Schedule & Scores for Saturday, October 8, 2011:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Jackson Prep17 @ 23Jackson Academy  
West Point37 @ 19Clarksdale  
Brandon27 @ 48Petal  
Oxford42 @ 35Lake Cormorant  
Wayne County49 @ 14McComb  
Hattiesburg49 @ 14Terry  
Charleston45 @ 0Palmer  
Tylertown49 @ 31Lawrence County  
Southaven27 @ 28Tupelo  
Starkville26 @ 23Ridgeland  
Pearl River Central7 @ 16West Harrison  
Taylorsville37 @ 7Mize  
Hazlehurst28 @ 12Franklin County  
Biloxi46 @ 14Ocean Springs  
Natchez7 @ 0Forest Hill  
Lafayette43 @ 6Rosa Fort  
DeSoto Central21 @ 62Olive Branch  
Amory48 @ 21Corinth  
Brookhaven21 @ 20West Jones  
Warren Central14 @ 42Madison Central  
West Bolivar46 @ 0OBannon  
Water Valley49 @ 7South Pontotoc  
New Hope7 @ 24Hernando  
Yazoo County0 @ 26Greenwood  
Lumberton2 @ 8East Marion  
South Jones38 @ 8Wingfield  
Neshoba Central42 @ 27Canton  
Seminary48 @ 12St. Patrick  
Jim Hill14 @ 35Northwest Rankin  
Heritage Academy49 @ 0Oak Hill Academy  
Kosciusko0 @ 33Louisville  
Magee35 @ 0Richland  
Newton County37 @ 34Northeast Lauderdale  
Senatobia22 @ 7Lewisburg  
Horn Lake31 @ 28Grenada  
Pontotoc45 @ 15Tishomingo County  
North Forrest0 @ 28Bassfield  
Richton40 @ 14West Lincoln  
West Lauderdale13 @ 35Northeast Jones  
Poplarville41 @ 51Greene County  
Port Gibson26 @ 33Florence  
East Webster28 @ 0George  
Hancock7 @ 42Gulfport  
George County38 @ 10St. Martin  
Morton26 @ 7St. Andrews Episcopal  
Baldwyn34 @ 28Okolona  
North Pontotoc20 @ 22New Albany  
Leake Central13 @ 52Noxubee County  
Kennedy52 @ 0Strayhorn  
Southeast Lauderdale12 @ 33Philadelphia  
Crystal Springs13 @ 12Prentiss  
Leake County28 @ 48Scott Central  
Dexter14 @ 49Stringer  
Vicksburg35 @ 31Greenville-Weston  
Perry Central20 @ 42West Marion  
Smithville35 @ 8Biggersville  
Simmons20 @ 28South Delta  
Humphreys County8 @ 45Cleveland  
Raymond20 @ 31Germantown  
Newton24 @ 25Heidelberg  
Amanda Elzy20 @ 42Gentry  
Lanier6 @ 31Callaway  
Kemper County44 @ 8Choctaw Central  
Sebastopol10 @ 47Nanih Waiya  
St. Aloysius7 @ 39Resurrection Catholic  
Riverside22 @ 38Marshall  
Enterprise (Brookhaven)0 @ 71Amite County  
West Lowndes14 @ 51Pelahatchie  
Loyd Star6 @ 34Wesson  
Thrasher21 @ 28Tupelo Christian Prep  
Brooks44 @ 2Coffeeville  
East Oktibbeha18 @ 41Noxapater  
Montgomery County18 @ 48Shaw  
Hatley14 @ 53Bruce  
Sacred Heart0 @ 35Wright LA  
Ashland0 @ 69Byers  
Delta Academy0 @ 44Sharkey Issaquena Academy  
Mississippi School for the Deaf48 @ 20North Carolina School for the Deaf NC  
Central Academy6 @ 42North Sunflower Academy  
Enterprise (Enterprise)55 @ 28Clarkdale  
Bailey Magnet0 @ 55Forest  
West Memphis Christian AR 0 @ 44Tunica Academy  
Marvell Academy AR 0 @ 43Russell Christian Academy  
Flint Hill Christian AL 6 @ 52Hebron Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)