Schedule & Scores for Saturday, October 29, 2011:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Petal35 @ 20Forest Hill  
West Point31 @ 21Oxford  
Oak Grove21 @ 22Hattiesburg  
Itawamba Agricultural41 @ 14Tishomingo County  
Charleston56 @ 0Independence  
Jackson Academy35 @ 26Madison Ridgeland Academy  
Quitman44 @ 28Newton County  
Columbus14 @ 43Olive Branch  
West Jones14 @ 18McComb  
Pearl River Central38 @ 14Gautier  
Hazlehurst34 @ 14Crystal Springs  
Biloxi56 @ 14Hancock  
Grenada0 @ 41South Panola  
Louisville37 @ 0Leake Central  
Philadelphia42 @ 7Choctaw Central  
Amory49 @ 18Pontotoc  
Brookhaven0 @ 48Wayne County  
Saltillo35 @ 50Hernando  
Tupelo31 @ 7Horn Lake  
Ridgeland21 @ 20Yazoo City  
Columbia6 @ 51Tylertown  
Water Valley42 @ 6Mantachie  
Center Hill23 @ 12New Hope  
South Jones27 @ 7Stone  
Callaway21 @ 35Starkville  
Germantown56 @ 15Richland  
Sumrall32 @ 20Perry Central  
Mize32 @ 10Clarkdale  
Greenwood7 @ 19Cleveland  
Lewisburg7 @ 43New Albany  
Bogue Chitto39 @ 21St. Aloysius  
Shannon20 @ 21Corinth  
Starkville Academy3 @ 21Presbyterian Christian  
Senatobia32 @ 22Rosa Fort  
Ripley54 @ 0Alcorn Central  
Winona20 @ 16Palmer  
Richton7 @ 26East Marion  
Vancleave8 @ 56Poplarville  
East Webster0 @ 35Eupora  
Caledonia7 @ 36Noxubee County  
Morton6 @ 52Forest  
Gentry18 @ 36Yazoo County  
North Pike7 @ 51South Pike  
Kennedy20 @ 6West Tallahatchie  
Salem0 @ 37Resurrection Catholic  
Pillow Academy14 @ 32Heritage Academy  
Strayhorn26 @ 40Broad Street  
St. Patrick0 @ 40West Marion  
Scott Central14 @ 49Union  
St. Stanislaus7 @ 28Greene County  
Vicksburg28 @ 23Warren Central  
Simmons6 @ 35West Bolivar  
Heidelberg13 @ 34Kemper County  
Raymond12 @ 46Florence  
Calhoun Academy (Calhoun City)12 @ 46Sharkey Issaquena Academy  
Sebastopol44 @ 36Ethel  
OBannon24 @ 12Riverside  
Holly Springs13 @ 33Kossuth  
Enterprise (Brookhaven)0 @ 57St. Joseph Catholic  
South Pontotoc0 @ 63Aberdeen  
Weir46 @ 44West Lowndes  
Thrasher13 @ 25Smithville  
George42 @ 0Williams Sullivan  
Biggersville18 @ 72Coldwater  
Hatley16 @ 34Baldwyn  
New Site6 @ 49Potts Camp  
Strider Academy20 @ 14Lee Academy AR  
Tupelo Christian Prep17 @ 20Vardaman  
McAdams26 @ 12Coffeeville  
Russell Christian Academy6 @ 48Tensas Academy LA  
University Christian7 @ 42Stringer  
First Assembly Christian TN 6 @ 17Southern Baptist  
West Memphis Christian AR 0 @ 1Deer Creek  
North River Christian AL 28 @ 16Victory Christian  
Briarfield Academy LA 40 @ 34North Sunflower Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)