Schedule & Scores for Saturday, September 26, 2009

ClassAway   HomeLocation
St. Mary Prep35 @ 0University of Detroit Jesuit  
Lake Orion45 @ 7Athens (Troy)  
Powers Catholic20 @ 28Flushing  
Loyola8 @ 25Notre Dame Prep  
Portland41 @ 8Perry  
Hemlock12 @ 20Shepherd  
Traverse City West28 @ 6Gaylord  
Northville0 @ 31Stevenson  
Negaunee24 @ 13Gwinn  
Ishpeming20 @ 23Norway  
Roosevelt18 @ 39Carlson  
St. Clair0 @ 40Madison (Madison Heights)  
Grand Haven0 @ 14Rockford  
Freeland35 @ 21Alma  
Petoskey42 @ 21Cheboygan  
St. Joseph31 @ 0Benton Harbor  
Lakeland20 @ 0Walled Lake Western  
Detroit Country Day35 @ 30Carman-Ainsworth  
Whiteford8 @ 40Clinton  
Pinckney7 @ 34Howell  
Pewamo-Westphalia27 @ 33Potterville  
Almont7 @ 53Croswell-Lexington  
Our Lady of the Lakes20 @ 6Cabrini  
Calvin Christian40 @ 20Godwin Heights  
New Lothrop68 @ 26Lenawee Christian  
Cadillac35 @ 16Alpena  
Dow6 @ 0Traverse City Central  
Sacred Heart Academy46 @ 0Baldwin  
Sault Area13 @ 61Escanaba  
Hartford13 @ 24Watervliet  
Armada20 @ 22Capac  
Goodrich54 @ 28Durand  
Yale55 @ 14Imlay City  
North Farmington24 @ 30Hazel Park  
Glenn (Bay City)7 @ 21Ogemaw Heights  
Marysville13 @ 25Marine City  
Marshall0 @ 34Lumen Christi  
Michigan Collegiate44 @ 0Summit Academy  
Jonesville14 @ 18Reading  
Saginaw1 @ 0Flint Southwestern Academy  
St. Francis28 @ 0Boyne City  
Elk Rapids23 @ 22Grayling  
Standish-Sterling30 @ 14Tawas Area  
Bronson54 @ 14Covert  
Harbor Springs7 @ 13Kalkaska  
Roseville13 @ 14Lake Shore  
Ypsilanti19 @ 43Adrian  
Belding14 @ 3Forest Hills Northern  
Bloomingdale0 @ 56Saugatuck  
Homer46 @ 60Athens (Athens)  
Coleman47 @ 7Brethren  
Arthur Hill22 @ 59Davison  
Cranbrook Kingswood0 @ 35Shrine Catholic  
Sandusky37 @ 39Marlette  
Genesee47 @ 14Bendle  
Charlevoix41 @ 0East Jordan  
Utica Ford7 @ 41Utica Eisenhower  
Columbia Central34 @ 36Western  
Westside Christian Academy36 @ 10Washtenaw Christian Academy (Saline)  
East Jackson9 @ 6Vandercook Lake  
Colon28 @ 7St. Philip Catholic Central  
Au Gres-Sims21 @ 38Atlanta  
Concord22 @ 39Union City  
Mio-Au Sable16 @ 34Hillman  
Quincy58 @ 46Springport  
Benzie Central8 @ 21Glen Lake  
Allen Academy0 @ 24River Rouge  
Albion14 @ 48Stockbridge  
Breckenridge8 @ 43St. Charles  
Suttons Bay27 @ 14Kingsley  
All Saints Central21 @ 41Bad Axe  
Oscoda30 @ 27Morrice  
White Cloud6 @ 51Chippewa Hills  
Memphis0 @ 26Kent City  
Oakland Christian34 @ 49Lutheran  
Martin0 @ 53Fennville  
Webberville7 @ 35Climax-Scotts  
Rudyard28 @ 34La Salle  
Baraga52 @ 6LAnse  
Deckerville7 @ 40Laker  
Carsonville-Port Sanilac16 @ 30Owendale-Gagetown  
Central (Bay City)7 @ 28Heritage  
Huron (New Boston)25 @ 38Flat Rock  
Richard (Ann Arbor)21 @ 22Ecorse  
Central (Grand Rapids)26 @ 56Sparta  
Lutheran East OH 7 @ 47Nouvel Catholic Central  
Northland Pines/Phelps WI 14 @ 33Manistique  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)