Schedule & Scores for Friday, September 23, 2016

ClassAway   HomeLocation
Shaker13 @ 20Troy  
Burnt Hills-Ballston Lake16 @ 19Averill Park  
Hilton42 @ 7Penfield  
Pine Bush34 @ 19Middletown  
Hornell42 @ 0Le Roy  
Chittenango16 @ 19Skaneateles  
Orchard Park54 @ 0Frontier  
Christian Brothers Academy (Albany)44 @ 8Niskayuna  
Alden44 @ 24Barker-Royalton-Hartland  
Alden44 @ 24Royalton-Hartland  
Fayetteville-Manlius59 @ 39Henninger  
New Rochelle34 @ 0Mamaroneck  
Maple Grove42 @ 0Cattaraugus-Little Valley  
Baker28 @ 27Liverpool  
Geneva26 @ 0Waterloo  
North Rockland28 @ 20Suffern  
Newburgh Free Academy35 @ 25Binghamton  
Depew22 @ 14Albion  
East Rochester-Gananda55 @ 22Palmyra-Macedon  
Lockport28 @ 48Starpoint  
John Jay (Cross River)17 @ 49Somers  
Warwick14 @ 17Minisink Valley  
Waverly44 @ 14Marcellus  
Livonia49 @ 7Dansville  
Chenango Valley6 @ 41Corning  
Columbia22 @ 13Bethlehem Central  
Glens Falls55 @ 6Broadalbin-Perth  
Camden7 @ 67Cazenovia  
Victor14 @ 7Webster Schroeder  
Mahopac8 @ 38Arlington  
Whitesboro42 @ 14Indian River  
West Genesee12 @ 34Rome Free Academy  
Gates Chili13 @ 22Churchville-Chili  
Williamsville South56 @ 6Sweet Home  
Chatham13 @ 21Tamarac  
Clarkstown South41 @ 8Ramapo  
Amsterdam35 @ 0Lansingburgh  
Queensbury62 @ 22South Glens Falls  
Kellenberg Memorial31 @ 34Fordham Prep  
Kingston0 @ 2Monroe-Woodbury  
East Islip17 @ 32Westhampton Beach  
Sandy Creek35 @ 14Weedsport  
Bishop Ludden20 @ 40Onondaga  
Newark7 @ 42Wayne  
East Syracuse-Minoa36 @ 7Jamesville-DeWitt  
Grand Island38 @ 35North Tonawanda  
McKinley20 @ 15Iroquois  
Wallkill12 @ 6Poughkeepsie  
West Canada Valley55 @ 30Sauquoit Valley  
Yorktown35 @ 7Panas  
Roosevelt (Yonkers)0 @ 41Hackley  
Batavia24 @ 7Attica  
Vernon-Verona-Sherrill47 @ 14South Jefferson  
Spackenkill52 @ 12Stissing Mountain  
Wayland-Cohocton13 @ 20Wellsville  
Beekmantown39 @ 28Plattsburgh  
South Shore24 @ 20Kennedy (Bronx)  
Salamanca6 @ 63Southwestern  
Greece Athena34 @ 18Brockport  
Auburn6 @ 27Cicero-North Syracuse  
Pioneer @ Olean  
Kings Park28 @ 7Islip  
Carthage48 @ 12Watertown  
Griffith Institute16 @ 26Olean  
Nyack6 @ 27Sleepy Hollow  
Mount Sinai35 @ 15Center Moriches  
Ketcham0 @ 34John Jay (Hopewell Junction)  
Colonie Central28 @ 20LaSalle Academy  
Colonie Central28 @ 20LaSalle Institute  
Ossining22 @ 41Fox Lane  
Ballston Spa8 @ 47Guilderland  
Westhill34 @ 20Institute of Tech  
Frewsburg40 @ 46Silver Creek/Forestville Central  
Hendrick Hudson19 @ 54Our Lady of Lourdes  
Scotia-Glenville2 @ 3Gloversville  
Owego Free Academy20 @ 12Greene  
Frankfort-Schuyler40 @ 20Herkimer  
Williamsville North14 @ 42Lancaster  
Lakeland3 @ 0Highland  
Port Jervis0 @ 35Cornwall Central  
Immaculate Heart Central3 @ Cato-Meridian  
Windsor Central11 @ 14Norwich  
Syosset0 @ 35Farmingdale  
Bellport63 @ 6Deer Park  
Dunkirk33 @ 6Pioneer  
Longwood34 @ 7Sachem East  
Dolgeville64 @ 8Morrisville-Eaton/Hamilton  
Valley Central27 @ 34Saugerties  
Hamburg13 @ 14West Seneca East  
Watervliet15 @ 42Mechanicville  
Eastchester9 @ 27Rye  
Altmar-Parish-Williamstown13 @ 20Lowville  
Saratoga Springs14 @ 31Shenendehowa  
Oneonta18 @ 28Lansing  
Mexico31 @ 0Central Valley Academy  
Half Hollow Hills East41 @ 14Smithtown West  
Newfane12 @ 34Lewiston-Porter  
Fowler20 @ 44Bodley  
Whitehall8 @ 0Canajoharie  
Stillwater17 @ 12Corinth  
Crane0 @ 64Hudson  
Pearl River7 @ 25Tappan Zee  
Cohoes2 @ Hudson Falls  
Saranac12 @ 21Moriah  
Irondequoit39 @ 63Spencerport  
Tonawanda6 @ 42Maryvale  
Valley Stream Central28 @ 20Westbury  
Salem0 @ 60Cambridge  
Canisteo-Greenwood14 @ 46Cuba-Rushford  
Penn Yan Academy20 @ 30Midlakes  
Dryden8 @ 46Ithaca  
Moravia6 @ 62Tioga  
Johnstown6 @ 35Schuylerville  
Midwood12 @ 19Grand Street Campus  
Mt Vernon8 @ 35Clarkstown North  
Lake Shore22 @ 14Amherst Central  
Lake George22 @ 19Hoosick Falls  
New Hartford32 @ 45Central Square  
Mercy0 @ 54Miller Place  
Solvay42 @ 55Homer  
Taconic Hills0 @ 38Coxsackie-Athens  
Jordan-Elbridge @ 6Phoenix  
Jordan-Elbridge56 @ 14Birdlebough  
Seton Catholic Central (Binghamton)12 @ 42Oxford Academy  
Adirondack16 @ 48Tully  
Bolivar-Richburg33 @ 8Geneseo  
Deposit/Hancock54 @ 26Bainbridge-Guilford  
Hoosic Valley20 @ 13Greenwich  
Green Tech6 @ 26Mohonasen  
Fallsburg0 @ 2Chester  
Thousand Islands25 @ 34Canastota  
Mattituck-Southold-Greenport8 @ 45Babylon  
LaFayette/Fabius Pompey6 @ 41Sherburne-Earlville  
University Prep30 @ 44Medina-Webber  
Downsville Central/Roscoe Central28 @ 31Sullivan West  
Kennedy (Cheektowaga)12 @ 42Lackawanna  
Christian Brothers Academy (Syracuse)34 @ 16Corcoran  
Newfield (Newfield)0 @ 2Notre Dame (Elmira)  
LaFayette/Onondaga @ 6Bishop Ludden  
Riverside/International Prep at Grove/LaFayette/Da Vinci12 @ 16West Seneca West  
Aledo TX 69 @ 0Chisholm Trail  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)