Schedule & Scores for Saturday, October 16, 2010

ClassAway   HomeLocation
Benet Academy10 @ 7St. Viator  
Maine South55 @ 16Glenbrook South  
Glenbard North6 @ 49Wheaton-Warrenville South  
Edwardsville17 @ 23OFallon  
Morris15 @ 8Rochelle  
Ottawa34 @ 20LaSalle-Peru  
Thornton27 @ 14Thornwood  
Notre Dame (Peoria)28 @ 36Manual  
Andrew17 @ 27Bradley-Bourbonnais  
Leyden7 @ 54Lyons  
University (Normal)18 @ 21Mahomet-Seymour  
New Trier27 @ 2Waukegan  
Jacksonville20 @ 55Springfield  
Coal City13 @ 23Wilmington  
Charleston6 @ 36Effingham  
Downers Grove North0 @ 47Glenbard West  
Brooks College Prep26 @ 6Dyett  
Minooka36 @ 25Romeoville  
Bloom7 @ 10Rich East  
Rockridge28 @ 7West Hancock co-op [Hamilton/Warsaw]  
Galesburg6 @ 23Moline  
Aurora West55 @ 32Glenbard East  
Watseka7 @ 59Clifton Central  
Momence40 @ 19Paxton-Buckley-Loda  
Carrollton7 @ 32Triopia/Meredosia-Chambersburg  
Niles West0 @ 34Evanston  
Aurora Central Catholic7 @ 42St. Francis  
Marian Catholic29 @ 28Nazareth Academy  
Mater Dei7 @ 48Sacred Heart-Griffin  
Peotone20 @ 14Dwight  
Hampshire21 @ 44Marengo  
Mooseheart48 @ 6Hiawatha  
Al Raby6 @ 28Harper  
Morton (Cicero)28 @ 14Proviso East  
Rock Falls6 @ 20Peoria  
Harlan48 @ 0Marshall (Chicago)  
North Shore Country Day43 @ 0Luther North  
Hyde Park46 @ 6Corliss  
St. Ignatius0 @ 37St. Rita  
Westinghouse22 @ 12Comer Prep  
Collinsville1 @ 0East St. Louis  
West Central co-op [Winchester-Bluffs]0 @ 54Brown County  
Pittsfield-Griggsville-Perry34 @ 41Sherrard  
Argo20 @ 35Richards (Oak Lawn)  
Gillespie21 @ 28South Fork/Edinburg/Morrisonville  
Westmont15 @ 49Herscher  
Hubbard20 @ 28Morgan Park  
Gordon Tech6 @ 28Loyola Academy  
Vienna/Goreville6 @ 46Johnston City  
Georgetown-Ridge Farm/Chrisman14 @ 35Bismarck-Henning  
Pritzker College Prep58 @ 0Rauner College Prep  
North Lawndale College Prep18 @ 14Chicago Military Academy-Bronzeville  
John Hope College Prep6 @ 34Orr  
Hillsboro28 @ 3Litchfield  
Fairfield48 @ 16Christopher-Zeigler-Royalton  
Christian Life35 @ 8Christian Liberty Academy  
St. Joseph6 @ 46Leo  
Guerin College Preparatory0 @ 46Walther Lutheran  
Routt Catholic51 @ 7Pleasant Hill/Western  
Noble Street College Prep20 @ 6Rowe-Clark Math & Science Academy  
Unity/Seymour54 @ 14North Greene  
Hutsonville/Palestine22 @ 45Marshall (Marshall)  
Hoopeston26 @ 44Westville  
Red Hill44 @ 14Lawrenceville  
Manley20 @ 52Austin  
Agricultural Science12 @ 19Payton College Prep  
St. Francis de Sales16 @ 20River Ridge  
Kennedy0 @ 58Lindblom  
South Shore12 @ 38Kenwood  
Astoria-Table Grove VIT32 @ 12Rushville-Industry  
Chicago International Charter-Longwood Academy I33 @ 6Hope Academy  
Juarez0 @ 20Washington (Chicago)  
UIC College Prep6 @ 22Golder College Prep  
Red Bud25 @ 29Columbia  
Gage Park14 @ 36Julian  
Hirsch0 @ 40TEAM Englewood  
Farragut0 @ 34Roosevelt  
Washington (Washington)30 @ 36Metamora  
Auburn (Auburn)62 @ 28Pleasant Plains  
Urban Prep-South Shore8 @ 14Kelly  
PORTA0 @ 35Williamsville  
Nokomis/Lincolnwood7 @ 41Staunton  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)