Schedule & Scores for Friday, September 2, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Ben Davis48 @ 14Pike  
Carmel6 @ 19Center Grove  
Brownsburg46 @ 30Franklin  
Warren Central45 @ 3North Central (Indianapolis)  
Indianapolis Cathedral41 @ 20Mishawaka  
Zionsville8 @ 48Westfield  
Indianapolis Cardinal Ritter7 @ 33Brebeuf Jesuit Preparatory  
Castle25 @ 22Reitz  
Bishop Chatard14 @ 21Roncalli  
Homestead38 @ 27Bishop Luers  
North Vigo21 @ 0South Vigo  
Hamilton Southeastern28 @ 31Avon  
Columbus North51 @ 11Bloomington North  
North Side0 @ 49Carroll (Fort Wayne)  
Lake Central33 @ 36Portage  
Martinsville10 @ 41Greenwood  
Tipton23 @ 51Lafayette Central Catholic  
Franklin Central7 @ 31Bloomington South  
Mater Dei28 @ 35Harrison (Evansville)  
Concord32 @ 50NorthWood  
Charlestown92 @ 6Clarksville  
North Posey7 @ 42Gibson Southern  
Southport48 @ 14Meridian  
Crown Point28 @ 41Merrillville  
Adams36 @ 21Riley  
Heritage Christian (Indianapolis)0 @ 49Guerin Catholic  
East Central0 @ 31La Salle OH  
Whiteland34 @ 49Decatur Central  
East Noble42 @ 0Huntington North  
Noblesville28 @ 21Fishers  
Andrean28 @ 38New Prairie  
Evansville Central57 @ 13Bosse  
Cass12 @ 35Hamilton Heights  
Western Boone27 @ 28Crawfordsville  
Pendleton Heights14 @ 15New Castle  
Marian42 @ 0St. Joseph  
Kankakee Valley0 @ 35Lowell  
Danville21 @ 28Lebanon  
Heritage10 @ 45Woodlan  
Culver Academies10 @ 7Berrien Springs MI  
Scecina Memorial30 @ 3Park Tudor  
Warsaw10 @ 17Plymouth  
Elkhart Central20 @ 42Jimtown  
Indian Creek13 @ 7Owen Valley  
Jefferson3 @ 45McCutcheon  
Northrop28 @ 29Wayne  
Paoli35 @ 16Springs Valley  
Clay12 @ 21Washington (South Bend)  
Pioneer50 @ 7Triton  
Southridge48 @ 14Forest Park  
South Side20 @ 38Fort Wayne Bishop Dwenger  
Corydon Central16 @ 44Silver Creek  
Heritage Hills56 @ 15Pike Central  
Greencastle30 @ 27West Vigo  
North Vermillion12 @ 20Covington  
Broad Ripple12 @ 9Anderson Prep Academy  
Elwood0 @ 42Eastbrook  
Leo38 @ 14Norwell  
Reitz Memorial28 @ 14Evansville North  
Richmond13 @ 7Arsenal Tech  
Concordia Lutheran21 @ 41Snider  
North Montgomery31 @ 41Southmont  
Bedford North Lawrence20 @ 21Jeffersonville  
Bremen35 @ 7Glenn  
Seymour30 @ 56Columbus East  
Lawrence North25 @ 27Lawrence Central  
Munster47 @ 6Highland  
Sheridan27 @ 28North White  
Yorktown7 @ 55New Palestine  
New Albany42 @ 7Jennings County  
Hammond6 @ 54Homewood-Flossmoor IL  
Benton Central0 @ 55Northwestern  
Milan34 @ 68Lawrenceburg  
Shelbyville28 @ 21Delta  
Bellmont28 @ 12Columbia City  
Anderson12 @ 56Muncie Central  
Griffith7 @ 22Hobart  
Connersville19 @ 49Greensburg  
Tri-Central6 @ 35Carroll (Flora)  
Caston20 @ 0West Central  
North Judson-San Pierre6 @ 59Rensselaer Central  
Goshen35 @ 14Elkhart Memorial  
