Schedule & Scores for Friday, October 6, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Grayson19 @ Shiloh  
Washington County @ 5Bleckley County  
Brooks County8 @ Early County  
Burke County15 @ Cross Creek  
Calhoun4 @ Adairsville  
Valdosta @ 5Northside (Warner Robins)  
St. Pius X Catholic @ 2Stephens County  
McEachern @ 3North Cobb  
Griffin8 @ Morrow  
Warner Robins12 @ Thomas County Central  
Milton3 @ West Forsyth  
Archer4 @ Newton  
East Paulding5 @ Cass  
Stockbridge3 @ Woodland (Stockbridge)  
Collins Hill2 @ Duluth  
Buford22 @ Johnson (Gainesville)  
Alpharetta5 @ Pope  
Cartersville21 @ LaGrange  
Whitewater @ 10Starrs Mill  
Westside (Augusta) @ 0Josey  
Allatoona4 @ Creekview  
Statesboro @ 2New Hampstead  
Heritage (Ringgold)2 @ Northwest Whitfield  
Marietta3 @ Kennesaw Mountain  
Deerfield-Windsor2 @ Tiftarea Academy  
Lincoln County6 @ Hancock Central  
Lovett11 @ Stone Mountain  
Wheeler @ 9Newnan  
Milledge Academy19 @ Georgia Military College  
Cook5 @ Worth County  
Monroe Area8 @ East Jackson  
Lambert @ 7South Forsyth  
Bainbridge9 @ Veterans  
Chattahoochee2 @ Johns Creek  
North Oconee @ 3Oconee County  
Peachtree Ridge @ 23Mountain View  
Miller Grove @ 9Arabia Mountain  
Woodward Academy3 @ North Clayton  
Westfield @ 21Gatewood  
Chestatee @ 4West Hall  
Rome6 @ Hiram  
Washington @ 12Hapeville Charter  
Lakeside (Atlanta) @ 12Parkview  
Washington-Wilkes2 @ Greene County  
Glynn Academy @ 1Effingham County  
Prince Avenue Christian13 @ Lakeview Academy  
Woodstock @ 2Etowah  
First Presbyterian Day9 @ Wilkinson County  
Dalton2 @ River Ridge  
Dacula7 @ Apalachee  
Elbert County10 @ Oglethorpe County  
Southwest DeKalb8 @ Chamblee  
Locust Grove @ 8Dutchtown  
North Paulding9 @ Hillgrove  
Wayne County12 @ South Effingham  
Savannah Christian3 @ Claxton  
Marion County3 @ Brookstone  
Northeast @ 1Southwest  
Laney @ 12Glenn Hills  
Darlington10 @ North Cobb Christian  
Bowdon4 @ Christian Heritage  
Roswell @ 8Lassiter  
Cedar Grove11 @ Towers  
Miller County1 @ Chattahoochee County  
Northgate3 @ New Manchester  
West Laurens10 @ Spalding  
McIntosh7 @ Fayette County  
Pickens @ 5Southeast Whitfield County  
White County @ 1Blessed Trinity  
South Paulding @ 12Hughes  
Memorial Day @ 5Toombs Christian Academy  
Bulloch Academy @ 4Frederica Academy  
Lakeview-Fort Oglethorpe9 @ Coahulla Creek  
North Forsyth4 @ Forsyth Central  
Riverwood2 @ Decatur  
Upson-Lee @ 3Mary Persons  
Centennial3 @ Northview  
Thomasville15 @ Berrien  
Manchester32 @ Pacelli  
Campbell @ 6Pebblebrook  
Alcovy @ 8Evans  
Berkmar @ 19Central Gwinnett  
Douglas County2 @ Mays  
Dawson County @ 3Union County  
Holy Innocents Episcopal @ 9Strong Rock Christian  
Cedartown10 @ Central  
Sequoyah8 @ South Cobb  
Wesleyan2 @ Mount Vernon Presbyterian  
Westwood @ 10Burke Academy  
Tattnall County @ Liberty County  
Seminole County10 @ Calhoun County  
Our Lady of Mercy @ 23Eagles Landing Christian Academy  
Cherokee @ 15Walton  
Flint River Academy @ 5Greater Bethlehem Temple Christian  
Pinecrest Academy3 @ Kings Ridge Christian  
Southland Academy8 @ Valwood  
Pinewood Christian @ 8Trinity Christian (Dublin)  
Toombs County8 @ Bryan County  
Jackson County8 @ Franklin County  
Johnson (Savannah) @ 10Southeast Bulloch  
Sprayberry @ 15Harrison  
Lithonia @ 2Columbia  
Crown7 @ Johnson Ferry HomeSchool Saints  
Eagles Landing15 @ Ola  
