Schedule & Scores for Friday, October 6, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Pascack Valley @ 4Wayne Hills  
DePaul @ 3St. Peters Prep  
Ridge @ 3Hillsborough  
Eastern @ 1Timber Creek Regional  
West Deptford2 @ Sterling  
Pompton Lakes5 @ Hawthorne  
Piscataway5 @ Sayreville  
Immaculata1 @ Warren Hills Regional  
South Brunswick7 @ Edison  
Shawnee6 @ Kingsway  
Carteret @ 1Colonia  
Egg Harbor Township @ 7Atlantic City  
Middletown South @ 1Long Branch  
Lakeland Regional @ 2Newton  
Hammonton @ 3Cherokee  
Randolph @ 4West Morris Central  
Delaware Valley7 @ Bernards  
Clearview @ 5Paul VI  
Sparta11 @ West Milford  
St. Augustine Prep10 @ Bridgeton  
Bridgewater-Raritan @ 0North Hunterdon  
Cedar Creek9 @ Mainland Regional  
Cherry Hill East @ 8Delsea  
Toms River North0 @ Toms River East  
Hunterdon Central @ 1Elizabeth  
Saddle Brook5 @ Hasbrouck Heights  
Delran4 @ Bordentown  
Phillipsburg8 @ Watchung Hills Regional  
North Bergen @ 2Clifton  
Shabazz10 @ Boonton  
Ramsey @ 2Hoboken  
Matawan Regional @ 8Rumson-Fair Haven  
Rahway @ 1Somerville  
Northern Highlands9 @ Wayne Valley  
Pennsauken @ 10Camden Catholic  
Florence Township Memorial @ Palmyra  
Weequahic @ 0Cedar Grove  
Cherry Hill West @ 1Camden  
Bayonne @ 3Kearny  
Rancocas Valley2 @ Lenape  
Jefferson Township0 @ Parsippany Hills  
Holmdel @ 12St. John-Vianney  
Bergenfield @ 3River Dell  
Hopewell Valley Central @ 11Burlington Township  
Mount Olive @ 5Hackettstown  
Morris Hills @ 1High Point  
Pennsville Memorial10 @ Clayton  
Peddie8 @ Hill School PA  
North Warren Regional @ 8Lenape Valley  
Hamilton @ 2Hightstown  
Elmwood Park @ 15New Milford  
Barnegat3 @ Liberty  
Northern Burlington @ 3West Windsor-Plainsboro North  
Hanover Park1 @ Mahwah  
Schalick7 @ Gloucester City  
Rutherford @ 1Waldwick  
Deptford2 @ Woodstown  
Bishop Ahr @ 0Dunellen  
Willingboro @ 4Holy Cross  
Wall Township @ 8Red Bank Catholic  
Winslow Township @ 2Seneca  
Cumberland @ 2Bishop Eustace Prep  
Passaic Valley7 @ Belleville  
Middle Township @ 6Triton  
Jackson Memorial3 @ Southern Regional  
Central Regional @ 1Brick Memorial  
Weehawken @ 6Becton  
Dover @ 5Central  
Morristown @ 1West Orange  
Audubon2 @ Collingswood  
Buena @ 4Highland Regional  
North Plainfield @ 11Voorhees  
Westwood7 @ Ridgefield Park  
West Morris Mendham @ 3Vernon  
Cinnaminson11 @ Robbinsville  
JP Stevens @ 1North Brunswick  
Bogota @ 3Park Ridge  
Trenton Central @ 0Notre Dame  
Marlboro @ 2East Brunswick  
Lyndhurst16 @ North Arlington  
Morris Knolls @ 4Roxbury  
Westfield @ 2Union  
Freehold Township2 @ Perth Amboy  
Millburn @ 4Irvington  
Roselle Park3 @ Bound Brook  
New Egypt @ 3Burlington City  
Glen Rock @ 0Garfield  
Nutley @ 1Paramus  
Hopatcong @ 6Kittatinny Regional  
Plainfield @ 0Montgomery  
Manchester Township @ 6Point Pleasant Boro  
Governor Livingston @ 6Summit  
Kennedy Memorial6 @ Woodbridge  
Belvidere @ 1Manville  
Dayton @ 4Brearley  
Montville @ 7Caldwell  
Indian Hills @ 8Northern Valley Regional  
Ocean City @ 0Absegami  
Maple Shade @ 4Riverside  
Woodrow Wilson @ 0Moorestown  
Fort Lee @ 1Pascack Hills  
Princeton @ 4West Windsor-Plainsboro South  
Chatham @ 4West Essex  
Pequannock5 @ Kinnelon  
Hillside @ 6Johnson  
Passaic2 @ Ridgewood  
New Brunswick @ 11Middletown North  
Pinelands Regional @ 6Monsignor Donovan  
Livingston @ 1Columbia  
Howell8 @ Neptune  
Mater Dei2 @ Shore Regional  
Morris Catholic @ 8Butler  
Manchester Regional13 @ Palisades Park/Leonia  
Manchester Regional1 @ Leonia  
Manchester Regional1 @ Palisades Park  
Pleasantville @ 7Holy Spirit  
Wallington3 @ Emerson  
Snyder9 @ Tenafly  
Dickinson @ 4Memorial  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)