Schedule & Scores for Friday, October 17, 2008

ClassAway   HomeLocation
Picayune42 @ 0Bay  
Meridian39 @ 14Brandon  
Jackson Prep49 @ 0Hillcrest Christian  
Oxford31 @ 14Greenwood  
Hattiesburg41 @ 0Wingfield  
Pascagoula14 @ 17Biloxi  
Tylertown35 @ 6Amite County  
Presbyterian Christian23 @ 28Parklane Academy  
Madison Ridgeland Academy23 @ 28Lamar  
Grenada14 @ 20Greenville-Weston  
Amory41 @ 0South Pontotoc  
East Side14 @ 0Palmer  
Purvis21 @ 6Lumberton  
West Bolivar63 @ 26Leflore County  
New Albany20 @ 21Pontotoc  
Simpson Academy42 @ 0Copiah Academy  
Water Valley14 @ 33Bruce  
Magnolia Heights35 @ 6Heritage Academy  
Jefferson County30 @ 33Lawrence County  
Terry0 @ 38Oak Grove  
Cleveland14 @ 6Clarksdale  
St. Martin28 @ 53Forrest County Agricultural  
Choctaw County21 @ 28Eupora  
Provine7 @ 28Madison Central  
Northeast Jones27 @ 0Laurel  
Franklin County42 @ 6South Pike  
Northwest Rankin20 @ 14Clinton  
Neshoba Central21 @ 45New Hope  
Harrison Central0 @ 36Ocean Springs  
Seminary14 @ 30Taylorsville  
Jim Hill14 @ 18Natchez  
Mendenhall12 @ 10McComb  
Northeast Lauderdale14 @ 20Collins  
Kosciusko0 @ 55Noxubee County  
Yazoo City8 @ 17Pearl  
Starkville Academy0 @ 39Washington  
Canton6 @ 41Callaway  
Bay Springs40 @ 56Enterprise (Enterprise)  
Senatobia42 @ 6Lewisburg  
Wesson14 @ 39Hinds County Agricultural  
Byhalia22 @ 40Rosa Fort  
North Forrest34 @ 18Richton  
Winona24 @ 21Houston  
Forest Hill48 @ 19Florence  
West Lauderdale17 @ 7West Point  
Stringer42 @ 16Dexter  
Shaw42 @ 6Strayhorn  
Lake0 @ 35Forest  
Leake Academy26 @ 7Oak Hill Academy  
Hancock14 @ 47Petal  
Morton34 @ 6Leake Central  
Baldwyn27 @ 7Hamilton  
St. Joseph48 @ 12Drew  
North Panola30 @ 25Independence  
Gentry7 @ 21Hernando  
North Pike20 @ 12Wilkinson County  
Columbia Academy8 @ 27Brookhaven Academy  
Pelahatchie27 @ 8West Lincoln  
Canton Academy43 @ 6Benton Academy  
East Central19 @ 44Moss Point  
Long Beach7 @ 14Pearl River Central  
Leake County26 @ 14Noxapater  
St. Patrick7 @ 21Bassfield  
Scott Central41 @ 12Union  
Tishomingo County0 @ 43Itawamba Agricultural  
St. Stanislaus34 @ 68DIberville  
Winston Academy47 @ 8Tri-County Academy  
Velma Jackson0 @ 28Charleston  
Simmons26 @ 6OBannon  
Broad Street20 @ 27Holly Springs  
Raleigh30 @ 32Southeast Lauderdale  
Raymond0 @ 30Magee  
Nettleton26 @ 9Caledonia  
Mooreville7 @ 30Saltillo  
Mantachie15 @ 7Hatley  
Ruleville Central8 @ 32West Tallahatchie  
Leland19 @ 16South Delta  
Pass Christian40 @ 6Sumrall  
Amanda Elzy12 @ 20McClain  
Adams County Christian20 @ 16Prairie View Academy LA  
Kemper County36 @ 32Newton  
Pisgah29 @ 40Bogue Chitto  
St. Aloysius24 @ 17St. Joseph Catholic  
Riverside28 @ 34Marshall  
Enterprise (Brookhaven)22 @ 34McLaurin  
West Lowndes34 @ 12Falkner  
Central Holmes Christian22 @ 32Strider Academy  
Walnut20 @ 7Belmont  
Puckett57 @ 14Cathedral Natchez  
Wayne Academy28 @ 34Sylva Bay Academy  
Kirk Academy21 @ 24Pillow Academy  
Loyd Star7 @ 30St. Andrews Episcopal  
Weir41 @ 0Thomastown  
Thrasher6 @ 60Calhoun City  
Brooks52 @ 0Coldwater  
Clarkdale19 @ 42Mize  
Carroll Academy20 @ 37Lee Academy AR  
Richland0 @ 36Hazlehurst  
Ethel8 @ 41Durant  
Tunica Academy34 @ 12Marvell Academy AR  
Prentiss Christian20 @ 31East Rankin Academy  
Immanuel Center for Christian Education6 @ 45North River Christian AL  
Alcorn Central16 @ 46Booneville  
Williams Sullivan0 @ 34George  
Amite School Center14 @ 16Veritas  
Porters Chapel Academy26 @ 13Central Hinds Academy  
Montgomery County28 @ 34Coffeeville  
Biggersville6 @ 66Vardaman  
Tupelo Christian Prep28 @ 31North Delta  
McAdams6 @ 22Nanih Waiya  
Humphreys Academy14 @ 7Deer Creek  
Sharkey Issaquena Academy6 @ 34Tallulah Academy LA  
Hebron Christian51 @ 14Calhoun Academy (Calhoun City)  
Kemper Academy6 @ 54Tensas Academy LA  
Delta Academy20 @ 39Marshall Academy  
Calvary Christian54 @ 12Russell Christian Academy  
Bailey Magnet0 @ 45Crystal Springs  
Alpha Christian24 @ 6Heidelberg Academy  
Edinburg20 @ 62French Camp Academy  
Oak Forest Academy LA 14 @ 35Centreville Academy  
River Oaks LA 16 @ 21Trinity Episcopal Day  
St. Benedict at Auburndale TN 20 @ 39Lee Academy  
Cenla Christian Academy LA 28 @ 19Wilkinson County Christian  
Panama City Christian FL 8 @ 61Victory Christian  
Bens Ford Christian LA 40 @ 20Mt. Salus Christian  
Briarfield Academy LA 56 @ 6North Sunflower Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)