Schedule & Scores for Saturday, August 20, 2011

ClassAway   HomeLocation
Kirk Academy28 @ 14West Memphis Christian AR  
Olive Branch28 @ 24Madison Central  
Oxford15 @ 16Grenada  
Murrah13 @ 22Hattiesburg  
Southaven27 @ 13Charleston  
Stone12 @ 34Forrest County Agricultural  
Biloxi24 @ 41Pascagoula  
Jim Hill18 @ 48Tylertown  
Bay49 @ 0St. Martin  
Presbyterian Christian7 @ 36Jackson Academy  
Neshoba Central7 @ 28Quitman  
Columbus31 @ 14Aberdeen  
Dexter12 @ 46West Marion  
Hancock42 @ 40Pearl River Central  
Hazlehurst52 @ 24Amite County  
Lafayette40 @ 11Tupelo  
Lewisburg13 @ 27DeSoto Central  
McComb34 @ 6Terry  
Pearl41 @ 6Warren Central  
New Hope17 @ 12Louisville  
Perry Central8 @ 31Greene County  
Morton18 @ 21Philadelphia  
South Pike0 @ 19East Marion  
Houston42 @ 3South Pontotoc  
St. Joseph Catholic37 @ 14St. Aloysius  
Purvis16 @ 7North Forrest  
French Camp Academy20 @ 12Eupora  
Clarksdale14 @ 35West Bolivar  
Laurel48 @ 7South Jones  
Mendenhall41 @ 28Ridgeland  
Poplarville56 @ 12Columbia  
Kennedy19 @ 48Bruce  
Yazoo County25 @ 44Florence  
Lanier14 @ 28South Delta  
Heritage Academy37 @ 36Lamar  
Forest45 @ 14West Lauderdale  
Kemper County22 @ 42Lumberton  
George County21 @ 28Moss Point  
Provine9 @ 10Forest Hill  
Northeast Jones45 @ 14Heidelberg  
Callaway6 @ 20Northwest Rankin  
Yazoo City22 @ 9Germantown  
Franklin County23 @ 8North Pike  
Mize16 @ 20Magee  
Leflore County26 @ 22Greenwood  
Northeast Lauderdale35 @ 8Newton  
Loyd Star34 @ 41Bogue Chitto  
McLaurin14 @ 28St. Patrick  
Horn Lake44 @ 23Munford TN  
Tishomingo County16 @ 46Byhalia  
Calhoun City44 @ 14Coffeeville  
Byers8 @ 40Potts Camp  
Pass Christian7 @ 20Stringer  
Sebastopol6 @ 21Lake  
Vardaman12 @ 13East Webster  
West Oktibbeha44 @ 36University Christian  
Rosa Fort38 @ 0North Panola  
Kossuth31 @ 7Baldwyn  
Mantachie9 @ 47North Pontotoc  
Greenville-Weston49 @ 14Gentry  
Pelahatchie34 @ 6Pisgah  
Choctaw Central8 @ 27Leake Central  
Enterprise (Brookhaven)6 @ 61Salem  
Strayhorn20 @ 30Tupelo Christian Prep  
Houlka6 @ 32Okolona  
Raymond36 @ 28Hinds County Agricultural  
Smithville0 @ 42Hamilton  
Humphreys County6 @ 14Coahoma County  
Puckett13 @ 47Raleigh  
OBannon26 @ 6Coahoma Agricultural  
West Lowndes40 @ 28Montgomery County  
Weir36 @ 12George  
East Union12 @ 53Hatley  
Alcorn Central24 @ 21Biggersville  
Williams Sullivan30 @ 33McAdams  
Bailey Magnet12 @ 57Marshall  
Russell Christian Academy40 @ 12Christian Collegiate Academy  
Clinton Christian Academy6 @ 42Victory Christian  
Kemper Academy50 @ 28Veritas  
River Oaks LA 7 @ 19Washington  
Sheffield TN 12 @ 16Lake Cormorant  
Rossville Christian Academy TN 7 @ 42Southern Baptist  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)