LaPorte39 @ 38Valparaiso  
Frankfort0 @ 28Tri-West Hendricks  
Michigan City20 @ 0Chesterton  
Franklin County42 @ 19Rushville  
Beech Grove68 @ 42Speedway  
Mooresville14 @ 38Plainfield  
Attica62 @ 28Seeger  
Garrett7 @ 6Churubusco  
Boonville14 @ 42Jasper  
Greenfield-Central10 @ 27Mt Vernon (Fortville)  
South Spencer43 @ 0Tell City  
Fairfield28 @ 10Central Noble  
Western7 @ 62West Lafayette  
North Miami55 @ 13Tippecanoe Valley  
Eastside49 @ 14West Noble  
Winamac0 @ 14Culver  
Marion12 @ 21Kokomo  
Bishop Noll16 @ 54Wheeler  
Providence7 @ 14Holy Cross (Louisville) KY  
Delphi14 @ 57Twin Lakes  
Monrovia21 @ 24Linton-Stockton  
North Decatur6 @ 28Monroe Central  
Indianapolis Lutheran7 @ 33Triton Central  
Whitko36 @ 7Maconaquah  
Sullivan35 @ 12Northview  
Bowman Academy0 @ 39Howe  
Salem21 @ 39North Harrison  
Adams Central17 @ 6Lapel  
Northridge20 @ 21Wawasee  
Winchester21 @ 47Hagerstown  
North Putnam40 @ 19South Putnam  
Madison-Grant18 @ 34Frankton  
Bluffton0 @ 56South Adams  
Union City12 @ 56Union County  
Northeastern28 @ 38Eastern Hancock  
Marshall0 @ 62Arlington  
South Decatur20 @ 34Knightstown  
Madison14 @ 51Floyd Central  
Manchester14 @ 28Wabash  
North Knox48 @ 13Tecumseh  
South Dearborn7 @ 34Batesville  
Edinburgh28 @ 22Oldenburg Academy  
Angola49 @ 7Fremont  
Northfield26 @ 7Southwood  
North Daviess21 @ 46Eastern Greene  
Prairie Heights0 @ 55Lakeland  
South Newton22 @ 24Georgetown-Ridge Farm IL  
Clinton Central49 @ 34Clinton Prairie  
Rockville20 @ 34North Central (Farmersburg)  
Logansport0 @ 39Harrison (West Lafayette)  
Peru43 @ 0Rochester  
River Forest0 @ 21North Newton  
Mitchell14 @ 20West Washington  
Eastern (Pekin)8 @ 54Brownstown Central  
Edgewood18 @ 20Cloverdale  
Edison6 @ 41Hanover Central  
Monroe7 @ 47Oak Hill  
LaVille28 @ 0Knox  
Centerville6 @ 49Shenandoah  
Southern Wells12 @ 40Jay County  
Turkey Run7 @ 76Fountain Central  
Taylor12 @ 14Frontier  
Brown County6 @ 21Cascade  
Traders Point Christian Academy20 @ 29Shortridge  
Tindley6 @ 40Indianapolis Northwest  
Blackford14 @ 69Mississinewa  
Calumet22 @ 21South Central (Union Mills)  
Wood Memorial0 @ 2Lincoln (Vincennes)  
Manual26 @ 16Washington (Indianapolis)  
Tri19 @ 14Lincoln (Cambridge City)  
Union (Dugger)6 @ 69Covenant Christian (Indianapolis)  
Indiana School for the Deaf16 @ 12California School for the Deaf (Fremont) CA  
Crawford County8 @ 49Perry Central  
Crimson Knights44 @ 25Scottsburg  
Riverton Parke20 @ 48South Vermillion  
Eastern (Greentown)14 @ 32Tri-County  
Washington15 @ 56Princeton  
Switzerland County12 @ 29Carroll County KY  
Brother Rice MI 7 @ 14Penn  
Mt Carmel IL 42 @ 12Mt Vernon (Mt. Vernon)  
Mount Carmel IL 56 @ 6West Side  
Tri-Village OH 6 @ 18Wes-Del  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)