Schedule & Scores for Friday, September 9, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Center Grove20 @ 7Ben Davis  
Lawrence Central0 @ 37Warren Central  
Snider33 @ 12South Side  
Pike27 @ 65Carmel  
Indianapolis Cathedral44 @ 10Bishop Chatard  
Indianapolis Cardinal Ritter10 @ 8Speedway  
Penn10 @ 7St. Mary Prep MI  
North Vigo17 @ 52Southport  
Jimtown33 @ 3Glenn  
Roncalli7 @ 0Plainfield  
Chesterton14 @ 49LaPorte  
Greenwood22 @ 14Mooresville  
Merrillville20 @ 14Portage  
Fishers33 @ 36Hamilton Southeastern  
Lake Central3 @ 17Crown Point  
Avon22 @ 30Brownsburg  
Bishop Luers16 @ 34Concordia Lutheran  
Brebeuf Jesuit Preparatory28 @ 33Zionsville  
North Central (Farmersburg)2 @ 0Rock Creek Academy  
Tipton14 @ 20Hamilton Heights  
Lafayette Central Catholic42 @ 0Benton Central  
Franklin Central0 @ 40Columbus North  
Mater Dei28 @ 21Reitz Memorial  
Hobart27 @ 7Kankakee Valley  
Mishawaka42 @ 13Adams  
Carroll (Flora)13 @ 0Sheridan  
Arsenal Tech29 @ 6Logansport  
Meridian21 @ 20South Vigo  
Evansville Central28 @ 38Reitz  
Cass14 @ 34Northwestern  
Pendleton Heights18 @ 31Greenfield-Central  
East Chicago Central35 @ 28Gavit  
Valparaiso29 @ 0Michigan City  
Brownstown Central49 @ 12Salem  
Westfield28 @ 7Noblesville  
Decatur Central61 @ 16Martinsville  
Evansville North24 @ 30Harrison (Evansville)  
Churubusco6 @ 28Eastside  
West Lafayette14 @ 13Crete-Monee IL  
Triton Central21 @ 34Monrovia  
Tri-West Hendricks24 @ 14Danville  
Delta20 @ 7Yorktown  
Fort Wayne Bishop Dwenger34 @ 13Homestead  
Guerin Catholic31 @ 18Howe  
Greensburg21 @ 42Lawrenceburg  
Clay6 @ 44St. Joseph  
Plymouth14 @ 22Northridge  
NorthWood35 @ 12Goshen  
Lincoln (Cambridge City)14 @ 25Centerville  
Lowell9 @ 17Griffith  
West Central8 @ 41Culver  
Corydon Central63 @ 6Clarksville  
Heritage Hills10 @ 7Jasper  
Franklin21 @ 51Whiteland  
McCutcheon13 @ 6Kokomo  
Broad Ripple8 @ 51Eastern Hancock  
Leo9 @ 48New Haven  
West Washington62 @ 8Springs Valley  
Bloomington South49 @ 0Bloomington North  
Tippecanoe Valley0 @ 40Northfield  
Bedford North Lawrence21 @ 35New Albany  
Washington (Indianapolis)0 @ 34Delphi  
Munster21 @ 13Andrean  
Oak Hill38 @ 6Blackford  
Wawasee40 @ 49Concord  
Hammond6 @ 20Morton  
Lakeland21 @ 50Garrett  
New Palestine42 @ 0Mt Vernon (Fortville)  
Wayne9 @ 13North Side  
Milan44 @ 14South Decatur  
Hagerstown27 @ 32Northeastern  
South Putnam0 @ 28Greencastle  
Eastbrook49 @ 28Madison-Grant  
Harrison (West Lafayette)40 @ 8Jefferson  
Perry Central21 @ 28Paoli  
Caston0 @ 62Pioneer  
Huntington North12 @ 42Columbia City  
Wheeler14 @ 31Whiting  
Franklin County24 @ 44East Central  
Beech Grove13 @ 14Scecina Memorial  
South Central (Union Mills)35 @ 8Bishop Noll  
Batesville22 @ 19Rushville  
Knightstown17 @ 21North Decatur  
Marion41 @ 19Anderson  
Rochester14 @ 57Whitko  
Mississinewa53 @ 0Elwood  
Woodlan55 @ 6Bluffton  
Noblesville Lions0 @ 48North Knox  
Floyd Central35 @ 36Seymour  
Norwell14 @ 56Bellmont  
Riley0 @ 44Marian  
Jay County7 @ 33Adams Central  
Highland42 @ 8Clark  
Elkhart Memorial6 @ 49Warsaw  
Bosse7 @ 67Castle  
Knox39 @ 0North Judson-San Pierre  
Park Tudor35 @ 14Southern Wells  
Muncie Central50 @ 27Richmond  
North Putnam19 @ 33Sullivan  
Owen Valley47 @ 7Edgewood  
Frankton55 @ 14Monroe  
Silver Creek44 @ 7Eastern (Pekin)  
Northview21 @ 14West Vigo  
Marshall0 @ 66Indianapolis Northwest  
Madison9 @ 28Jeffersonville  
Manchester7 @ 32Peru  
Jennings County0 @ 36Columbus East  
Maconaquah0 @ 14Wabash  
Lapel18 @ 24Shenandoah  
South Dearborn0 @ 40Connersville  
Southwood26 @ 38North Miami  
North Daviess0 @ 47Washington  
New Castle14 @ 30Shelbyville  
Pike Central43 @ 21Tell City  
South Adams34 @ 13Heritage  
North Harrison14 @ 48Charlestown  
Triton0 @ 42Bremen  
Mitchell20 @ 41Eastern Greene  
Forest Park22 @ 28Tecumseh  
Edison28 @ 7Boone Grove  
Clinton Prairie55 @ 0Taylor  
LaVille28 @ 6Winamac  
Tri-County22 @ 28Tri-Central  
Union County0 @ 14Winchester  
South Vermillion48 @ 0Turkey Run  
Brown County0 @ 56Indian Creek  
West Noble17 @ 37Angola  
Tindley14 @ 31Indiana School for the Deaf  
Monroe Central62 @ 6Union City  
Covington0 @ 44Fountain Central  
Shortridge0 @ 54Arlington  
Calumet12 @ 33North Newton  
Manual18 @ 0Anderson Prep Academy  
Tri7 @ 12Wes-Del  
Frontier0 @ 40Eastern (Greentown)  
Crawford County12 @ 31Scottsburg  
Central Noble7 @ 0Prairie Heights  
North Central (Indianapolis)27 @ 35Lawrence North  
Carroll (Fort Wayne)62 @ 36Northrop  
Washington (South Bend)7 @ 49New Prairie  
Switzerland County12 @ 8Edinburgh  
Hanover Central41 @ 0River Forest  
Oldenburg Academy7 @ 71Indianapolis Lutheran  
Brother Rice MI 41 @ 17Elkhart Central  
Mount Carmel IL 56 @ 6West Side  
Harrisburg IL 22 @ 29Boonville  
Owensboro Catholic KY 51 @ 21South Spencer  
Niles MI 35 @ 12Fairfield  
McCreary Central KY 6 @ 55Providence  
Thornridge IL 16 @ 0Bowman Academy  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)