Schedule & Scores for Saturday, October 28, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
New Trier32 @ 35Loyola Academy  
Mount Carmel52 @ 7Moline  
Palatine24 @ 3South Elgin  
Montini28 @ 38DeKalb  
Fenwick7 @ 35Wheaton North  
Schaumburg6 @ 42Lake Zurich  
Libertyville7 @ 62East St. Louis  
Aurora Christian18 @ 27Newman Central Catholic  
Stevenson21 @ 33Hinsdale Central  
Naperville North14 @ 28Oswego  
Westinghouse22 @ 48Lakes  
Kew20 @ 50Morris  
Hall6 @ 52Williamsville  
Curie46 @ 28Lyons  
Belleville West7 @ 17Buffalo Grove  
Pearl City-Eastland14 @ 50Gibson City-Melvin-Sibley  
Mercer County22 @ 43Clifton Central  
Notre Dame (Peoria)33 @ 34MacArthur  
Jacobs7 @ 14Lincoln-Way West  
St. Viator0 @ 48Sterling  
Illini West28 @ 56Maroa-Forsyth  
Stark County20 @ 55Lena-Winslow  
Springfield37 @ 55Nazareth Academy  
Morton (Morton)41 @ 33Centralia  
Winnebago6 @ 48Farmington  
Coal City7 @ 42Taylorville  
North Boone14 @ 35Monticello  
Downers Grove North0 @ 42Normal Community  
Central (Crystal Lake)24 @ 61Prairie Ridge  
Elmwood/Brimfield14 @ 30Wilmington  
Marion12 @ 54Rich Central  
Tinley Park18 @ 42Washington (Washington)  
Greenville39 @ 20Sesser-Valier/Waltonville/Woodlawn  
El Paso-Gridley29 @ 26Rockridge  
Carterville0 @ 42Althoff Catholic  
Highland Park13 @ 31North  
Fulton34 @ 16Marquette  
Salt Fork14 @ 50Forreston  
Deerfield21 @ 44Willowbrook  
Vandalia41 @ 14Fairfield  
Richmond-Burton21 @ 6Urban Prep-Bronzeville  
De La Salle0 @ 34Hoffman Estates  
East (St. Charles)24 @ 14Oswego East  
Manteno21 @ 48Effingham  
Elmwood Park7 @ 50Genoa-Kingston  
DuQuoin26 @ 39Pana  
Chester0 @ 56Tuscola  
Princeville27 @ 24Dakota  
Marshall (Marshall)8 @ 34St. Teresa  
Hillsboro8 @ 22Anna-Jonesboro  
West Carroll40 @ 0Fieldcrest  
Auburn (Auburn)7 @ 36West Hancock co-op [Hamilton/Warsaw]  
Deer Creek-Mackinaw0 @ 42Westville  
Marshall (Chicago)20 @ 66Knoxville  
Warrensburg-Latham20 @ 49Athens  
Rockford Christian0 @ 40Orion  
Red Bud13 @ 38Eldorado  
Abingdon/Avon21 @ 56Milledgeville  
Bloom12 @ 42Glenbard West  
Hubbard13 @ 56Sacred Heart-Griffin  
Harlem21 @ 42Hononegah  
Mahomet-Seymour8 @ 29Glenwood  
Pontiac42 @ 61Unity (Tolono)  
Glenbard South49 @ 31Payton College Prep  
Pleasant Plains51 @ 20Wesclin  
Bunker Hill/Mt. Olive6 @ 42Tri-Valley  
Morgan Park6 @ 40Phillips  
Eisenhower (Blue Island)30 @ 43West  
Beardstown31 @ 35Central Catholic  
Paris28 @ 63Herrin  
Carmi-White County34 @ 37Bismarck-Henning/Rossville-Alvin  
Ridgewood49 @ 14Sullivan (Chicago)  
Carlyle32 @ 14West Prairie/Bushnell-Prairie City  
Eric Solorio Academy62 @ 0Back of the Yards College Prep  
Calhoun/Brussels12 @ 30Central  
Cuba/Spoon River Valley6 @ 36Stockton  
Fisher27 @ 30Aquin Catholic  
Orangeville14 @ 31Wethersfield/Annawan  
Brown County42 @ 28Arcola  
Madison34 @ 36Carrollton  
Pleasant Hill/Western20 @ 46Red Hill  
Central A & M12 @ 56Argenta-Oreana  
Villa Grove6 @ 44Shelbyville  
Urban Prep-Englewood0 @ 47Johnsburg  
Homewood-Flossmoor28 @ 7Lake Park  
Glenbrook South3 @ 48Barrington  
Decatur Lutheran/Decatur Christian21 @ 26Cumberland  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)