Schedule & Scores for Friday, September 22, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Lincoln-Way East @ 0Lincoln-Way Central  
Mount Carmel6 @ St. Rita  
Cary-Grove1 @ Huntley  
Marian Central Catholic4 @ Joliet Catholic Academy  
Glenbard West9 @ Downers Grove North  
Kaneland @ 10DeKalb  
Palatine7 @ Schaumburg  
Montini @ 5Marmion Academy  
Marist20 @ Marian Catholic  
Waubonsie Valley13 @ Metea Valley  
Benet Academy2 @ Nazareth Academy  
Wheaton North2 @ Lake Park  
Providence Catholic @ 2Brother Rice  
Lake Zurich6 @ Warren (Gurnee)  
East St. Louis20 @ Collinsville  
Sacred Heart-Griffin14 @ Lanphier  
Stevenson6 @ Zion-Benton  
Homewood-Flossmoor6 @ Lincoln-Way West  
Edwardsville2 @ Alton  
Morris10 @ Yorkville  
Rochester30 @ Jacksonville  
Hinsdale Central14 @ York  
Conant @ 9Hoffman Estates  
South @ 4Dundee-Crown  
Alleman10 @ United (East Moline)  
Hononegah7 @ Belvidere North  
Lake Forest @ 5Libertyville  
Lyons9 @ Leyden  
Lemont @ 1Thornton Fractional South  
Naperville North6 @ Glenbard North  
Ottawa @ 7Rochelle  
Fremd @ 15Barrington  
Prospect @ 12Buffalo Grove  
Belleville West10 @ Granite City  
Richwoods @ 10Normal Community  
Thornton10 @ Sandburg  
Mercer County @ 9Wethersfield/Annawan  
Metamora @ 7Canton  
Carmel @ 10St. Viator  
Warren (Warren) @ 14Polo  
Wheaton-Warrenville South @ 13Central (Naperville)  
Harlem @ 1Boylan  
Andrew0 @ Lockport  
Plainfield North @ 2Oswego East  
Bartlett @ 12Prairie Ridge  
Jersey @ 8Mascoutah  
Unity (Tolono)22 @ Olympia/Delavan  
Lena-Winslow @ 1Pearl City-Eastland  
Hersey17 @ Elk Grove  
Bradley-Bourbonnais @ 6Bolingbrook  
LeRoy @ 16Fieldcrest  
Central A & M @ 4Tuscola  
University (Normal) @ 18MacArthur  
Centralia @ 7Althoff Catholic  
Glenbrook South8 @ Niles North  
Coal City @ 0Herscher  
Charleston @ 14Mt Zion  
Grant @ 16Lakes  
Urbana @ 17Notre Dame (Peoria)  
Bloomington5 @ Peoria  
Pleasant Plains @ 16Williamsville  
Amboy-LaMoille6 @ East Dubuque  
Springfield15 @ Glenwood  
Macomb @ 16Effingham  
Marion13 @ Mt Vernon  
Bloom8 @ Rich South  
Tinley Park @ 6Hillcrest  
Casey-Westfield1 @ Lawrenceville  
St. Francis @ 6De La Salle  
Plainfield Central @ 2Minooka  
Greenville15 @ Litchfield  
McHenry @ 0Jacobs  
Shepard9 @ Evergreen Park  
Evanston @ 7Maine South  
Bishop McNamara5 @ Leo  
Aquin Catholic @ 3Forreston  
Geneva10 @ Larkin  
Wauconda @ 13North Chicago  
Sandwich11 @ Streator  
Geneseo @ 12Sterling  
East Peoria @ 10Pekin  
Galesburg @ 6Moline  
Harrisburg8 @ Massac County  
Willowbrook1 @ Hinsdale South  
Erie-Prophetstown1 @ Kew  
Quincy @ 2Rock Island  
Vandalia9 @ Southwestern  
Downers Grove South5 @ Addison Trail  
