Schedule & Scores for Saturday, October 20, 2007

ClassAway   HomeLocation
Marian Central Catholic30 @ 21St. Francis  
Montini7 @ 13Driscoll Catholic  
East St. Louis54 @ 16Edwardsville  
Hinsdale Central13 @ 15Glenbard West  
St. Rita69 @ 0St. Francis de Sales  
Williamsville6 @ 0Girard/Lincolnwood  
Hononegah63 @ 19Belvidere North  
OFallon14 @ 21Alton  
St. Viator0 @ 43Nazareth Academy  
Andrew42 @ 21Homewood-Flossmoor  
Thornton Fractional South20 @ 0Thornwood  
Lutheran (Rockford)7 @ 41Winnebago  
Marmion Academy24 @ 14St. Edward  
North Boone19 @ 47Richmond-Burton  
Grant34 @ 0Zion-Benton  
Amboy-LaMoille49 @ 6River Valley [Midland/Henry-Senachwine/Lowpoint]  
Stillman Valley0 @ 42Oregon  
North Chicago24 @ 20Antioch  
Geneva14 @ 12Batavia  
Carrollton35 @ 28Virginia/Ashland-Chandlerville Central  
Moline21 @ 0Ottawa  
Mt Carmel49 @ 6Robinson  
Aurora Central Catholic0 @ 28IC Catholic Prep  
Lake Forest Academy29 @ 33Christian Life  
Argenta-Oreana0 @ 42Tuscola  
Galena21 @ 7Polo  
Fulton28 @ 20Newman Central Catholic  
United (East Moline)13 @ 36Sterling  
Highland Park55 @ 0Maine East  
Waukegan41 @ 17Evanston  
North Shore Country Day14 @ 16Rockford Christian  
Triad23 @ 13Althoff Catholic  
Jefferson14 @ 37Freeport  
Rich Central7 @ 0Kankakee  
Dakota28 @ 11Forreston  
Riverton48 @ 6South Fork/Edinburg/Morrisonville  
Addison Trail22 @ 35Hinsdale South  
Ashton-Franklin Center6 @ 27Orangeville  
Pittsfield-Griggsville-Perry28 @ 22West Hancock co-op [Hamilton/Nauvoo-Colusa/Warsaw]  
Mendota42 @ 14Lena-Winslow  
St. Laurence36 @ 18Leo  
Chicago Christian35 @ 14Walther Lutheran  
South Beloit15 @ 46Stockton  
Gordon Tech8 @ 49Loyola Academy  
Mt Vernon13 @ 46Metamora  
Luther North6 @ 35Luther South  
Paris0 @ 33Wesclin  
Durand6 @ 42Aquin Catholic  
Streator21 @ 6Rock Falls  
New Berlin/Franklin/Waverly19 @ 2Pawnee/Divernon  
John Hope College Prep6 @ 28Bogan  
Lewistown35 @ 6Athens  
Mather22 @ 24Corliss  
Hiawatha6 @ 28Mooseheart  
Carver6 @ 65Chicago Vocational  
Hoopeston42 @ 41Milford  
Red Hill35 @ 36Marshall (Marshall)  
Chicago Military Academy-Bronzeville12 @ 13Kenwood  
Astoria-Table Grove VIT21 @ 16West Prairie  
Kelly18 @ 46Clemente  
Little Village Lawndale25 @ 6Roosevelt  
Crane12 @ 28Hyde Park  
Senn0 @ 34Taft  
Bunker Hill0 @ 62Routt Catholic  
Prosser14 @ 12Lincoln Park  
Metro-East Lutheran58 @ 20Missouri Military Academy MO  
East (St. Charles)39 @ 0Thornridge  
East (Rockford)6 @ 53Guilford  
Central (Burlington)0 @ 26Harvard  
Annawan21 @ 0Peoria Heights  
Nokomis0 @ 35Mt Olive  
Bement/Atwood-Hammond29 @ 16Chicago International Charter-Longwood Academy I  
Virden8 @ 49Auburn (Auburn)  
Cambridge40 @ 22ROWVA/AlWood  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)