Schedule & Scores for Thursday, October 26, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Rolla6 @ 52Moscow  
Thunder Ridge6 @ 52Northern Valley  
Greeley County6 @ 56Dighton  
Triplains/Brewster8 @ 48Wallace County  
Deerfield0 @ 56Minneola  
Ingalls2 @ 0Fowler  
Chase26 @ 56Ashland  
More Prep-Marian15 @ 57Norton  
Wichita County14 @ 60Ness City  
Hill City0 @ 54Rawlins County  
Decatur Community0 @ 50Hoxie  
Stanton County14 @ 54Elkhart  
Chase County6 @ 36Northern Heights  
Satanta46 @ 36South Gray  
Smith Center54 @ 0Ell-Saline  
Phillipsburg56 @ 6Russell  
Ellinwood52 @ 26Canton-Galva  
South Barber52 @ 6Bucklin  
Victoria56 @ 8Solomon  
Hodgeman County26 @ 58Otis-Bison  
Santa Fe Trail6 @ 21Holton  
Cheney13 @ 18Garden Plain  
Royal Valley0 @ 52Silver Lake  
Trinity Academy14 @ 42Collegiate  
Anthony-Harper-Chaparral19 @ 53Conway Springs  
Sacred Heart45 @ 26Republic County  
Hillsboro0 @ 52Southeast of Saline  
Inman0 @ 66Sedgwick  
Sublette8 @ 61Meade  
Iola0 @ 25Girard  
Council Grove14 @ 12Rossville  
Nickerson14 @ 0Clearwater  
Caney Valley49 @ 14Fredonia/Elk Valley  
Hiawatha0 @ 56Nemaha Valley  
Riley County21 @ 26Marysville  
Trinity18 @ 6Haven  
Hesston45 @ 24Marion  
Hoisington55 @ 0Lyons  
Belle Plaine28 @ 41Independent  
St. Marys13 @ 26Mission Valley  
Cimarron40 @ 24Southwestern Heights  
Riverside [Wathena/Elwood]0 @ 57Sabetha  
Oskaloosa0 @ 63Perry-Lecompton  
Riverton7 @ 59Galena  
Uniontown8 @ 57St. Marys-Colgan  
Syracuse6 @ 44Lakin  
Maur Hill Prep-Mount Academy47 @ 8Atchison County  
Eureka28 @ 54Neodesha  
Humboldt58 @ 0Northeast  
Logan/Palco32 @ 34Bennington  
Central Heights0 @ 53Wellsville  
Burlington44 @ 12Anderson County  
West Franklin6 @ 50Osage City  
Southeast (Cherokee)6 @ 35Cherryvale  
Herington0 @ 68Burlingame  
Altoona-Midway0 @ 48Waverly  
Udall52 @ 6Flinthills  
Oxford12 @ 60Central (Burden)  
St. John (St. John)0 @ 46Little River  
St. Paul37 @ 18Sedan  
Goessel0 @ 54Central Plains  
Hanover54 @ 8Axtell  
Crest0 @ 54Pleasanton  
Fairfield0 @ 84Macksville  
Kiowa County40 @ 22Skyline  
Marais des Cygnes Valley12 @ 58Lebo  
Osborne54 @ 0Lincoln  
Wetmore6 @ 54Wakefield  
Kinsley0 @ 46Spearville  
Peabody-Burns58 @ 62Cedar Vale/Dexter  
Central Christian74 @ 28Caldwell  
Wilson0 @ 48Sylvan-Lucas  
Blue Valley (Randolph)0 @ 48Frankfort  
Argonia/Attica0 @ 49South Central  
Pike Valley56 @ 6Linn  
Rural Vista12 @ 60Centre  
Stafford20 @ 56Pretty Prairie  
Madison/Hamilton14 @ 60West Elk  
Stockton34 @ 74Lakeside  
Tescott38 @ 30Southern Cloud  
South Haven40 @ 76Norwich  
Hartford74 @ 20Burrton  
Marmaton Valley68 @ 22Southern Coffey County  
Ellsworth0 @ 50Larned  
Halstead24 @ 26Sterling  
Maranatha Academy6 @ 44Pleasant Ridge  
Rock Hills54 @ 8St. Johns/Tipton Catholic  
Cair Paravel12 @ 58Sunrise Christian Academy  
Manhattan [Flint Hills Christian/Manhattan CHIEF]24 @ 36Veritas Christian  
Weskan47 @ 53Pawnee Heights  
Golden Plains27 @ 38Cheylin  
Douglass32 @ 14Bluestem  
Tescott @ Miltonvale  
Wesleyan Christian OK 66 @ 16Chetopa  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)