Schedule & Scores for Saturday, October 27, 2012:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Evanston0 @ 41Loyola Academy  
Brother Rice9 @ 30Mount Carmel  
Auburn (Rockford)7 @ 41Cary-Grove  
Elk Grove21 @ 49Glenbard West  
Belvidere0 @ 48Kaneland  
Niles West42 @ 69Palatine  
Bremen13 @ 54Montini  
Springfield7 @ 41Crete-Monee  
Forreston41 @ 7Alden-Hebron/Faith Lutheran  
Arthur-Lovington/Atwood-Hammond12 @ 46Carlinville  
Jacobs10 @ 28Boylan  
Austin30 @ 15Marshall (Chicago)  
South0 @ 49Lake Zurich  
Belleville West13 @ 27East St. Louis  
Lane7 @ 42Maine South  
Glenbard North31 @ 24Fremd  
Pekin7 @ 49Edwardsville  
Charleston55 @ 10Central Catholic  
Elmwood/Brimfield34 @ 14St. Thomas More  
Rich East0 @ 44Morris  
Mahomet-Seymour0 @ 43Rochester  
Glenbard South15 @ 41St. Patrick  
West Central21 @ 60Stockton  
Manteno26 @ 49Alleman  
Momence0 @ 26Clifton Central  
Huntley9 @ 10Fenwick  
New Trier0 @ 14Conant  
Joliet Catholic Academy58 @ 0Elmwood Park  
North Mac8 @ 56Williamsville  
Hyde Park7 @ 49Central (Crystal Lake)  
Willowbrook16 @ 39Hononegah  
Erie-Prophetstown6 @ 21Newman Central Catholic  
Marion24 @ 59Glenwood  
Morgan Park0 @ 45Lemont  
Normal Community17 @ 38Ottawa  
Althoff Catholic42 @ 24Chester  
Cumberland0 @ 25Carrollton  
Mt Olive0 @ 49Triopia/Meredosia-Chambersburg/Virginia  
Orion31 @ 24Pearl City-Eastland  
Bloomington22 @ 35Richwoods  
West10 @ 47Rock Island  
Morrison14 @ 25Mercer County  
King13 @ 35Sycamore  
Wilmington31 @ 14Byron  
Notre Dame (Peoria)38 @ 27Prairie Central  
West Central co-op [Winchester-Bluffs]8 @ 48Villa Grove  
Warren (Warren)24 @ 34Mooseheart  
Sesser-Valier/Waltonville/Woodlawn6 @ 14Vienna/Goreville  
Robinson24 @ 28Benton  
Carterville35 @ 34Vandalia  
Hales Franciscan24 @ 10Aquin Catholic  
Dupo6 @ 54Maroa-Forsyth  
Rockridge40 @ 62Lutheran (Rockford)  
Sterling20 @ 68Woodstock North  
Mattoon7 @ 39Jersey  
Luther North8 @ 44Marquette  
Georgetown-Ridge Farm/Chrisman13 @ 55Bismarck-Henning  
Casey-Westfield45 @ 0Carmi-White County  
Anna-Jonesboro27 @ 55Greenville  
Monticello45 @ 26Nokomis/Ramsey/Lincolnwood  
North Boone34 @ 59IC Catholic Prep  
Aurora Central Catholic23 @ 42St. Joseph-Ogden  
Pana8 @ 46Unity (Tolono)  
Abingdon19 @ 34Lena-Winslow  
Brown County24 @ 61LeRoy  
Lawrenceville14 @ 42Cerro Gordo-Bement  
Johnston City12 @ 47DuQuoin  
Galena27 @ 21East Dubuque  
Mt Carmel22 @ 57Columbia  
Amboy-LaMoille36 @ 12North Shore Country Day  
Winnebago56 @ 13Farmington  
Milford/Cissna Park27 @ 55Central A & M  
Jacksonville46 @ 13Centralia  
East Peoria22 @ 36Urbana  
Oblong6 @ 27Salt Fork  
Plano28 @ 49Stillman Valley  
Argenta-Oreana29 @ 40Central/Southeastern  
Evergreen Park23 @ 7North Chicago  
Harper32 @ 41Richmond-Burton  
St. Bede27 @ 40Monmouth-Roseville  
Westinghouse23 @ 27Tinley Park  
Geneseo17 @ 0Sandwich  
Watseka14 @ 28Wethersfield/Annawan  
Herrin6 @ 44Harrisburg  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)