Bremen4 @ Thornton Fractional North  
Belvidere @ 11Auburn (Rockford)  
Cahokia6 @ Carbondale  
Niles West @ 13New Trier  
Highland @ 2Triad  
Richmond-Burton @ 2Woodstock North  
Mt Carmel @ 8Washington IN  
Argenta-Oreana12 @ Arthur-Lovington/Atwood-Hammond  
Eisenhower (Decatur)9 @ Southeast  
Joliet West0 @ Plainfield East  
Wheaton Academy @ 7Riverside-Brookfield  
Galena @ 16West Carroll  
Fulton8 @ Morrison  
Manteno9 @ Plano  
Central Catholic @ 9Monticello  
Cerro Gordo-Bement @ 6Arcola  
Wheeling @ 4Rolling Meadows  
Harvard1 @ Marengo  
Mattoon2 @ Mahomet-Seymour  
Peotone5 @ Lisle  
East Richland @ 7Flora  
Highland Park7 @ Vernon Hills  
Mooseheart7 @ South Beloit  
Danville6 @ West  
Beardstown @ 2Central  
Thornwood @ 13Neuqua Valley  
Al Raby @ 7Eric Solorio Academy  
Seneca @ 10Wilmington  
Marquette Catholic29 @ Pawnee/Lincolnwood  
Waukegan @ 6Mundelein  
Columbia7 @ Carlyle  
Oregon @ 7Winnebago  
Civic Memorial @ 1Waterloo  
Carterville @ 9Anna-Jonesboro  
Rock Falls @ 10Byron  
North Mac6 @ Auburn (Auburn)  
Robinson @ 13Newton  
St. Edward @ 4IC Catholic Prep  
Jefferson3 @ Freeport  
Glenbard East @ 13North  
Rich Central7 @ Kankakee  
Stagg @ 1Thornridge  
Sherrard @ 14Monmouth-Roseville  
LaSalle-Peru3 @ Sycamore  
King @ 2Washington (Chicago)  
Genoa-Kingston11 @ Stillman Valley  
Dakota22 @ Durand/Pecatonica  
Lincoln @ 18Taylorville  
Paxton-Buckley-Loda @ 4Momence  
Pana4 @ Staunton  
Westinghouse10 @ South Shore International  
Fenton0 @ Glenbard South  
West Central @ 7ROWVA/Galva/Williamsfield  
Reavis @ 7Richards (Oak Lawn)  
Marshall (Marshall) @ 3Paris  
Ashton-Franklin Center11 @ River Valley [Midland/Henry-Senachwine/Lowpoint]  
West Central co-op [Winchester-Bluffs] @ 10Carrollton  
Payton College Prep3 @ Lindblom  
Mendota @ 1Lutheran (Rockford)  
Roxana @ 17Carlinville  
Herrin11 @ Murphysboro/Elverado  
Argo1 @ Oak Lawn  
West Hancock co-op [Hamilton/Warsaw]2 @ Notre Dame (Quincy)  
Riverdale @ 5Bureau Valley  
Romeoville @ 18Oswego  
Pontiac1 @ St. Joseph-Ogden  
Gillespie @ 12Hillsboro  
Hall8 @ St. Bede  
Johnston City @ 7Chester  
Chicago Vocational @ 20Phillips  
Elgin8 @ Streamwood  
Maine East @ 13Deerfield  
Westmont2 @ Reed-Custer  
Proviso East @ 2Morton (Cicero)  
Urban Prep-West Campus @ 4Marine Military Academy  
Brown County11 @ Unity (Mendon)  
Round Lake @ 0Grayslake North  
North Greene @ 13Calhoun/Brussels  
Johnsburg21 @ Central (Burlington)  
Illinois Valley Central @ 9Prairie Central  
Iroquois West @ 25Westville  
Carmi-White County @ 15Fairfield  
Gordon Tech @ 4Aurora Christian  
Ridgewood0 @ Elmwood Park  
