Schedule & Scores for Friday, October 14, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Bergen Catholic42 @ 48St. Peters Prep  
Williamstown23 @ 25Atlantic City  
Pascack Valley48 @ 42Northern Valley Regional  
St. Joseph (Metuchen)42 @ 0Monsignor Donovan  
Delbarton7 @ 24DePaul  
Red Bank Catholic35 @ 20Long Branch  
Ramapo38 @ 14Paramus  
Manalapan41 @ 34Howell  
Ridge43 @ 0Immaculata  
Piscataway20 @ 24Old Bridge  
Lacey Township19 @ 13Barnegat  
South Brunswick21 @ 0East Brunswick  
Millville28 @ 26Hammonton  
Paul VI0 @ 36Cherokee  
Shawnee7 @ 28Camden Catholic  
Carteret29 @ 14Woodbridge  
Egg Harbor Township21 @ 23Washington Township  
Nottingham14 @ 19Notre Dame  
Franklin10 @ 27Union  
Parsippany Hills14 @ 28West Essex  
Woodbury26 @ 22Clayton  
Delaware Valley21 @ 7Voorhees  
Delsea26 @ 7Kingsway  
Cranford37 @ 7Summit  
Sparta42 @ 0Roxbury  
Woodstown7 @ 41West Deptford  
Passaic County Tech42 @ 0Passaic  
West Windsor-Plainsboro South42 @ 18Princeton  
St. Augustine Prep41 @ 0Holy Spirit  
Bridgewater-Raritan21 @ 0Linden  
Hunterdon Central17 @ 16Hillsborough  
Delran33 @ 16Burlington City  
Brick Memorial56 @ 21Toms River East  
Shabazz33 @ 0Hoboken  
Ramsey27 @ 10Pascack Hills  
Monroe Township7 @ 49Sayreville  
Triton0 @ 41Absegami  
St. John-Vianney28 @ 3Rumson-Fair Haven  
Steinert20 @ 34Hopewell Valley Central  
Lenape Valley43 @ 29Hackettstown  
Burlington Township43 @ 0Ewing  
Northern Highlands19 @ 28Mahwah  
Pennsauken26 @ 10Eastern  
Butler55 @ 0Parsippany  
Edison14 @ 39New Brunswick  
Lakewood16 @ 26Point Pleasant Boro  
Bayonne50 @ 12East Side  
Rancocas Valley35 @ 32Winslow Township  
Jefferson Township38 @ 0Montville  
Ridgefield Park7 @ 42River Dell  
Central4 @ West Side  
Highland Regional21 @ 18Sterling  
New Providence @ 11Roselle Park  
Mount Olive14 @ 19Vernon  
Morris Hills35 @ 14West Milford  
Peddie54 @ 30Lawrenceville School  
North Warren Regional6 @ 48Verona  
Camden14 @ 56Timber Creek Regional  
Middletown North21 @ 20Wall Township  
Morrow34 @ 6Dumont  
Scotch Plains-Fanwood24 @ 31North Hunterdon  
Bordentown28 @ 18Palmyra  
Deptford13 @ 14Schalick  
Hightstown7 @ 27Moorestown  
Kinnelon @ 10Pequannock  
Middle Township37 @ 40Ocean City  
Bridgeton28 @ 7Mainland Regional  
South Plainfield20 @ 28Colonia  
Clifton23 @ 6Kennedy  
Dover0 @ 6Kinnelon  
Buena0 @ 24Cedar Creek  
Brick Township40 @ 21Southern Regional  
Haddon Township27 @ 13Riverside  
Westwood41 @ 13Cedar Grove  
Bound Brook7 @ 48Bernards  
West Morris Mendham0 @ 23Randolph  
Queen of Peace8 @ 37Hawthorne  
Cinnaminson8 @ 12Collingswood  
JP Stevens0 @ 28Perth Amboy  
Eastside13 @ 56Hackensack  
Bishop Eustace Prep7 @ 20Holy Cross  
Warren Hills Regional8 @ 24Montgomery  
Abraham Clark60 @ 0Belleville  
Barringer14 @ 47West Orange  
Lyndhurst14 @ 44New Milford  
Morris Knolls15 @ 38West Morris Central  
Westfield13 @ 7Elizabeth  
Freehold Township35 @ 7Liberty  
South River26 @ 49Highland Park  
Hopatcong20 @ 28Boonton  
Raritan34 @ 14Matawan Regional  
Metuchen0 @ 34Bishop Ahr  
Gloucester Catholic36 @ 8Maple Shade  
Manchester Township15 @ 19Holmdel  
Fair Lawn46 @ 9Kearny  
Kennedy Memorial14 @ 7North Brunswick  
Belvidere41 @ 6South Hunterdon  
North Arlington0 @ 48Hasbrouck Heights  
Woodrow Wilson6 @ 25Willingboro  
Memorial0 @ 56Union City  
Chatham21 @ 54Newton  
Salem41 @ 0Gloucester City  
Pequannock41 @ 15Hanover Park  
Lindenwold21 @ 28Robbinsville  
Hillside47 @ 0Dayton  
Vineland61 @ 29Clearview  
Emerson30 @ 14Weehawken  
Lower Cape May14 @ 35Oakcrest  
Livingston20 @ 41Bloomfield  
High Point21 @ 7Kittatinny Regional  
Brearley21 @ 28Manville  
Ridgefield Memorial7 @ 49Cresskill  
Wood-Ridge20 @ 22Park Ridge  
Gateway Regional14 @ 28Glassboro  
Mater Dei42 @ 6Asbury Park  
Manchester Regional21 @ 22Garfield  
Pleasantville14 @ 6Wildwood  
Immaculate Conception (Montclair)6 @ 2Marist  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)