Schedule & Scores for Friday, October 26, 2012:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Grand Ledge14 @ 21West Ottawa  
Cass Tech37 @ 3Grosse Pointe South  
South Christian48 @ 0Paw Paw  
Zeeland West46 @ 0Zeeland East  
Grand Blanc30 @ 26Carman-Ainsworth  
Kenowa Hills21 @ 34Muskegon  
King19 @ 22Southfield  
Canton28 @ 40Plymouth  
Farmington28 @ 31Walled Lake Western  
Bedford14 @ 16Saline  
Pioneer34 @ 0Monroe  
Comstock Park14 @ 11Allendale  
Howell27 @ 41Walled Lake Northern  
Utica Stevenson0 @ 35Lake Orion  
Stevenson35 @ 49Churchill  
West Catholic19 @ 13Hopkins  
Traverse City West7 @ 38Rockford  
East Lansing10 @ 6Everett  
Lapeer West28 @ 34DeWitt  
Portage Central21 @ 17Portage Northern  
Constantine48 @ 39Watervliet  
Port Huron26 @ 47Brother Rice  
Davison0 @ 41Clarkston  
Northview0 @ 21Lowell  
Bay City Western47 @ 48Traverse City Central  
Holland Christian28 @ 48Lakeshore  
Ishpeming28 @ 35Lake City  
Carrollton10 @ 21Frankenmuth  
Roosevelt31 @ 14Woodhaven  
Fruitport6 @ 45Christian  
Cody20 @ 35Oak Park  
Chippewa Valley7 @ 17Dakota  
Freeland7 @ 35Powers Catholic  
Unity Christian0 @ 14Catholic Central (Grand Rapids)  
Plainwell35 @ 16Hastings  
Montague20 @ 45Hemlock  
Hamilton42 @ 14Edwardsburg  
LAnse Creuse North35 @ 21Romeo  
Lake Fenton41 @ 20Lumen Christi  
Dearborn24 @ 14Fordson  
Three Rivers20 @ 14Pennfield  
Chelsea20 @ 27Tecumseh  
Charlotte21 @ 35Harper Creek  
Otsego0 @ 36Dowagiac  
Calvin Christian14 @ 42Ithaca  
South Lyon East7 @ 59St. Mary Prep  
Olivet28 @ 14Catholic Central (Lansing)  
Waverly13 @ 55Linden  
Cheboygan6 @ 41Ogemaw Heights  
Buchanan8 @ 16Oakridge  
Richmond24 @ 21Marine City  
Britton-Macon/Deerfield14 @ 7Reading  
Seaholm8 @ 42Oxford  
Cadillac14 @ 27Owosso  
Airport7 @ 14Milan  
Leslie6 @ 48Portland  
Sacred Heart Academy61 @ 0Au Gres-Sims  
Chandler Park Academy12 @ 14Grosse Ile  
Sault Area20 @ 21St. Johns  
River Rouge50 @ 13Cabrini  
Michigan Center14 @ 35Grass Lake  
Manchester37 @ 36Clinton  
Decatur27 @ 14Hartford  
Clintondale0 @ 35Detroit Country Day  
Dansville21 @ 18Whiteford  
Yale14 @ 21Croswell-Lexington  
Grant7 @ 20Newaygo  
Iron Mountain0 @ 20Negaunee  
Lahser19 @ 21Avondale  
Blissfield36 @ 27Jonesville  
Glen Lake28 @ 16Boyne City  
Marysville25 @ 63East English Village Prep  
Michigan Collegiate12 @ 42St. Mary Catholic Central  
Allen Park7 @ 29Truman  
Manistique0 @ 45Calumet  
Chippewa Hills31 @ 6Big Rapids  
Kalkaska21 @ 42Shelby  
Merrill0 @ 48Harbor Beach  
Clarenceville20 @ 41Notre Dame Prep  
Whittemore-Prescott24 @ 38Mancelona  
Brandywine8 @ 41Schoolcraft  
Stephenson14 @ 12Pickford  
South Lake6 @ 41Robichaud  
Valley Lutheran14 @ 44Swan Valley  
Standish-Sterling49 @ 29Gladwin  
Byron18 @ 66Millington  
Forest Park28 @ 34LAnse  
Brown City6 @ 41Nouvel Catholic Central  
Roscommon0 @ 33Clare  
Manistee14 @ 48Reed City  
Lake Michigan Catholic7 @ 34Climax-Scotts  
Garber20 @ 30Goodrich  
Consortium College Prep8 @ 3Madison (Madison Heights)  
Ubly28 @ 38Reese  
Carson City-Crystal12 @ 16Evart  
Bridgman10 @ 17Lawton  
NorthPointe Christian28 @ 35Lake City  
Beecher35 @ 21Lutheran Northwest  
Bronson22 @ 44Hillsdale  
Union City10 @ 41Pewamo-Westphalia  
Alcona12 @ 40Ishpeming  
Vestaburg8 @ 61Muskegon Catholic Central  
Hamady39 @ 33Bendle  
North Central0 @ 62La Salle  
Onaway12 @ 22Central Lake  
Baldwin0 @ 42Fowler  
Mio-Au Sable0 @ 62Beal City  
Mayville6 @ 60New Lothrop  
Hillman14 @ 62Johannesburg-Lewiston  
Superior Central34 @ 44Rapid River  
North Huron14 @ 8Peck  
Carsonville-Port Sanilac0 @ 42Deckerville  
Waldron20 @ 42St. Philip Catholic Central  
Engadine6 @ 19Cedarville  
Akron-Fairgrove48 @ 52Owendale-Gagetown  
Catholic Central (Novi)21 @ 15Hartland  
Mott (Warren)0 @ 28Utica Eisenhower  
Harrison (Farmington Hills)19 @ 22Fenton  
Lakeview (Battle Creek)28 @ 66Mattawan  
Gogebic [Johnston/Wakefield]20 @ 50North Dickinson  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)