Schedule & Scores for Friday, September 26, 2014

ClassAway   HomeLocation
St. Mary Prep14 @ 10De La Salle Collegiate  
Zeeland East39 @ 34Reeths-Puffer  
Churchill47 @ 12Wayne Memorial  
Lowell32 @ 14Grand Haven  
Clarkston42 @ 14Oxford  
Catholic Central (Manistee)6 @ 54Onekama  
Everett53 @ 15Eastern  
Rockford0 @ 42Caledonia  
Grand Ledge48 @ 9Jackson  
Plymouth28 @ 7Franklin  
Lakeshore0 @ 27Lakeview (Battle Creek)  
West Ottawa36 @ 26Forest Hills Central  
Walled Lake Northern43 @ 50Kettering (Waterford)  
Linden15 @ 36Flushing  
Carman-Ainsworth50 @ 0Arthur Hill  
South Christian41 @ 14Catholic Central (Grand Rapids)  
Dowagiac28 @ 34South Haven  
Menominee28 @ 14Kingsford  
Traverse City Central18 @ 7Gaylord  
Grand Blanc28 @ 13Howell  
Mattawan39 @ 12Benton Harbor  
Kenowa Hills13 @ 30Mona Shores  
Frankenmuth14 @ 0Garber  
Canton22 @ 21Glenn (Westland)  
Portland7 @ 9Eaton Rapids  
Utica Eisenhower14 @ 21Dakota  
Farmington56 @ 16Pontiac  
Schoolcraft28 @ 7Hackett Catholic Central  
Oakridge36 @ 20Ravenna  
Bedford17 @ 49Saline  
Mendon54 @ 0Bronson  
Beal City63 @ 0Manton  
Comstock Park52 @ 0Coopersville  
East Kentwood42 @ 7Jenison  
Adams10 @ 34Oak Park  
Utica Stevenson42 @ 0LAnse Creuse North  
Stevenson7 @ 31South Lyon  
Hastings8 @ 20Thornapple Kellogg  
Traverse City West42 @ 17Alpena  
Clinton41 @ 0Whitmore Lake  
Croswell-Lexington40 @ 28Capac  
Mott (Waterford)20 @ 17Walled Lake Western  
East Lansing21 @ 30Holt  
Reese6 @ 8Unionville-Sebewaing  
Portage Central49 @ 14Gull Lake  
Allendale14 @ 28West Catholic  
Harper Creek34 @ 6Pennfield  
Grosse Ile38 @ 36Milan  
Northville23 @ 20Salem  
Port Huron40 @ 7Roseville  
Davison44 @ 28Flint Southwestern Academy  
Northview3 @ 26Cedar Springs  
Bay City Western0 @ 27Midland  
Fowler27 @ 6Dansville  
Romeo35 @ 7LAnse Creuse  
Roosevelt41 @ 14Melvindale  
Fruitport7 @ 56Muskegon Catholic Central  
St. Clair25 @ 22Clintondale  
Chippewa Valley56 @ 28Mott (Warren)  
Stoney Creek9 @ 0Troy  
St. Mary Catholic Central28 @ 7Airport  
Freeland48 @ 26Shepherd  
Unity Christian21 @ 55Zeeland West  
Plainwell31 @ 21Vicksburg  
Hamilton10 @ 14Holland Christian  
Milford14 @ 38Brighton  
University of Detroit Jesuit21 @ 50Walsh Jesuit OH  
Marquette21 @ 13Gladstone  
Forest Hills Northern49 @ 32Forest Hills Eastern  
Tecumseh35 @ 27Ypsilanti  
Harbor Beach50 @ 0Memphis  
Edwardsburg62 @ 57Paw Paw  
Alma41 @ 27Hemlock  
Woodhaven44 @ 43Carlson  
Lakeland10 @ 15Walled Lake Central  
Dearborn0 @ 35Fordson  
Lawton6 @ 42Decatur  
Hudsonville34 @ 35Christian  
Three Rivers35 @ 14Otsego  
Chelsea41 @ 34Adrian  
Whiteford8 @ 18Summerfield  
Pinckney14 @ 34Hartland  
Pewamo-Westphalia46 @ 6Fulton  
Watervliet41 @ 3Hartford  
Mancelona14 @ 18Inland Lakes  
Greenville63 @ 28Wyoming  
South Lyon East21 @ 49Novi  
Big Rapids15 @ 57Glenn (Bay City)  
Cheboygan7 @ 49Petoskey  
Buchanan43 @ 7Comstock  
St. Johns56 @ 13Owosso  
Richmond6 @ 23Almont  
New Lothrop42 @ 6Byron  
Grosse Pointe North22 @ 20Grosse Pointe South  
