Schedule & Scores for Friday, November 3, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
St. Johns Catholic Prep14 @ Our Lady of Mount Carmel  
River Hill15 @ Marriotts Ridge  
Westminster37 @ South Carroll  
Walkersville22 @ Middletown  
Urbana @ 29Linganore  
Old Mill7 @ South River  
Huntingtown22 @ Leonardtown  
Westlake5 @ La Plata  
South Hagerstown5 @ North Hagerstown  
St. Frances Academy61 @ Silver Oak Academy  
Quince Orchard41 @ Gaithersburg  
Kent Island12 @ Queen Annes County  
Gwynn Park28 @ Largo  
Meade12 @ Glen Burnie  
Boonsboro7 @ Smithsburg  
Howard18 @ Oakland Mills  
Mt Hebron3 @ Hammond  
North Harford @ 32Havre de Grace  
Sherwood24 @ Whitman  
Archbishop Curley @ 12John Carroll  
Catonsville @ 39Perry Hall  
Wilde Lake @ 2Reservoir  
Churchill5 @ Johnson  
Watkins Mill @ 6Blake  
Boys Latin0 @ St. Pauls  
Century @ 9Liberty  
Patterson @ 32Dunbar  
Friendly6 @ Largo  
Severna Park @ 15Arundel  
Centennial @ 7Glenelg  
Overlea27 @ Owings Mills  
Southern (Oakland)12 @ Northern (Accident)  
Aberdeen2 @ Bel Air  
C Milton Wright @ 3Elkton  
Dundalk5 @ Kenwood  
Stone21 @ McDonough  
Cambridge-South Dorchester @ 2Easton  
Western Tech & Environmental Science @ 18Eastern Tech  
Wootton @ 25Damascus  
Catoctin13 @ Brunswick  
Einstein15 @ Rockville  
Patterson Mill0 @ Kent County  
Mergenthaler Vo-Tech @ 6Edmondson-Westside  
Pallotti @ 10Riverdale Baptist  
Winters Mill @ 11Key (Union Bridge)  
Bethesda-Chevy Chase @ 37Northwest  
Poolesville @ 2Manchester Valley  
Long Reach @ 2Atholton  
Decatur28 @ Snow Hill  
Clarksburg @ 16Paint Branch  
Lewis16 @ National Academy Foundation  
Edgewood22 @ Fallston  
Chopticon @ 14North Point  
Lackey21 @ Calvert  
Annapolis @ 28Broadneck  
North East11 @ Rising Sun  
Springbrook34 @ Northwood  
Tuscarora @ 12Oakdale  
Bohemia Manor0 @ Perryville  
Annapolis Area Christian20 @ Friends  
Blair1 @ Montgomery  
Woodlawn12 @ Sparrows Point  
Towson19 @ Pikesville  
Clear Spring @ 39Williamsport  
Parkside33 @ Washington  
Harford Tech38 @ Joppatowne  
Maryland School for the Deaf @ 5National Christian Academy  
Carver Vo-Tech2 @ New Era Academy  
Hancock @ 26Berkeley Springs WV  
Lansdowne10 @ Loch Raven  
Lansdowne1 @ Pikesville  
Mountain Ridge @ 3Keyser WV  
Bennett4 @ Wicomico  
Colonel Richardson @ 37North Caroline  
Franklin (Baltimore) @ 32Northwestern (Baltimore)  
Franklin (Baltimore) @ 41Forest Park  
Douglass (Upper Marlboro)12 @ Northwestern (Hyattsville)  
Southern (Harwood) @ 7North County  
Chesapeake (Pasadena) @ 7Northeast  
Northern (Owings)24 @ Great Mills  
St Charles3 @ Patuxent  
Green Street Academy @ 14Douglass (Baltimore)  
Lake Clifton/Reach18 @ Friendship Academy Engineering & Tech  
Bluford Drew Jemison Academy/Knowledge Achievement Success Academy @ 2Southwestern  
St. Stephens & St. Agnes VA @ 21Bullis  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)