Schedule & Scores for Saturday, October 21, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Tottenville20 @ 41Erasmus Hall  
Boys & Girls20 @ 14Canarsie  
Brooklyn Tech8 @ 38Port Richmond  
Bayside27 @ 12Jefferson  
Long Island City12 @ 6Grady  
Curtis35 @ 0Grand Street Campus  
Campus Magnet12 @ 28Wagner (Staten Island)  
Madison16 @ 28Lehman  
Tilden48 @ 0Beach Channel  
Kennedy (Bronx)28 @ 30Truman  
Roosevelt (Brooklyn)38 @ 6Washington  
Columbus0 @ 45Eagle Academy II  
Long Island Lutheran20 @ 44St. Lukes CT  
Dalton2 @ 0Dwight-Englewood NJ  
Cardinal Spellman6 @ 38Albertus Magnus  
Iona Prep70 @ 13St. Peters  
Chaminade3 @ 29St. Anthonys  
Bishop Timon-St. Jude0 @ 55St. Josephs Collegiate Institute  
Monsignor Farrell7 @ 34Cardinal Hayes  
Kellenberg Memorial42 @ 25Holy Cross  
Connetquot7 @ 24Northport  
Farmingdale21 @ 20Baldwin  
Oceanside42 @ 14Long Beach  
Moore Catholic12 @ 19St. John the Baptist  
Lawrence28 @ 7Lynbrook  
Sachem East7 @ 35William Floyd  
West Islip7 @ 13Half Hollow Hills East  
West Islip15 @ Bay Shore  
Mohonasen6 @ 52Queensbury  
Rocky Point7 @ 20East Islip  
Riverdale Country8 @ 33Hackley  
Fordham Prep38 @ 6Holy Trinity  
Cambridge62 @ 6Granville  
Riverhead19 @ 20Huntington  
Garden City42 @ 7Valley Stream Central  
Smithtown East14 @ 25Deer Park  
DeWitt Clinton0 @ 38New Dorp  
Seaford33 @ 7North Shore  
Plainedge21 @ 28Bethpage  
Hauppauge21 @ 28Comsewogue  
Lafayette (Brooklyn)12 @ 14Douglass Academy  
Syosset33 @ 6Westbury  
Bellport7 @ 21Half Hollow Hills West  
West Hempstead41 @ 28Clarke  
North Babylon12 @ Newfield (Newfield)  
Haldane30 @ 14Pawling  
Valley Stream North13 @ 34Wantagh  
Amityville Memorial13 @ 41John Glenn  
Glen Cove30 @ 8Roslyn  
Harborfields28 @ 21Eastport-South Manor  
Whitman (Huntington Station)19 @ 68Patchogue-Medford  
Information Tech8 @ 42Lane  
Mepham28 @ 48Elmont Memorial  
Oyster Bay14 @ 32South (Valley Stream)  
Manhasset7 @ 21New Hyde Park Memorial  
Division7 @ 27Hewlett  
Hempstead41 @ 7Herricks  
Bryant0 @ 52Evander Childs  
Cardozo12 @ 14Smith  
Roosevelt (Roosevelt)33 @ 7Floral Park Memorial  
Horace Mann21 @ 0Harvey  
Brentwood6 @ 21Central Islip  
St. Dominic12 @ 6Nazareth  
Mott Haven20 @ 30KIPP NYC College Prep  
Friends Academy20 @ 52East Rockaway  
Stevenson8 @ 22Automotive  
Mattituck-Southold-Greenport6 @ 32Wyandanch  
Warrensburg44 @ 6Cohoes  
Millbrook School38 @ 40Forman CT  
Seton Catholic Central (Binghamton)0 @ 2Pulaski  
Sheepshead Bay0 @ 28Eagle Academy III  
Bishop Grimes48 @ 6Cooperstown  
Southampton/Pierson/Bridgehampton13 @ 42Port Jefferson  
Sewanhaka34 @ 20Great Neck North/Great Neck South  
