Schedule & Scores for Saturday, October 10, 2009

ClassAway   HomeLocation
Bergen Catholic53 @ 14Bergen Tech  
St. Joseph Regional37 @ 0Fair Lawn  
Williamstown35 @ 7Paramus Catholic  
St. Peters Prep50 @ 0Union City  
Ramapo7 @ 16Ramsey  
Ridge23 @ 20Plainfield  
Glassboro34 @ 7Gloucester City  
River Dell20 @ 26Tenafly  
Roxbury21 @ 7Delbarton  
Immaculata33 @ 14Warren Hills Regional  
Millville22 @ 6Buena  
Northern Valley35 @ 14Northern Highlands  
Randolph6 @ 20Morristown  
Nottingham41 @ 35Hamilton  
Seton Hall Prep28 @ 14West Orange  
Woodbury19 @ 0Haddon Township  
Shore Regional12 @ 20Rumson-Fair Haven  
Mountain Lakes42 @ 7Morristown-Beard  
Hasbrouck Heights30 @ 0Pascack Hills  
Cherry Hill East20 @ 52Winslow Township  
Moorestown41 @ 29Northern Burlington  
Cedar Grove21 @ 12Weequahic  
West Essex31 @ 24Nutley  
Point Pleasant Beach13 @ 34Keansburg  
Phillipsburg40 @ 0Scotch Plains-Fanwood  
Paulsboro23 @ 7Audubon  
North Bergen41 @ 15Dickinson  
Lawrenceville School9 @ 27Hun  
Verona14 @ 42Caldwell  
Ridgewood29 @ 28Passaic  
Lenape Valley14 @ 0Chatham  
Colonia7 @ 49Ocean Township  
Jefferson Township12 @ 33Pope John XXIII  
Holmdel14 @ 51Kennedy Memorial  
Wayne Valley34 @ 19Passaic Valley  
Ridgefield Park40 @ 25Dumont  
Bergenfield0 @ 41Pascack Valley  
Lenape28 @ 35Rancocas Valley  
New Providence10 @ 7Pingry  
Mainland Regional7 @ 42Holy Spirit  
Morris Hills0 @ 40High Point  
Pennsville Memorial40 @ 12Middle Township  
Irvington43 @ 7Bloomfield  
Lawrence20 @ 14Trenton Central  
Columbia24 @ 6Millburn  
Barnegat14 @ 21Manasquan  
Woodbridge21 @ 6Edison  
Liberty14 @ 28Freehold Boro  
Rutherford35 @ 13Westwood  
East Brunswick23 @ 13South Brunswick  
Orange18 @ 15Glen Ridge  
Bridgeton21 @ 35Highland Regional  
Waldwick/Midland Park33 @ 7Saddle Brook  
Kennedy6 @ 43Passaic County Tech  
St. Anthony14 @ 6Marist  
Weehawken6 @ 21North Arlington  
Brick Township0 @ 31Lacey Township  
West Morris Mendham21 @ 27Parsippany Hills  
Dunellen58 @ 0Cardinal McCarrick  
South River7 @ 26Metuchen  
New Egypt19 @ 22Woodrow Wilson  
Glen Rock34 @ 14Elmwood Park  
Collingswood7 @ 20Haddon Heights  
Montclair Kimberley Academy9 @ 33Central  
Kittatinny Regional30 @ 20Wallkill Valley  
Manchester Township21 @ 20Red Bank Regional  
Pitman6 @ 18Woodstown  
Dayton13 @ 18Belvidere  
Indian Hills14 @ 40Northern Valley Regional  
Spotswood14 @ 20Middlesex  
Fort Lee8 @ 33Cliffside Park  
Princeton7 @ 14Steinert  
Salem14 @ 33Schalick  
Park Ridge28 @ 35Bogota  
Ewing21 @ 20Robbinsville  
East Side26 @ 0Barringer  
Ridgefield Memorial7 @ 40New Milford  
Palmyra20 @ 13Maple Shade  
Mater Dei0 @ 42Keyport/Hudson Regional  
Morris Catholic30 @ 2Whippany Park  
Manchester Regional0 @ 27Hawthorne  
Manville23 @ 13Bernards  
Immaculate Conception (Montclair)28 @ 7Newark Academy  
Snyder0 @ 68Lincoln  
New Hope-Solebury PA 12 @ 42Pennington  
Xaverian Brothers MA 42 @ 0Hudson Catholic  
Haverford School PA 0 @ 35St. Joseph (Hammonton)  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)