Schedule & Scores for Friday, September 23, 2011

ClassAway   HomeLocation
A-8 man Weskan36 @ 46Golden Plains  
A-8 man Rolla14 @ 64Boise City OK  
Wallace County18 @ 26Cheylin  
Greeley County0 @ 52Dighton  
Natoma0 @ 48Victoria  
Moscow84 @ 38Satanta  
1A St. Francis8 @ 47Wray CO  
Ellis6 @ 34Phillipsburg  
Hugoton20 @ 22Oakley  
Goodland3 @ 50Scott  
Stanton County55 @ 20Southwestern Heights  
More Prep-Marian12 @ 46LaCrosse  
Plainville30 @ 23Smith Center  
Otis-Bison18 @ 44Thunder Ridge  
Bishop Carroll31 @ 7Northwest (Wichita)  
Emporia54 @ 7West (Topeka)  
Garden Plain19 @ 13Conway Springs  
Silver Lake13 @ 14Louisburg  
Gardner-Edgerton35 @ 19Blue Valley Southwest  
Lawrence35 @ 13Leavenworth  
Eudora8 @ 0DeSoto  
East (Wichita)27 @ 28South (Wichita)  
McPherson56 @ 21Goddard  
Seaman7 @ 50Junction City/St. Xavier  
Andale0 @ 41Collegiate  
Mill Valley53 @ 7Bishop Ward  
St. James Academy14 @ 28Spring Hill  
Centralia/Wetmore8 @ 34Rossville  
Garden City24 @ 21Hays  
Olathe East44 @ 20Northwest (Olathe)  
Great Bend14 @ 55Heights  
Hiawatha19 @ 59Royal Valley  
Rose Hill41 @ 20Pratt  
North (Wichita)7 @ 35Southeast (Wichita)  
Riley County36 @ 14Wabaunsee  
Jefferson West3 @ 26Nemaha Valley  
Smoky Valley35 @ 6Lyons  
Hesston10 @ 16Hillsboro  
Chapman21 @ 42Wamego  
Turner36 @ 6Tonganoxie  
Olpe13 @ 0Valley Heights  
Winfield0 @ 56Buhler  
Shawnee Mission Northwest7 @ 42Lawrence Free State  
Ellsworth14 @ 46Southeast of Saline  
Lakin59 @ 13Sublette  
Atchison14 @ 15Washington  
Iola14 @ 47Columbus  
Prairie View34 @ 0Jayhawk Linn  
Abilene17 @ 16Concordia  
Haven32 @ 22Ellinwood  
Valley Center8 @ 20Central (Andover)  
Sterling0 @ 29Halstead  
Onaga12 @ 14Washington County  
Frontenac7 @ 6Girard  
El Dorado14 @ 41Baldwin  
Valley Falls0 @ 35Atchison County  
Anderson County39 @ 6Central Heights  
Marysville38 @ 7Clay Center  
Circle19 @ 57Wellington  
Sumner Academy14 @ 28Wyandotte  
Doniphan West33 @ 6Jackson Heights  
Medicine Lodge0 @ 14Douglass  
Republic County8 @ 34Sacred Heart  
Fredonia14 @ 21Humboldt  
Herington56 @ 18Northern Heights  
Little River34 @ 14Solomon  
St. Paul60 @ 8Altoona-Midway  
Macksville40 @ 20South Central  
South Barber22 @ 24Pretty Prairie  
Marais des Cygnes Valley56 @ 38Marmaton Valley  
Fairfield28 @ 62Kiowa County  
Peabody-Burns0 @ 46Hope  
Caldwell46 @ 0Argonia  
Pike Valley24 @ 46Northern Valley  
Blue Valley (Randolph)48 @ 62Wakefield  
Spearville0 @ 46South Gray  
West Elk46 @ 0Yates Center  
Lincoln60 @ 14Canton-Galva  
Cunningham14 @ 60Chase  
Stockton19 @ 46Sylvan-Lucas  
Cair Paravel0 @ 46Lebo  
Norwich12 @ 56South Haven  
Linn8 @ 32Hanover  
Hartford40 @ 46Southern Coffey County  
Burlingame8 @ 32Waverly  
Skyline22 @ 40St. John (St. John)  
Tescott36 @ 57St. John's Military  
Rock Hills66 @ 16Clifton-Clyde  
Madison/Hamilton52 @ 0Crest  
West (Shawnee Mission)20 @ 13North (Shawnee Mission)  
North (Olathe)56 @ 21South (Shawnee Mission)  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)