Schedule & Scores for Friday, September 28, 2018

ClassAway   HomeLocation
Our Lady of Good Counsel56 @ 7Northwest  
Georgetown Prep9 @ 6Riverdale Baptist  
River Hill7 @ 22Howard  
Bullis33 @ 34St. Marys Ryken  
Middletown6 @ 44Oakdale  
Old Mill47 @ 27North County  
Huntingtown6 @ 31North Point  
McDonough0 @ 36Patuxent  
Westlake27 @ 6Great Mills  
Kent Island16 @ 21Parkside  
Gwynn Park6 @ 26Flowers  
Mt Hebron47 @ 0Centennial  
Broadneck48 @ 6Northeast  
Glenelg52 @ 14Atholton  
Archbishop Curley22 @ 40St. Pauls  
Hammond0 @ 34Reservoir  
Queen Annes County35 @ 6Kent County  
John Carroll0 @ 21St. Marys  
Churchill62 @ 7Bethesda-Chevy Chase  
Century17 @ 14Manchester Valley  
Chesapeake (Baltimore)0 @ 2Overlea  
Linganore35 @ 0Walkersville  
Wicomico58 @ 0Washington  
Severna Park14 @ 23South River  
City College12 @ 22Edmondson-Westside  
C Milton Wright35 @ 14North Harford  
Dundalk14 @ 37Franklin (Reisterstown)  
Stone20 @ 48Calvert  
Avalon6 @ 53DeMatha  
Fallston0 @ 19Aberdeen  
Cambridge-South Dorchester64 @ 21Nandua VA  
Western Tech & Environmental Science8 @ 24Randallstown  
Wootton8 @ 14Whitman  
Poly0 @ 12Douglass (Baltimore)  
Catoctin39 @ 34Williamsport  
Einstein0 @ 20Blair  
Marriotts Ridge12 @ 44Oakland Mills  
Liberty36 @ 33South Hagerstown  
Winters Mill26 @ 28South Carroll  
Long Reach13 @ 9Wilde Lake  
Kenwood3 @ 6Perry Hall  
Clarksburg24 @ 13Gaithersburg  
Lewis22 @ 28Lake Clifton/Reach  
Glen Burnie14 @ 61Arundel  
Johnson0 @ 40Montgomery  
North Caroline42 @ 0Decatur  
Edgewood35 @ 14Elkton  
Lackey41 @ 6La Plata  
Annapolis14 @ 6Meade  
Smithsburg21 @ 37Frederick  
Surrattsville0 @ 65Eleanor Roosevelt  
Eastern Tech12 @ 14Owings Mills  
Tuscarora35 @ 13Governor Thomas Johnson  
Paint Branch66 @ 0Springbrook  
Annapolis Area Christian23 @ 17St. Johns Catholic Prep  
Southwestern0 @ 65Harford Tech  
Laurel0 @ 24Bowie  
Loch Raven7 @ 63Woodlawn  
Havre de Grace17 @ 7Bel Air  
Northwood6 @ 42Magruder  
Kennedy0 @ 69Quince Orchard  
Clear Spring14 @ 41James Buchanan PA  
Maryland School for the Deaf27 @ 20Texas School for the Deaf TX  
Lutheran18 @ 22Severn  
Dulaney36 @ 0Catonsville  
Parkdale0 @ 46Wise  
Forest Park6 @ 8Carver Vo-Tech  
Rising Sun51 @ 36Perryville  
Joppatowne0 @ 20Bohemia Manor  
Silver Oak Academy6 @ 49Allegany  
Central0 @ 50Dunbar  
Lansdowne20 @ 49Chesapeake (Pasadena)  
Franklin (Baltimore)0 @ 38Patterson  
Northwestern (Hyattsville)0 @ 35Suitland  
Southern (Harwood)0 @ 41Easton  
Friendship Academy Engineering & Tech6 @ Southwestern  
Bluford Drew Jemison Academy8 @ 28Franklin (Baltimore)  
New Era Academy14 @ 8National Academy Foundation  
St Charles12 @ 0Northern (Owings)  
Salesianum DE 38 @ 6Urbana  
Life Christian Academy VA 6 @ 51St. Frances Academy  
Spring Mills WV 12 @ 47Boonsboro  
Options Charter DC 20 @ 6Brunswick  
Frankfort WV 21 @ 27Mountain Ridge  
Arcadia VA 31 @ 68Colonel Richardson  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)