Schedule & Scores for Friday, September 12, 2008

ClassAway   HomeLocation
Rush-Henrietta8 @ 17Hilton  
Union-Endicott20 @ 6Washingtonville  
Jamesville-DeWitt0 @ 24Oswego  
Pine Bush7 @ 17Monroe-Woodbury  
Chittenango29 @ 28Homer  
Maple Grove37 @ 6Randolph  
Baker20 @ 28Christian Brothers Academy (Syracuse)  
Geneva39 @ 13Wayne  
Brockport48 @ 22Eastridge  
Connetquot19 @ 20Longwood  
West Seneca East20 @ 0Cheektowaga  
Livonia20 @ 36Hornell  
Canandaigua Academy33 @ 6Newark  
Peru0 @ 26Ticonderoga  
Camden1 @ 0Fowler  
Victor53 @ 27Brighton  
Whitesboro19 @ 18Watertown  
Haverling48 @ 6Dansville  
Clarence23 @ 6West Seneca West  
Potsdam36 @ 0Plattsburgh  
Perry0 @ 32York  
Sandy Creek12 @ 36Onondaga  
New Paltz6 @ 28Port Jervis  
East Syracuse-Minoa10 @ 7Bodley  
Spencerport7 @ 48Webster Schroeder  
Akron40 @ 6Royalton-Hartland  
Johnson City13 @ 33Vestal  
Northport14 @ 0Sachem East  
Weedsport0 @ 14Immaculate Heart Central  
Cortland21 @ 8Mexico  
Spackenkill27 @ 44Millbrook  
Wayland-Cohocton20 @ 45Honeoye Falls-Lima  
Harpursville12 @ 36Watkins Glen  
Westmoreland20 @ 0Canastota  
Auburn7 @ 9Cicero-North Syracuse  
Sachem North30 @ 7Ward Melville  
Chautauqua Lake26 @ 37Cattaraugus-Little Valley  
Pioneer0 @ 20East Aurora  
Kings Park28 @ 7Comsewogue  
Griffith Institute0 @ 16Lackawanna  
Niagara Falls6 @ 33North Tonawanda  
Central Square6 @ 37West Genesee  
Corcoran22 @ 23Liverpool  
New Dorp44 @ 12Lincoln (Brooklyn)  
Lancaster14 @ 16Frontier  
Bay Shore0 @ 3Whitman (Huntington Station)  
Maryvale14 @ 28Alden  
Burke Catholic7 @ 12Highland  
Owego Free Academy8 @ 26Windsor Central  
Kenmore East10 @ 13Williamsville South  
Goshen Central14 @ 42ONeill  
Waterloo6 @ 20East Rochester-Gananda  
Red Hook48 @ 7Stissing Mountain  
Franklin/Jefferson0 @ 42McQuaid Jesuit  
Palmyra-Macedon34 @ 33Batavia  
Letchworth25 @ 41Le Roy  
Ogdensburg Free Academy41 @ 6Au Sable Valley  
Altmar-Parish-Williamstown0 @ 77Thousand Islands  
Harborfields10 @ 0Westhampton Beach  
Half Hollow Hills East8 @ 35Smithtown West  
Southwestern33 @ 13Silver Creek  
Lindenhurst12 @ 14William Floyd  
Little Falls13 @ 22Frankfort-Schuyler  
Franklinville0 @ 39Portville  
Tri-Valley8 @ 34Ellenville  
Amherst Central6 @ 35Iroquois  
Susquehanna Valley10 @ 17Chenango Valley  
Penn Yan Academy24 @ 14Midlakes  
Whitney Point14 @ 28Southern Springs  
Warsaw6 @ 28Bolivar-Richburg  
Moravia19 @ 42Groton  
Cato-Meridian36 @ 16Port Byron  
Lyons0 @ 33Clyde-Savannah  
Tupper Lake34 @ 6Seton Catholic Central (Plattsburgh)  
New Hartford7 @ 8Carthage  
Mercy8 @ 29Center Moriches  
Gowanda22 @ 21Falconer  
Clinton10 @ 0Mt Markham  
Odessa-Montour12 @ 15Lansing  
Cuba-Rushford0 @ 6Geneseo  
Jordan-Elbridge7 @ 20General Brown  
Seton Catholic Central (Binghamton)14 @ 35Spencer-Van Etten  
Eastport-South Manor0 @ 17Hauppauge  
Adirondack18 @ 25Herkimer  
Mineola0 @ 6Manhasset  
Friends Academy20 @ 35Cold Spring Harbor  
Edison (Elmira Heights)6 @ 43Newark Valley  
Candor7 @ 36Notre Dame (Elmira)  
Great Neck South0 @ 41Long Beach  
Roosevelt (Hyde Park)18 @ 34Valley Central  
Corning-Painted Post East9 @ 13Chenango Forks  
Newfield (Newfield)13 @ 40Charles O Dickerson  
Unadilla Valley6 @ 20Sherburne-Earlville  
Alexandria Central15 @ 33South Lewis  
South Seneca24 @ 12Mynderse Academy/Romulus  
Grover Cleveland28 @ 8Bennett  
Phoenix0 @ 46South Jefferson  
St. Lukes CT 0 @ 20Riverdale Country  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)