Schedule & Scores for Friday, October 6, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Mount Carmel10 @ De La Salle  
Marian Central Catholic7 @ Carmel  
Neuqua Valley3 @ Wheaton North  
Kaneland @ 7Morris  
Palatine10 @ Fremd  
Crete-Monee22 @ Rich South  
Benet Academy8 @ Joliet Catholic Academy  
Boylan11 @ Freeport  
Lake Zurich4 @ Stevenson  
Sacred Heart-Griffin @ 4Rochester  
Glenbard North @ 4Lake Park  
Oswego22 @ Joliet  
St. Patrick @ 1St. Viator  
Sandburg @ 7Stagg  
Rolling Meadows9 @ Elk Grove  
Schaumburg @ 2Conant  
St. Rita7 @ Bishop McNamara  
South @ 22Cary-Grove  
Williamsville31 @ Pittsfield-Griggsville-Perry  
Oak Forest9 @ Thornton Fractional North  
Simeon13 @ Dunbar  
Brother Rice10 @ St. Joseph  
Lake Forest @ 5Zion-Benton  
Lyons9 @ Downers Grove North  
Newman Central Catholic19 @ Hall  
Glenwood10 @ Jacksonville  
Naperville North @ 7Central (Naperville)  
Ottawa @ 13DeKalb  
Fenwick @ 5Providence Catholic  
OFallon @ 8Alton  
Prospect @ 3Wheeling  
Belleville West15 @ Collinsville  
Rock Island8 @ United (East Moline)  
Metamora @ 16Dunlap  
Notre Dame (Peoria)2 @ Central (Champaign)  
Warren (Warren) @ 30Lena-Winslow  
Jacobs12 @ Glenbard East  
Harlem7 @ Belvidere  
Maroa-Forsyth17 @ Riverton  
Andrew10 @ Thornwood  
Thornton Fractional South8 @ Bremen  
Lutheran (Rockford)2 @ Oregon  
Woodstock North9 @ Central (Burlington)  
Plainfield North6 @ Plainfield South  
Bartlett14 @ East (Aurora)  
Lincoln-Way West5 @ Thornton  
Jersey @ 18Triad  
Unity (Tolono)22 @ St. Thomas More  
Marmion Academy3 @ St. Laurence  
Bradley-Bourbonnais @ 15Homewood-Flossmoor  
LeRoy @ 23Deer Creek-Mackinaw  
University (Normal) @ 6Lanphier  
Oak Park-River Forest10 @ York  
Nazareth Academy @ 5Marist  
Centralia3 @ Marion  
Rochelle @ 11Sterling  
Glenbrook South @ 5Maine South  
Winnebago @ 6Rockford Christian  
North Boone10 @ Harvard  
Lincoln-Way Central16 @ Waubonsie Valley  
Grant @ 4Grayslake North  
Urbana @ 2Lincoln  
Bloomington2 @ Richwoods  
Minooka6 @ Joliet West  
Prairie Ridge18 @ Hampshire  
Wilmington19 @ Reed-Custer  
South Elgin @ 5Batavia  
Bloom @ 11Kankakee  
Tinley Park2 @ Lemont  
Illini West10 @ Havana/Midwest Central  
Casey-Westfield @ 21Red Hill  
St. Francis @ 11Hope Academy  
McHenry11 @ Dundee-Crown  
Rockridge10 @ Bureau Valley  
Shepard @ 6Hillcrest  
Evanston12 @ Niles West  
Aquin Catholic13 @ River Ridge  
Geneva14 @ Elgin  
Wauconda @ 3Round Lake  
Prairie Central12 @ Olympia/Delavan  
Sandwich @ 11Coal City  
North26 @ Streamwood  
Geneseo8 @ LaSalle-Peru  
Wethersfield/Annawan20 @ AlWood/Cambridge  
Marquette28 @ River Valley [Midland/Henry-Senachwine/Lowpoint]  