Britton-Macon/Deerfield0 @ 41Madison (Adrian)  
Lake City26 @ 20Crestwood SC  
Seaholm41 @ 14Rochester  
Clare54 @ 7Houghton Lake  
Cadillac55 @ 14Ogemaw Heights  
Dow41 @ 21Powers Catholic  
Grandville28 @ 34East Grand Rapids  
Sacred Heart Academy22 @ 13Carson City-Crystal  
Bullock Creek56 @ 67Chesaning  
Williamston42 @ 0Fowlerville  
River Rouge54 @ 0Detroit Community  
Michigan Center49 @ 19Napoleon  
Goodrich41 @ 39Hill-McCloy  
Haslett0 @ 39DeWitt  
Central (Battle Creek)21 @ 10St. Joseph  
Spring Lake60 @ 28Fremont  
Newaygo28 @ 26Central Montcalm  
Grant11 @ 28Reed City  
Iron Mountain13 @ 8Westwood  
Blissfield19 @ 22Onsted  
Glen Lake19 @ 38Lake Linden-Hubbell  
Reading29 @ 14Concord  
Marysville23 @ 12Fitzgerald  
Lincoln (Warren)20 @ 45Clawson  
University Prep14 @ 40Chandler Park Academy  
Gladwin25 @ 7Beaverton  
Manistique0 @ 48Munising  
Athens (Athens)20 @ 48Springport  
Kalkaska14 @ 7Harbor Springs  
Berrien Springs41 @ 6Coloma  
Mason27 @ 13Waverly  
Belleville21 @ 0Crestwood  
Merrill15 @ 26Carrollton  
Gobles39 @ 14Bangor  
West Bloomfield39 @ 0Lake Orion  
Kearsley2 @ 43Fenton  
Sturgis28 @ 7Allegan  
Saginaw0 @ 45Heritage  
Whitehall48 @ 20Montague  
St. Francis27 @ 28Boyne City  
South Lake14 @ 64Marine City  
Climax-Scotts57 @ 0Camden-Frontier  
Flat Rock14 @ 35Jefferson  
Ovid-Elsie13 @ 27Swan Valley  
Edsel Ford13 @ 34Thurston  
Valley Lutheran33 @ 34Breckenridge  
Southeastern0 @ 68East English Village Prep  
Hudson56 @ 0Dundee  
Cousino3 @ 7Utica  
Brown City20 @ 47Marlette  
Denby6 @ 44Cass Tech  
Ida44 @ 7Columbia Central  
Roscommon8 @ 24Harrison (Harrison)  
Manistee30 @ 20McBain  
Saranac20 @ 54Bath  
Lake Michigan Catholic6 @ 40Bridgman  
Brandon18 @ 53Swartz Creek  
North Branch29 @ 30Millington  
Garden City21 @ 48Robichaud  
LAnse47 @ 6Baraga  
Johannesburg-Lewiston0 @ 28La Salle  
Ecorse24 @ 21Hamtramck  
Consortium College Prep48 @ 8Harper Woods  
Corunna7 @ 33Beecher  
Anchor Bay25 @ 42Fraser  
Norrix15 @ 20Portage Northern  
Ubly6 @ 13Sandusky  
Maple Valley14 @ 34Leslie  
Laker38 @ 14Vassar  
Kingsley35 @ 51Grayling  
Laingsburg60 @ 41Potterville  
Beatty26 @ 27Brandywine  
Johnson52 @ 7Durand  
Hazel Park0 @ 62Groves  
Sterling Heights30 @ 56Utica Ford  
Marcellus34 @ 13Tri-Unity Christian  
Norway0 @ 46Ishpeming  
Atlanta34 @ 36Au Gres-Sims  
Union0 @ 63Muskegon  
Lutheran Northwest34 @ 48Lutheran  
Western International46 @ 49Detroit Collegiate Prep  
Alcona0 @ 34Whittemore-Prescott  
Holland26 @ 58Byron Center  
Vestaburg0 @ 35Montabella  
Kalamazoo Central13 @ 28Niles  
Summit Academy6 @ 55Old Redford Academy  
Academy for Business & Tech6 @ 45Nouvel Catholic Central  
Sparta16 @ 39Belding  
Saugatuck52 @ 0Bloomingdale  
Perry64 @ 66Stockbridge  
Orchard View41 @ 7Ludington  
Anderson7 @ 33Trenton  
Sand Creek0 @ 63Morenci  
Central Lake48 @ 20Pickford  
Wayland12 @ 32Ottawa Hills  
Mason County Central14 @ 21North Muskegon  
St. Charles7 @ 32Ithaca  
Lamphere38 @ 45Mt Clemens  
Homer40 @ 16Jonesville  
Erie-Mason12 @ 50Hillsdale  