East Harlem @ 0Far Rockaway  
McKee Vo-Tech/Staten Island Tech @ 1Springfield Gardens  
Rye Neck44 @ 14Eldred  
Westhill18 @ 61Cazenovia  
Scarsdale0 @ 28John Jay (Hopewell Junction)  
Brewster14 @ 28Eastchester  
Clarkstown North20 @ 49New Rochelle  
Millbrook22 @ 55Woodlands  
Geneva13 @ 27Honeoye Falls-Lima  
Holley37 @ 0Wellsville  
Irvington20 @ 28Briarcliff  
Hilton14 @ 48Aquinas Institute  
Ravena-Coeymans-Selkirk14 @ 51Glens Falls  
Attica23 @ 0Wayland-Cohocton  
Whitman (Rushville)14 @ 36Haverling  
Ossining46 @ 33Mamaroneck  
Hendrick Hudson32 @ 15Byram Hills  
Voorheesville0 @ 42Catholic Central/Notre Dame Bishop Gibbons/Saratoga Central Catholic  
Croton-Harmon @ 10Hastings MN  
Chittenango0 @ 27Vernon-Verona-Sherrill  
Frontier26 @ 41Niagara-Wheatfield  
Peru26 @ 21Beekmantown  
Dobbs Ferry35 @ 7Red Hook  
Tri-Valley8 @ 40Tuckahoe  
Holland Patent20 @ 43West Canada Valley  
Bronxville13 @ 52Westlake  
Cattaraugus-Little Valley6 @ 54Clymer Central  
Nyack26 @ 14Pearl River  
Ketcham28 @ 27Mt Vernon  
Saunders Trades & Tech20 @ 38Gorton  
Putnam Valley6 @ 31Valhalla  
Owego Free Academy7 @ 21Susquehanna Valley  
Moravia22 @ 36Walton (Walton)  
Suffern17 @ 36Port Chester  
Crane41 @ 13Cairo-Durham  
Newfield (Newfield) @ 32Delaware Academy  
Onondaga52 @ 6Beaver River  
Voorheesville0 @ 42Notre Dame Bishop Gibbons  
Churchville-Chili7 @ 27Mendon/Sutherland  
Little Falls6 @ 48Skaneateles  
Lakeland35 @ 27Sleepy Hollow  
Allegany-Limestone10 @ 60Cleveland Hill  
Lincoln (Yonkers)18 @ 32Peekskill  
Potsdam18 @ 14Franklin Academy  
Cuba-Rushford33 @ 54Red Jacket  
Sandy Creek26 @ 62Dolgeville  
Nanuet33 @ 6Yonkers Montessori Academy  
Westmoreland42 @ 20Adirondack  
Edgemont13 @ 42Ardsley  
Pioneer0 @ 32Lackawanna  
Greenwich53 @ 0Berne-Knox-Westerlo  
Clinton0 @ 47Frankfort-Schuyler  
Oxford Academy/Gilbertsville-Mt. Upton6 @ 46Groton  
Gouverneur36 @ 7Saranac  
Cattaraugus-Little Valley6 @ 54Clymer Central/Sherman/Panama  
Altmar-Parish-Williamstown51 @ 12Birdlebough  
Nichols0 @ 59Dundee  
Caledonia-Mumford/Byron-Bergen27 @ 18Penn Yan Academy  
Whitney Point28 @ 38Edison (Elmira Heights)  
Cato-Meridian47 @ 0Hannibal  
Pelham Memorial2 @ 0Palisade Prep  
Port Washington28 @ 0Riverside (Yonkers)  
Williams7 @ 26St. Lawrence Central  
Oriskany38 @ 16South Lewis  
Pulaski24 @ 28New York Mills  
Hopkins CT 0 @ 19Rye Country Day  
Hotchkiss CT 28 @ 56Trinity-Pawling  
Westminster CT 0 @ 44Albany Academy for Boys  
St. Mary (Rutherford) NJ 13 @ 35Poly Prep Country Day  
Montclair Kimberley Academy NJ 14 @ 35Fieldston  
Brentwood MO 6 @ 21Central Islip  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)