Galesburg @ 2Alleman  
Forreston19 @ Galena  
Willowbrook19 @ Morton (Cicero)  
Morrison @ 8Orion  
Auburn (Rockford) @ 5Hononegah  
Stark County4 @ United (Alexis)  
Woodstock @ 14Johnsburg  
Quincy @ 9Moline  
Vandalia @ 3Carlinville  
Deerfield0 @ Highland Park  
Downers Grove South @ 3Leyden  
Carrollton16 @ North Greene  
Taylorville9 @ Mattoon  
Peoria @ 11Danville  
Richmond-Burton7 @ Marengo  
Evergreen Park @ 1Richards (Oak Lawn)  
Mt Carmel @ 15Lincoln (Vincennes) IN  
Aurora Central Catholic @ 7Ridgewood  
Fulton16 @ Riverdale  
Manteno @ 14Herscher  
Central Catholic15 @ Rantoul  
Mater Dei @ 28Lutheran North MO  
DuQuoin @ 8Anna-Jonesboro  
Metea Valley @ 10Wheaton-Warrenville South  
Waterloo @ 16Highland  
Waterloo16 @ Highland MO  
Orr9 @ Clemente  
Yorkville4 @ Sycamore  
Beardstown6 @ Triopia/Meredosia-Chambersburg/Virginia  
Al Raby @ 7Phillips  
Seneca @ 15Peotone  
Niles North @ 6New Trier  
Waukegan @ 17Warren (Gurnee)  
Southeast @ 24MacArthur  
Rock Falls1 @ Stillman Valley  
North Mac @ 12Athens  
Lockport @ 14Lincoln-Way East  
Robinson @ 4East Richland  
Antioch1 @ Lakes  
Harlan @ 11Urban Prep-Bronzeville  
Farmington @ 4Elmwood/Brimfield  
St. Edward10 @ Glenbard South  
Buffalo Grove @ 2Hersey  
Carbondale @ 20Althoff Catholic  
Shelbyville18 @ Clinton  
Salt Fork8 @ Milford/Cissna Park  
Mascoutah9 @ Civic Memorial  
Sherrard @ 8Erie-Prophetstown  
Belvidere North9 @ Guilford  
Dakota9 @ Amboy-LaMoille  
Paxton-Buckley-Loda @ 9Oakwood  
Tuscola @ 0St. Teresa  
Larkin @ 13East (St. Charles)  
St. Ignatius10 @ Aurora Christian  
West Central @ 4Mercer County  
Reavis @ 1Oak Lawn  
Grayslake Central @ 8North Chicago  
Addison Trail @ 10Hinsdale South  
Mundelein @ 8Libertyville  
Ashton-Franklin Center @ 14Milledgeville  
Steinmetz @ 6Collins Academy  
Riverside-Brookfield9 @ Fenton  
Walther Lutheran @ 0Guerin College Preparatory  
Mt Zion12 @ Mahomet-Seymour  
Kew @ 0Princeton  
Gibson City-Melvin-Sibley9 @ Ridgeview/Lexington  
Limestone @ 14Canton  
Centennial @ 25Normal Community  
Granite City @ 14East St. Louis  
Mendota @ 16Byron  
Cumberland21 @ Kansas/Shiloh/Oakland  
Argo @ 12Eisenhower (Blue Island)  
West Carroll @ 6Pearl City-Eastland  
Oblong @ 6Villa Grove  
Southwestern @ 8Pana  
Romeoville @ 10Plainfield East  
Pontiac @ 16Monticello  
Newton3 @ Marshall (Marshall)  
Polo @ 3Stockton  
Gillespie @ 12Staunton  
Effingham10 @ Charleston  
Maine East @ 14Glenbrook North  
Westmont @ 17Lisle  
Chicago Christian @ 10Elmwood Park  
Brown County1 @ Central  
Greenfield/Northwestern @ 7Calhoun/Brussels  
Whitney Young @ 12Lane  
