Schedule & Scores for Friday, September 14, 2018

ClassAway   HomeLocation
Frederick14 @ 24Green Street Academy  
St. Johns Catholic Prep8 @ 14Our Lady of Mount Carmel  
Our Lady of Good Counsel27 @ 34St. Josephs Prep PA  
Calvert Hall23 @ 13Riverdale Baptist  
Arundel42 @ 20South River  
River Hill21 @ 12Long Reach  
Middletown23 @ 33Tuscarora  
Old Mill39 @ 6Meade  
Huntingtown15 @ 0Calvert  
Seneca Valley0 @ 35Northwest  
South Hagerstown44 @ 0South Carroll  
Damascus42 @ 7Rockville  
North Point34 @ 8Patuxent  
Gwynn Park14 @ 52National Christian Academy  
Reservoir27 @ 28Atholton  
Howard42 @ 0Mt Hebron  
Broadneck34 @ 17Severna Park  
Glenelg49 @ 12Oakland Mills  
St. Marys23 @ 35Delmar DE  
North Hagerstown13 @ 45Century  
Archbishop Curley0 @ 42Loyola Blakefield  
Hammond6 @ 40Marriotts Ridge  
Queen Annes County3 @ 31Sussex Central DE  
Governor Thomas Johnson0 @ 48Walkersville  
Catonsville6 @ 45Chesapeake (Pasadena)  
Flowers40 @ 0Eleanor Roosevelt  
Churchill49 @ 27Gaithersburg  
Watkins Mill39 @ 0Bethesda-Chevy Chase  
Bowie28 @ 56Oakdale  
Boys Latin7 @ 33Landon  
Chesapeake (Baltimore)8 @ 37Loch Raven  
Linganore48 @ 7Westminster  
Wicomico38 @ 10Colonel Richardson  
Patterson16 @ 24Douglass (Baltimore)  
Blake32 @ 0Magruder  
Centennial0 @ 45Wilde Lake  
Overlea34 @ 14Sparrows Point  
Leonardtown14 @ 20McDonough  
City College0 @ 46Dunbar  
Avalon35 @ 14Episcopal Academy PA  
Western Tech & Environmental Science18 @ 0Pikesville  
Montgomery22 @ 12Wootton  
Catoctin28 @ 27Southern (Oakland)  
Parkville44 @ 6Owings Mills  
Mergenthaler Vo-Tech36 @ 0Poly  
Winters Mill33 @ 45Poolesville  
Whitman0 @ 45Paint Branch  
Clarksburg14 @ 55Quince Orchard  
Johnson50 @ 10Springbrook  
Annapolis36 @ 12Glen Burnie  
North County40 @ 61Northeast  
Blair42 @ 8Wheaton  
Northwood22 @ 8Kennedy  
Digital Harbor0 @ 46Edmondson-Westside  
St. James21 @ 28Smithsburg  
Williamsport21 @ 38Liberty  
Washington7 @ 48Decatur  
Clear Spring6 @ 32Northern (Accident)  
Parkside15 @ 14Easton  
Harford Tech35 @ 0Aberdeen  
Patapsco0 @ 48Perry Hall  
Fairmont Heights18 @ 16Largo  
Joppatowne12 @ 39Edgewood  
Central0 @ 32High Point  
Franklin (Baltimore)0 @ 36Carver Vo-Tech  
National Academy Foundation37 @ 8Forest Park  
Southern (Harwood)6 @ 7Manchester Valley  
New Era Academy7 @ 0Southwestern  
Lake Clifton/Reach2 @ 0Bluford Drew Jemison Academy  
Malvern Prep PA 19 @ 3McDonogh  
Smyrna DE 14 @ 28Franklin (Reisterstown)  
Bishop Moore FL 18 @ 41Archbishop Spalding  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)