Ferndale34 @ 26Southfield-Lathrup  
Clio7 @ 0Holly  
Coleman37 @ 0Ashley  
Kelloggsville6 @ 36Hopkins  
Ford0 @ 24Cody  
North Central14 @ 49Forest Park  
New Buffalo49 @ 0River Valley  
Lakewood9 @ 42Olivet  
Genesee66 @ 41All Saints Central  
Northwestern (Flint)28 @ 63Central (Bay City)  
Royal Oak7 @ 35North Farmington  
Hancock12 @ 38Calumet  
Western35 @ 42Charlotte  
Gwinn0 @ 48Negaunee  
East Detroit32 @ 35Port Huron Northern  
Westside Christian Academy12 @ 34DEPSA Early College  
PEC Prep18 @ 7Mayville  
Algonac6 @ 45Yale  
Romulus46 @ 6Clarenceville  
Newberry35 @ 16Stephenson  
Baldwin43 @ 6Brethren  
Pershing38 @ 0Communication Media Arts  
Holton26 @ 24Hesperia  
Addison6 @ 42Vandercook Lake  
Colon8 @ 12Pittsford  
White Pigeon49 @ 14Centreville  
Pine River Area42 @ 14Lake City  
Lake Shore27 @ 28Lakeview (St. Clair Shores)  
Kellogg0 @ 14Galesburg-Augusta  
Hanover-Horton16 @ 18Manchester  
Lee0 @ 48NorthPointe Christian  
Kennedy13 @ 39Allen Park  
Northwest7 @ 24Coldwater  
Fennville37 @ 8Martin  
Bad Axe50 @ 40Cass City  
Godwin Heights28 @ 29Calvin Christian  
Hart0 @ 51Shelby  
Imlay City19 @ 26Armada  
Farwell0 @ 38Meridian  
Quincy22 @ 31Union City  
Hillman39 @ 32Mio-Au Sable  
Benzie Central14 @ 64Elk Rapids  
Birch Run42 @ 3Bridgeport  
A-8 man Morrice6 @ 22Peck  
Lincoln Park40 @ 3Truman  
Allen Academy18 @ 54Grass Lake  
Highland Park0 @ 1Redford Union  
Bark River-Harris22 @ 18North Dickinson  
Pellston8 @ 40Forest Area  
A-8 man Dryden24 @ 26Kingston  
Chavez Academy32 @ 28Star International Academy  
Tri County Area9 @ 25Chippewa Hills  
Osborn26 @ 14Douglass  
East Jordan0 @ 68Frankfort  
Suttons Bay48 @ 19Charlevoix  
A-8 man Lawrence72 @ 14Eau Claire  
Parkway Christian39 @ 14Oakland Christian  
Tawas Area56 @ 27Oscoda  
Pinconning27 @ 43Standish-Sterling  
White Cloud16 @ 38Kent City  
St. Louis0 @ 40Michigan Lutheran Seminary  
Bentley6 @ 40Bendle  
St. Mary Cathedral6 @ 8Onaway  
Rogers City47 @ 0Hale  
Caro8 @ 22Lakeville  
Atherton34 @ 22Hamady  
North Adams-Jerome27 @ 16Bellevue  
A-8 man Crossroads Charter Academy26 @ 24Madison Academy  
A-8 man Deckerville70 @ 0Caseville  
A-8 man North Huron12 @ 13Carsonville-Port Sanilac  
A-8 man Waldron66 @ 46Webberville  
A-8 man Engadine18 @ 58Rapid River  
A-8 man Owendale-Gagetown50 @ 20Akron-Fairgrove  
A-8 man Posen0 @ 49Bellaire  
A-8 man Brimley14 @ 62Ewen-Trout Creek  
A-8 man Burr Oak21 @ 37St. Patrick  
A-8 man Litchfield0 @ 44Tekonsha  
Catholic Central (Novi)14 @ 41Brother Rice  
Athens (Troy)35 @ 37Andover/Lahser  
Central12 @ 20Renaissance  
Catholic Central (Lansing)34 @ 20Ionia  
Huron (New Boston)24 @ 20Riverview  
Lincoln (Ypsilanti)48 @ 21Dexter  
Madison (Madison Heights)14 @ 16Warren Woods-Tower  
Lakeview50 @ 29Morley Stanwood  
University Prep Science & Math20 @ 34Annapolis  
Lapeer63 @ 0Mt Pleasant  
Lapeer63 @ 0Mt Pleasant  
Edon OH 36 @ 78Constantine  
Northland Pines WI 58 @ 8Wright  
Hurley WI 32 @ 26Gogebic [Johnston/Wakefield]  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)