Hubbard @ 5Kenwood  
Illinois Valley Central @ 8St. Joseph-Ogden  
Carmi-White County4 @ Chester  
Gordon Tech @ 14Montini  
Mt Vernon @ 10Cahokia  
Vienna/Goreville @ 19Fairfield  
Knoxville9 @ Cuba/Spoon River Valley  
Chicago Bulls College Prep2 @ Hansberry  
Streator1 @ Plano  
West Chicago @ 21Aurora West  
New Berlin/Franklin/Waverly0 @ Pleasant Plains  
Pinckneyville @ 4Nashville  
Sullivan (Chicago)2 @ Marine Military Academy  
Sesser-Valier/Waltonville/Woodlawn18 @ Hamilton County  
Maine West12 @ Vernon Hills  
El Paso-Gridley11 @ Tremont  
ROWVA/Galva/Williamsfield @ 17Princeville  
Thornridge @ 5Bolingbrook  
Litchfield @ 4Roxana  
Pleasant Hill/Western9 @ West Central co-op [Winchester-Bluffs]  
Corliss @ 3Chicago International Charter-Ellison  
Hillsboro @ 3Greenville  
Lindblom9 @ Marshall (Chicago)  
Lake View5 @ Foreman  
Fieldcrest14 @ Heyworth  
Christian Life @ 6Alden-Hebron/Faith Lutheran  
Sangamon Valley/Tri-City @ 18Argenta-Oreana  
Carlyle12 @ Salem  
Lewistown @ 9Abingdon/Avon  
Frankfort @ 5Herrin  
Fisher @ 13Tri-Valley  
Dixon13 @ Genoa-Kingston  
Hutsonville/Palestine0 @ Martinsville  
Meridian (Macon) @ 24Warrensburg-Latham  
Manual @ 31West  
Massac County @ 10Benton  
Rushville-Industry6 @ Astoria-Table Grove VIT  
Amundsen10 @ Chicago Tech  
Wesclin8 @ Freeburg  
Christopher-Zeigler-Royalton @ 9Johnston City  
Red Bud0 @ Portageville MO  
Gage Park @ 4Crane  
Farragut @ 1Austin Poly  
Arthur-Lovington/Atwood-Hammond @ 9Arcola  
Central (Breese) @ 2Columbia  
East (Rockford)4 @ Jefferson  
East (Belleville) @ 10Edwardsville  
Notre Dame (Quincy)15 @ Macomb  
Notre Dame (Niles)14 @ Marian Catholic  
Washington (Washington)3 @ Pekin  
Clifton Central @ 5Watseka/St. Anne  
Morton (Morton)14 @ East Peoria  
Auburn (Auburn)0 @ PORTA/Ashland-Chandlerville Central  
Central (Crystal Lake) @ 12Huntley  
Eureka27 @ Flanagan/Woodland  
Unity (Mendon)11 @ Routt Catholic/Westfair Christian Academy  
Flora @ 2Paris  
Sparta @ 7Carterville  
West Prairie/Bushnell-Prairie City19 @ Peoria Heights  
Decatur Lutheran/Decatur Christian12 @ Cerro Gordo-Bement  
Our Lady of the Sacred Heart Academy1 @ Missouri Military Academy MO  
Madison18 @ Pawnee/Lincolnwood  
Hoopeston/Armstrong/Schlarman @ 7Georgetown-Ridge Farm  
Durand/Pecatonica @ 7East Dubuque  
Sullivan-Okaw Valley/Bethany @ 24Central A & M  
Bunker Hill/Mt. Olive7 @ Nokomis  
Murphysboro/Elverado @ 3Harrisburg  
Bismarck-Henning/Rossville-Alvin @ 3Westville  
Archbishop McNicholas OH @ 7Fenwick  
South Newton IN @ 13Iroquois West  
Winfield MO 22 @ Metro-East Lutheran  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)