Chicago Bulls College Prep @ 10ITW David Speer Academy  
West Chicago7 @ East (Aurora)  
Warrensburg-Latham4 @ Shelbyville  
Clinton @ 16St. Teresa  
New Berlin/Franklin/Waverly16 @ Riverton  
Rockford Christian2 @ North Boone  
Pinckneyville @ 12DuQuoin  
Sullivan (Chicago)21 @ Roosevelt  
Pritzker College Prep @ 16Comer Prep  
River Ridge @ 6Stockton  
Maine West4 @ Glenbrook North  
El Paso-Gridley19 @ Flanagan/Woodland  
AlWood/Cambridge @ 8Stark County  
Orangeville0 @ Milledgeville  
Pleasant Hill/Western10 @ Greenfield/Northwestern  
Salem @ 18Wesclin  
Schurz @ 1Foreman  
Lake View @ 4Collins Academy  
Hope Academy3 @ St. Laurence  
St. Joseph @ 7St. Ignatius  
Lewistown @ 7Knoxville  
Guerin College Preparatory @ 9Aurora Central Catholic  
Fisher @ 15Deer Creek-Mackinaw  
Dixon22 @ Woodstock  
Eldorado14 @ Hamilton County  
Nashville0 @ Sparta  
Rantoul4 @ St. Thomas More  
Freeburg @ 2Red Bud  
Dwight/Gardner-South Wilmington @ 9Watseka/St. Anne  
Cuba/Spoon River Valley @ 1Rushville-Industry  
Martinsville @ 10Villa Grove  
PORTA/Ashland-Chandlerville Central @ 8Maroa-Forsyth  
East Alton-Wood River13 @ Dupo  
Lincoln Park17 @ Steinmetz  
Hutsonville/Palestine @ 20Cumberland  
Meridian (Macon)11 @ Sullivan-Okaw Valley/Bethany  
Heyworth @ 19Tri-Valley  
Rowe-Clark Math & Science Academy13 @ UIC College Prep  
Christopher-Zeigler-Royalton @ 26Sesser-Valier/Waltonville/Woodlawn  
Astoria-Table Grove VIT @ 15Abingdon/Avon  
Juarez @ 7Kennedy  
Alden-Hebron/Faith Lutheran6 @ Westminster Christian (Elgin)  
Urban Prep-Bronzeville11 @ Urban Prep-Englewood  
East (St. Charles) @ 9Batavia  
Central (Breese)1 @ Mater Dei  
East (Rockford)3 @ Guilford  
East (Belleville)0 @ OFallon  
Washington (Washington)19 @ Limestone  
Clifton Central32 @ South Newton IN  
Morton (Morton) @ 3Dunlap  
United (Alexis) @ 26Princeville  
Central (Crystal Lake)6 @ Hampshire  
Eisenhower (Blue Island)5 @ Oak Forest  
Athens26 @ Pittsfield-Griggsville-Perry  
Princeton @ 21Orion  
Eureka @ 2Gibson City-Melvin-Sibley  
Oakwood15 @ Milford/Cissna Park  
West Prairie/Bushnell-Prairie City @ 10Elmwood/Brimfield  
Decatur Lutheran/Decatur Christian21 @ Sangamon Valley/Tri-City  
Kansas/Shiloh/Oakland @ 5Oblong  
Our Lady of the Sacred Heart Academy @ 31Hiawatha  
Madison @ 0Nokomis  
Hoopeston/Armstrong/Schlarman @ 17Bismarck-Henning/Rossville-Alvin  
Bunker Hill/Mt. Olive @ 2South Fork/Edinburg/Morrisonville  
Havana/Midwest Central @ 26Farmington  
Ridgeview/Lexington11 @ Tremont  
Rensselaer Central IN 7 @ Central (Champaign)  
Somerset Academy Silver Palms FL 4 @ Westminster Christian (Elgin)  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)