Schedule & Scores for Friday, September 14, 2018

ClassAway   HomeLocation
Ben Davis27 @ 70Warren Central  
Carmel23 @ 9Lawrence North  
Pike7 @ 34Lawrence Central  
Brownsburg27 @ 20Fishers  
Indianapolis Cathedral20 @ 14St. Xavier OH  
Penn48 @ 14Adams  
Bishop Chatard45 @ 26Southport  
Homestead7 @ 23Snider  
Columbus East20 @ 19New Albany  
Hamilton Southeastern27 @ 34Westfield  
Jimtown7 @ 24Marian  
Chesterton0 @ 23Valparaiso  
Columbus North10 @ 17Guerin Catholic  
North Side52 @ 49Bishop Luers  
Avon48 @ 0Franklin Central  
Martinsville30 @ 7Franklin  
Lafayette Central Catholic21 @ 49Tipton  
Mater Dei50 @ 14Evansville North  
Charlestown14 @ 28Providence  
North Posey7 @ 66Heritage Hills  
Mishawaka27 @ 21New Prairie  
Heritage Christian (Indianapolis)21 @ 18Shortridge  
South Vigo35 @ 52Bloomington South  
Meridian17 @ 52Whiteland  
St. Joseph29 @ 27Elkhart Central  
East Noble35 @ 28Leo  
Jeffersonville0 @ 23Floyd Central  
New Haven14 @ 7Norwell  
Noblesville0 @ 24Zionsville  
Andrean41 @ 7Hobart  
Evansville Central41 @ 34Castle  
Plainfield35 @ 21Greenwood  
Kankakee Valley10 @ 13Lowell  
Brownstown Central42 @ 0North Harrison  
Culver Academies7 @ 17Brebeuf Jesuit Preparatory  
Lawrenceburg35 @ 13Franklin County  
Scecina Memorial28 @ 38Roncalli  
West Lafayette69 @ 14Rensselaer Central  
Warsaw37 @ 14Northridge  
Whiting44 @ 0Edison  
Tri-West Hendricks28 @ 35Danville  
Fort Wayne Bishop Dwenger34 @ 14Carroll (Fort Wayne)  
Indian Creek14 @ 35Triton Central  
Linton-Stockton20 @ 26Indianapolis Cardinal Ritter  
Northrop30 @ 42Concordia Lutheran  
Greensburg14 @ 27South Dearborn  
Gibson Southern41 @ 0Princeton  
Paoli34 @ 16West Washington  
Columbia City21 @ 28DeKalb  
Pioneer78 @ 0North White  
NorthWood57 @ 13Wawasee  
Bloomington North6 @ 24North Vigo  
Corydon Central41 @ 21Eastern (Pekin)  
Greencastle49 @ 26Cascade  
North Vermillion48 @ 6Riverton Parke  
Portage14 @ 12Crown Point  
Reitz Memorial63 @ 14Bosse  
Richmond0 @ 57Marion  
North Montgomery14 @ 60Western Boone  
Bremen56 @ 7Clay  
Seymour19 @ 27Bedford North Lawrence  
Sheridan48 @ 6Clinton Prairie  
Yorktown25 @ 42New Castle  
Hammond12 @ 31Clark  
Twin Lakes56 @ 0Benton Central  
Fountain Central8 @ 32Attica  
New Palestine42 @ 21Pendleton Heights  
Wayne35 @ 8South Side  
Northwestern0 @ 48Cass  
Hagerstown36 @ 0Lincoln (Cambridge City)  
Bellmont14 @ 34Huntington North  
Anderson7 @ 58Harrison (West Lafayette)  
Boone Grove41 @ 26Hanover Central  
Southmont49 @ 28Crawfordsville  
Kokomo13 @ 58Jefferson  
Morton52 @ 6West Side  
Clarksville13 @ 53Salem  
Caston8 @ 53LaVille  
North Judson-San Pierre56 @ 6Winamac  
Goshen9 @ 34Concord  
LaPorte28 @ 13Lake Central  
Frankfort0 @ 58Lebanon  
Wheeler17 @ 53Griffith  
Michigan City42 @ 21Merrillville  
Mooresville28 @ 38Decatur Central  
Greenfield-Central27 @ 28Shelbyville  
Tell City22 @ 0Springs Valley  
South Spencer21 @ 55Southridge  
Fairfield6 @ 51West Noble  
Western55 @ 0Hamilton Heights  
Eastside21 @ 20Garrett  
Batesville9 @ 55East Central  
Eastern Hancock8 @ 21Knightstown  
Rochester42 @ 14North Miami  
Delphi44 @ 6Tri-Central  
Monrovia44 @ 14Speedway  
North Decatur0 @ 9Milan  
Jay County62 @ 63Bluffton  
Highland30 @ 20Munster  
Indianapolis Lutheran35 @ 6Park Tudor  
Elkhart Memorial28 @ 29Plymouth  
Whitko14 @ 48Tippecanoe Valley  
Sullivan42 @ 12South Vermillion  
Rushville55 @ 28Connersville  
Adams Central45 @ 14Heritage  
Culver21 @ 35Triton  
Knox14 @ 8Glenn  
Muncie Central46 @ 28Arsenal Tech  
Tecumseh7 @ 35Perry Central  
North Newton46 @ 12West Central  
West Vigo14 @ 21North Daviess  
Northeastern12 @ 18Union City  
Northview70 @ 0Owen Valley  
South Decatur20 @ 18Edinburgh  
Manchester21 @ 42Northfield  
Jennings County14 @ 36Madison  
Seeger26 @ 34Covington  
Maconaquah36 @ 7Peru  
North Knox24 @ 46North Central (Farmersburg)  
Angola27 @ 0Lakeland  
Prairie Heights0 @ 49Churubusco  
Logansport15 @ 22McCutcheon  
Pike Central17 @ 41Forest Park  
Howe19 @ 14Washington (Indianapolis)  
Fremont0 @ 55Central Noble  
River Forest22 @ 35South Central (Union Mills)  
Edgewood40 @ 16South Putnam  
Centerville52 @ 14Tri  
Southern Wells0 @ 49Woodlan  
Tri-County73 @ 0South Newton  
Union County12 @ 8Winchester  
Taylor10 @ 40Clinton Central  
Brown County14 @ 48Beech Grove  
Traders Point Christian Academy34 @ 14Frontier  
Tindley0 @ 38Covenant Christian (Indianapolis)  
Monroe Central15 @ 36South Adams  
Wes-Del6 @ 55Shenandoah  
Manual6 @ 12Attucks  
Wabash6 @ 31Southwood  
Cloverdale14 @ 49North Putnam  
Union (Dugger)0 @ 57Parke Heritage  
Indiana School for the Deaf20 @ 28Anderson Prep Academy  
Crawford County0 @ 39Mitchell  
Eastern (Greentown)58 @ 0Carroll (Flora)  
North Central (Indianapolis)26 @ 14Center Grove  
Washington (South Bend)13 @ 45Riley  
Harrison (Evansville)13 @ 40Reitz  
Lincoln (Vincennes)30 @ 23Jasper  
Washington28 @ 61Mt Vernon (Mt. Vernon)  
Mt Vernon (Fortville)14 @ 45Delta  
Scottsburg7 @ 54Silver Creek  
Oldenburg Academy12 @ 24Switzerland County  
Shakamak0 @ 67Rock Creek Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)