Schedule & Scores for Saturday, October 25, 2008

ClassAway   HomeLocation
Glenbard West9 @ 0Hinsdale Central  
Waubonsie Valley51 @ 13Larkin  
Providence Catholic49 @ 0Guerin College Preparatory  
Boylan40 @ 14Harlem  
Sacred Heart-Griffin53 @ 25Cahokia  
Aurora Christian31 @ 19Wheaton Academy  
Glenbard North26 @ 0Aurora West  
Lakes7 @ 50Antioch  
Edwardsville0 @ 51East St. Louis  
Joliet Catholic Academy12 @ 0Notre Dame (Niles)  
Alleman21 @ 3Dunlap  
Central (Champaign)2 @ 29Normal Community  
Richards (Oak Lawn)32 @ 36Argo  
Pearl City-Eastland35 @ 0West Carroll  
Mercer County40 @ 7Stark County  
Carmel35 @ 3Nazareth Academy  
St. Viator39 @ 12St. Joseph  
Bartlett51 @ 6East (Aurora)  
Hersey0 @ 27Wheeling  
Centralia20 @ 62Jacksonville  
Charleston7 @ 40Highland  
Barrington33 @ 7Conant  
Marion21 @ 14Herrin  
Bloom17 @ 14Thornton  
Hinsdale South33 @ 34Addison Trail  
Plainfield Central53 @ 15Minooka  
Dundee-Crown7 @ 21Jacobs  
Evanston25 @ 14Waukegan  
Geneseo14 @ 3Mt Vernon  
Wethersfield/Annawan52 @ 7Abingdon  
Bismarck-Henning20 @ 6Schlarman  
Chester48 @ 14Dupo  
Villa Grove39 @ 6Arthur-Lovington  
York19 @ 0Oak Park-River Forest  
Alton13 @ 35OFallon  
Carterville35 @ 0Frankfort  
Triad49 @ 27Althoff Catholic  
St. Edward20 @ 8Marmion Academy  
Carbondale14 @ 28Harrisburg  
Rich South14 @ 41Rich East  
Dunbar46 @ 0Foreman  
Tuscola35 @ 8Argenta-Oreana  
St. Ignatius7 @ 33Bishop McNamara  
Marshall (Marshall)31 @ 7Red Hill  
Mundelein0 @ 56Stevenson  
Anna-Jonesboro47 @ 14Benton  
Kankakee21 @ 0Rich Central  
Riverdale0 @ 21Amboy-LaMoille  
Newton15 @ 25Mater Dei  
Proviso East33 @ 24Proviso West  
Arcola18 @ 10Sangamon Valley/Tri-City  
North Greene29 @ 57Brown County  
Pinckneyville14 @ 21Central (Breese)  
Orangeville22 @ 6Ashton-Franklin Center  
Thornridge0 @ 42East (St. Charles)  
Eureka/Roanoke-Benson12 @ 44Mahomet-Seymour  
Pleasant Hill/Western26 @ 16West Central co-op [Winchester-Bluffs]  
Hillsboro17 @ 14Marquette Catholic  
Christian Life35 @ 27Lake Forest Academy  
Mt Olive41 @ 0Nokomis  
Carlyle6 @ 45Lexington  
Clemente14 @ 8Sullivan (Chicago)  
Routt Catholic39 @ 14Bunker Hill  
Hiawatha20 @ 6Chicago International Charter-Longwood Academy I  
Nashville15 @ 41Columbia  
South Fork/Edinburg/Morrisonville28 @ 47Riverton  
Unity/Seymour16 @ 64Athens  
West Prairie0 @ 39Astoria-Table Grove VIT  
Agricultural Science6 @ 12Uplift  
Wesclin17 @ 35Paris  
Blue Ridge6 @ 34Flanagan/Woodland  
Elverado/Trico13 @ 56Christopher-Zeigler-Royalton  
Illinois School for the Deaf13 @ 53Greenfield/Northwestern  
Senn20 @ 14Kenwood  
Red Bud13 @ 36Sparta  
Tilden22 @ 6Taft  
Farragut36 @ 26Kelly  
Washington (Washington)28 @ 27Springfield  
United (Alexis)0 @ 38Elmwood/Brimfield  
Auburn (Auburn)23 @ 12Virden  
Girard/Lincolnwood12 @ 29Williamsville  
Urban Prep-South Shore30 @ 22Phoenix Military Academy  
Flora33 @ 0Edwards County  
Wethersfield52 @ 7Abingdon  
Luther South1 @ 0Luther North  
Massac County/Joppa-Maple Grove63 @ 25East Richland  
Eldorado/Galatia14 @ 38Carmi-White County  
Virginia/Ashland-Chandlerville Central16 @ 19Carrollton  
Driscoll Catholic13 @ 14Montini  
Pawnee/Divernon0 @ 26New Berlin/Franklin/Waverly  
CIVA Charter CO 0 @ 1Metro-East Lutheran  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)