Loganville @ 8Clarke Central  
Albany @ 10Fitzgerald  
Central (Talbotton)4 @ Greenville  
Westlake @ 3East Coweta  
Villa Rica8 @ Carrollton  
Chapel Hill @ 5Sandy Creek  
Luella @ 2Druid Hills  
Taylor County7 @ Schley County  
Long County @ 2Appling County  
Academy of Richmond County @ 5Baldwin  
Commerce11 @ Providence Christian Academy  
Henry County @ 12Eastside  
Dunwoody4 @ Cambridge  
Tattnall Square Academy1 @ Mount de Sales Academy  
Habersham Central2 @ Gainesville  
Athens Christian @ 7George Walton Academy  
Savannah @ 0Windsor Forest  
Treutlen @ 6Montgomery County  
Mount Pisgah Christian7 @ St. Francis  
East Hall @ 0Greater Atlanta Christian  
Winder-Barrow6 @ Lanier  
Piedmont Academy4 @ Windsor Academy  
Bradwell Institute @ 1Brunswick  
Bethesda Academy @ 26First Baptist SC  
Jenkins County3 @ Johnson County  
Twiggs County @ 20Stratford Academy  
Hawkinsville1 @ Dooly County  
Jefferson Academy @ 12Brentwood  
Mount Paran Christian10 @ Walker  
Putnam County @ 12Rabun County  
Dougherty @ 3Monroe  
Mt Zion (Jonesboro) @ 26Lowndes  
Alexander7 @ Tri-Cities  
Sonoraville13 @ Haralson County  
Paulding County1 @ Woodland (Cartersville)  
Augusta Prep Day12 @ Westminster (Augusta)  
Lumpkin County @ 3North Hall  
Walnut Grove @ 14Flowery Branch  
Osborne @ 14Mundys Mill  
Forest Park @ 9Douglass  
Therrell @ 3South Atlanta  
Warren County @ 11Aquinas  
Sherwood Christian Academy @ 17Community Christian  
Georgia Force8 @ Loganville Christian Academy  
St. Andrews20 @ Hilton Head Prep SC  
Savannah Country Day @ 3Calvary Day  
LaFayette @ 18Ridgeland  
Dublin @ 1Dodge County  
Rabun Gap-Nacoochee @ 15Christ School NC  
Harlem @ 4Jefferson County  
Portal @ 3McIntosh County Academy  
Wheeler County @ 9Emanuel County Institute  
Brantley County @ 3Pierce County  
Fellowship Christian5 @ Whitefield Academy  
Skipstone Academy3 @ Fullington Academy  
Baconton Charter @ 9Randolph-Clay  
Crawford County @ 8Macon County  
Jordan @ 6Spencer  
Hebron Christian Academy @ 2Athens Academy  
Hephzibah @ 6Thomson  
Holy Spirit Prep @ 25Trinity Christian (Sharpsburg)  
Murray County @ 5Ringgold  
Stewart County @ 0Terrell County  
Social Circle3 @ Monticello  
Central Fellowship Christian Academy @ 19Crisp Academy  
Covenant Academy @ 13Creekside Christian Academy  
Cross Keys @ 32North Springs  
Hancock Academy @ 6David Emanuel Academy  
East Atlanta @ 22South Pittsburg TN  
Praise Academy @ 3Lafayette Christian  
Life Christian Academy (Albany)29 @ SC Titans  
Peoples Baptist Academy @ 4Covenant Christian Academy (Loganville)  
Harvester Christian Academy @ 12Cherokee Christian  
CrossPointe Christian Academy @ 12Kings Way Christian School  
Brookwood (Snellville) @ 1Meadowcreek  
Mt Zion (Mt Zion)15 @ Gordon Lee  
Jackson (Jackson) @ 3Pike County  
Westside (Macon)10 @ Rutland  
Heritage (Conyers)13 @ Grovetown  
Lakeside (Evans) @ 14Greenbrier  
Westminster (Atlanta) @ 3Pace Academy  
Twiggs Academy @ 4Heritage Christian  
Solid Rock Academy @ 5Hearts Academy  
Georgia Christian @ 9Griffin Christian  
Monsignor Donovan Catholic @ 27Briarwood Academy  
Islands @ 11Jenkins  
Hampton5 @ Union Grove  
Discovery @ 8Mill Creek  
Pataula Charter Academy @ 37Southwest Georgia Academy  
East Lake FL @ 2Ware County  
Lee Academy SC 3 @ Augusta Christian  
Harnett Central NC @ 24Lee County  
Copper Basin TN 15 @ North Georgia  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)