Schedule & Scores for Saturday, September 3, 2011

ClassAway   HomeLocation
Petal24 @ 28Madison Central  
Noxubee County45 @ 29New Hope  
Meridian28 @ 0Canton  
West Point27 @ 35Columbus  
Oxford12 @ 40Lafayette  
Charleston39 @ 13Clarksdale  
Jackson Academy29 @ 22River Oaks LA  
Quitman39 @ 6Heidelberg  
Hazlehurst6 @ 7Brookhaven  
Aberdeen14 @ 7Amory  
Grenada44 @ 6Kosciusko  
Louisville53 @ 35Neshoba Central  
Philadelphia17 @ 15West Lauderdale  
Warren Central7 @ 29Hattiesburg  
Tupelo7 @ 10Starkville  
Laurel37 @ 20West Jones  
Ridgeland30 @ 0Terry  
Columbia6 @ 31East Marion  
Gautier6 @ 42Biloxi  
Yazoo County7 @ 25Velma Jackson  
East Rankin Academy22 @ 48Madison Ridgeland Academy  
Forest14 @ 24Jackson Prep  
Lumberton18 @ 20West Marion  
Choctaw County25 @ 7French Camp Academy  
South Jones7 @ 19Northeast Jones  
Germantown25 @ 32North Pike  
Franklin County0 @ 47Tylertown  
Greenwood19 @ 34Yazoo City  
Mendenhall12 @ 51Wayne County  
Northeast Lauderdale14 @ 36Southeast Lauderdale  
Shannon50 @ 14West Lowndes  
Booneville7 @ 27Corinth  
Magee27 @ 41Lawrence County  
Newton County49 @ 19Choctaw Central  
Stone2 @ 7Harrison Central  
Pontotoc20 @ 6New Albany  
Noxapater21 @ 57Kemper County  
North Forrest19 @ 22Seminary  
Forest Hill34 @ 19Callaway  
Union28 @ 7Clarkdale  
South Pike18 @ 6Amite County  
East Webster15 @ 14Weir  
Caledonia45 @ 48Heritage Academy  
George County23 @ 17Greene County  
Rosa Fort35 @ 21Hernando  
North Pontotoc55 @ 0East Oktibbeha  
St. Joseph18 @ 40St. Joseph Catholic  
North Panola0 @ 38Lewisburg  
Gentry20 @ 0Ruleville Central  
Kennedy45 @ 16Amanda Elzy  
Southern Baptist49 @ 28Pillow Academy  
Leake County14 @ 68Newton  
St. Patrick7 @ 33Pope John Paul II LA  
Scott Central17 @ 15Leake Central  
Tishomingo County19 @ 27Belmont  
Okolona14 @ 33Houston  
Leflore County44 @ 6Humphreys County  
Smithville30 @ 22Byers  
Florence38 @ 21McLaurin  
Raymond28 @ 13Wingfield  
Mooreville49 @ 14Hatley  
Coldwater12 @ 26Strayhorn  
Hamilton20 @ 34Kossuth  
Riverside9 @ 14Bailey Magnet  
Enterprise (Brookhaven)33 @ 6West Lincoln  
South Pontotoc24 @ 66Ripley  
Puckett0 @ 47Morton  
Wayne Academy31 @ 15Richton  
Coahoma County6 @ 55South Delta  
Durant64 @ 0Williams Sullivan  
George12 @ 32Montgomery County  
Brooks6 @ 43West Bolivar  
Richland0 @ 31Crystal Springs  
Coahoma Agricultural0 @ 38Shaw  
Biggersville32 @ 30East Union  
Strider Academy20 @ 30West Memphis Christian AR  
Rebul Academy30 @ 66Russell Christian Academy  
Enterprise (Enterprise)21 @ 55Poplarville  
University Christian18 @ 21Bogue Chitto  
Memphis University TN 7 @ 19South Panola  
Bastrop LA 48 @ 29Greenville-Weston  
Lee Academy AR 0 @ 39Tunica Academy  
New Life Christian AL 12 @ 37Victory Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)