Schedule & Scores for Saturday, September 3, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Tioga12 @ 55Chenango Forks  
Mexico18 @ 28Cazenovia  
Harrison20 @ 22Eastchester  
Fayetteville-Manlius35 @ 19Gates Chili  
Au Sable Valley6 @ 21Saranac Lake  
Waverly10 @ 28Horseheads  
Ravena-Coeymans-Selkirk13 @ 33Glens Falls  
Moriah13 @ 34Peru  
Mahopac23 @ 40Ketcham  
Herkimer7 @ 33West Canada Valley  
Peekskill48 @ 20Lincoln (Yonkers)  
Chatham25 @ 41Voorheesville  
Red Jacket44 @ 13Dundee  
Queensbury44 @ 36Averill Park  
Hempstead34 @ 35Massapequa  
Weedsport8 @ 27Beaver River  
North Babylon43 @ 0Riverhead  
Rye42 @ 7Beacon (Beacon)  
Ardsley14 @ 20Nanuet  
Vernon-Verona-Sherrill13 @ 46Notre Dame  
Dolgeville42 @ 21Westmoreland  
Croton-Harmon8 @ 22Irvington  
Bellport28 @ 7Smithtown East  
Panas31 @ 34Pearl River  
Hendrick Hudson60 @ 12Byram Hills  
Saunders Trades & Tech14 @ 34Gorton  
Hudson Falls20 @ 23Albany Academy for Boys  
Clinton16 @ 48Pulaski  
Scarsdale28 @ 26Mt Vernon  
Oneonta50 @ 52Walton (Walton)  
Fox Lane19 @ 12Port Chester  
Huntington14 @ 34Newfield (Newfield)  
Oriskany34 @ 12Cooperstown  
Saratoga Springs14 @ 16Albany  
Cardinal Ohara6 @ 26University Prep  
Blind Brook34 @ 12Yonkers Montessori Academy  
Waterville17 @ 22Hannibal  
Lockport6 @ 60Canisius  
North Rockland13 @ 34New Rochelle  
Sweet Home50 @ 21Kenmore East  
Fort Hamilton16 @ 30Poly Prep Country Day  
Gouverneur20 @ 6Potsdam  
McKinley18 @ 20Niagara Falls  
Roosevelt (Yonkers)0 @ 2Riverside (Yonkers)  
ONeill41 @ 14Burke Catholic  
Pioneer13 @ 14Burgard/Math Science Tech Prep at Seneca  
Nichols6 @ 18Holley  
Starpoint27 @ 9Amherst Central  
Chester22 @ 26Red Hook  
Putnam Valley8 @ 41Westlake  
Edgemont14 @ 7Briarcliff  
Stissing Mountain14 @ 27Pawling  
Copiague14 @ 15Half Hollow Hills East  
Taconic Hills41 @ 0Cairo-Durham  
Tottenville @ Xaverian  
Uniondale36 @ 28Syosset  
Williams67 @ 26Franklin Academy  
Elmira Free Academy-Southside45 @ 6Susquehanna Valley  
Saugerties37 @ 20Monticello  
Albany18 @ 50Christian Brothers Academy (Albany)  
Mercy0 @ 21Port Jefferson  
Sleepy Hollow48 @ 20Long Island Lutheran  
Jefferson @ Tilden  
Hicksville0 @ 40Westbury  
Nazareth @ Grady  
Albertus Magnus7 @ 13Pleasantville  
Candor @ Moravia  
East/School of the Arts27 @ 6Hilton  
Spencer-Van Etten34 @ 22Moravia  
Kennedy (Plainview)28 @ 35Valley Stream Central  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)