Park42 @ 0Perry Traditional Academy PA  
Highland3 @ 30Red Hook  
Greeley @ 7Port Chester  
Downsville Central/Roscoe Central41 @ 28Pawling  
Huntington41 @ 0Copiague  
Bethpage14 @ 24Wantagh  
Carey1 @ Elmont Memorial  
Fox Lane27 @ 26Spring Valley  
Onteora18 @ 40Haldane  
Harborfields20 @ 13Rocky Point  
Hauppauge0 @ 42West Babylon  
Holland Patent21 @ 14Clinton  
Fieldston34 @ 7Horace Mann  
Lane44 @ 0Cardozo  
Rockville Centre South Side34 @ 13Valley Stream Central  
Riverside (Yonkers) @ 6Gorton  
Tupper Lake @ 4Massena  
Sewanhaka @ 4Manhasset  
Mepham24 @ 20Calhoun (Merrick)  
Hewlett14 @ 33Lynbrook  
Division @ 4Hewlett  
Roslyn16 @ 35Valley Stream North  
Information Tech @ Evander Childs  
Washington @ 3Douglass Academy  
Smith @ Bryant  
Division6 @ 16Floral Park Memorial  
Yonkers @ 11Port Washington  
Lehman2 @ Roosevelt (Brooklyn)  
Carle Place7 @ 28North Shore  
New Hyde Park Memorial48 @ 14Jericho  
Mineola3 @ Friends Academy  
Harvey13 @ 27Dalton  
East Rockaway @ 0Oyster Bay  
KIPP NYC College Prep @ Automotive  
Bishop Grimes @ New York Mills  
Far Rockaway @ Stevenson  
Eden/North Collins6 @ 37Kennedy (Cheektowaga)  
Southside @ Central  
East/School of the Arts6 @ 30Edison Tech  
Bishop Timon-St. Jude0 @ 78Canisius  
Christian Brothers Academy (Syracuse)40 @ 33Elmira Free Academy-Southside  
East/School of the Arts @ Edison (Elmira Heights)  
Tioga8 @ Newfield (Selden)  
Carmel1 @ North Shore  
Bishop Kearney (Rochester)7 @ 27St. Marys (Lancaster)  
Bainbridge-Guilford4 @ Delaware Academy/Charlotte Valley  
South Seneca/Romulus/Dickerson30 @ 24Dundee  
Falconer/Cassadaga Valley65 @ 28Nichols  
Southampton/Pierson3 @ Bayport-Blue Point  
Columbus @ 1Eagle Academy III  
Wilson Magnet/Early College International41 @ 0Leadership Academy/Northeast/Northwest College Prep/Vanguard  
Rye @ Long Island Lutheran  
Trinity-Pawling @ Salisbury School CT  
Sauquoit Valley13 @ 70General Brown  
Wilbraham & Monson Academy MA 20 @ 34Albany Academy for Boys  
Walsh Jesuit OH 34 @ 14St. Francis  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)