Schedule & Scores for Saturday, October 1, 2011

ClassAway   HomeLocation
Petal54 @ 37Oak Grove  
Olive Branch24 @ 6South Panola  
Meridian14 @ 6Hattiesburg  
Oxford22 @ 43New Hope  
Madison Central27 @ 7Murrah  
Forrest County Agricultural34 @ 0Poplarville  
Jackson Academy49 @ 12Lee Academy  
Columbus7 @ 35Southaven  
West Jones33 @ 7Stone  
West Marion44 @ 24Collins  
McComb12 @ 13Brookhaven  
Pearl35 @ 7South Jones  
Grenada21 @ 27Tupelo  
Louisville26 @ 23Houston  
Greene County14 @ 10Bay  
Philadelphia60 @ 28Newton  
East Marion7 @ 13Bassfield  
St. Joseph Catholic45 @ 19Loyd Star  
Water Valley21 @ 20Mooreville  
South Delta22 @ 35West Bolivar  
Corinth21 @ 20Itawamba Agricultural  
Magnolia Heights28 @ 56Heritage Academy  
Lumberton46 @ 8Perry Central  
Jefferson County16 @ 0Crystal Springs  
St. Martin35 @ 28Hancock  
Northeast Jones37 @ 14Newton County  
Callaway28 @ 34Neshoba Central  
Germantown10 @ 40Mendenhall  
Northwest Rankin42 @ 40Vicksburg  
Greenwood30 @ 0Humphreys County  
Lewisburg0 @ 42Lafayette  
Hernando22 @ 33West Point  
Bogue Chitto39 @ 14Salem  
Shannon35 @ 7Pontotoc  
Booneville56 @ 0Alcorn Central  
McLaurin7 @ 21Morton  
Byhalia22 @ 43Charleston  
Noxapater49 @ 0West Lowndes  
Calhoun City26 @ 7Baldwyn  
Richton20 @ 34North Forrest  
Potts Camp36 @ 0Middleton TN  
Shaw20 @ 14Durant  
South Pike21 @ 34Tylertown  
Caledonia6 @ 20Leake Central  
West Oktibbeha48 @ 22Sebastopol  
George County27 @ 57Biloxi  
Belmont7 @ 20Kossuth  
Gentry28 @ 42Cleveland  
Southern Baptist49 @ 8Bishop Byrne TN  
Greenville-Weston34 @ 35Warren Central  
Strayhorn6 @ 34West Tallahatchie  
St. Patrick6 @ 42Sumrall  
Scott Central0 @ 44Madison Ridgeland Academy  
Tishomingo County15 @ 49Amory  
Okolona49 @ 14Hatley  
Prentiss0 @ 33Hazlehurst  
Hinds County Agricultural8 @ 34Dexter  
Raymond10 @ 38Port Gibson  
Amanda Elzy20 @ 34Yazoo County  
Wingfield0 @ 59Wayne County  
Choctaw Central0 @ 12Heidelberg  
Kemper County50 @ 30Southeast Lauderdale  
Holly Springs19 @ 13Ripley  
Riverside6 @ 58Simmons  
Enterprise (Brookhaven)23 @ 74Puckett  
Byers50 @ 6Tupelo Christian Prep  
South Pontotoc7 @ 34Nettleton  
Clarkdale3 @ 59Taylorsville  
Richland7 @ 49Florence  
Williams Sullivan12 @ 54Hamilton  
Coahoma Agricultural0 @ 46Kennedy  
Greenville Christian41 @ 20West Memphis Christian AR  
Biggersville6 @ 33Falkner  
Houlka6 @ 33Thrasher  
McAdams9 @ 64Montgomery County  
Ashland12 @ 56East Union  
North Sunflower Academy24 @ 64Sharkey Issaquena Academy  
University Christian10 @ 4Mount Olive  
East Iberville LA 40 @ 12West Lincoln  
Louisiana School for the Deaf LA 62 @ 32Mississippi School for the Deaf  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)