Schedule & Scores for Friday, October 20, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Grayson2 @ Newton  
West Forsyth2 @ Lambert  
Lowndes18 @ Camden County  
Lassiter2 @ Walton  
Peach County16 @ Kendrick  
Gainesville @ 5Winder-Barrow  
Washington County @ 6Southwest  
Thomas County Central @ 11Bainbridge  
Lovejoy6 @ ML King  
McEachern @ 6North Paulding  
Milton4 @ Forsyth Central  
North Cobb0 @ Marietta  
East Paulding @ 1Hiram  
Mill Creek @ 9Mountain View  
Stockbridge7 @ Hampton  
Marist @ 4Blessed Trinity  
Alpharetta8 @ Cambridge  
Baldwin @ 2Burke County  
Augusta Christian2 @ Florence Christian SC  
Jefferson11 @ St. Pius X Catholic  
South Cobb @ 2Creekview  
North Hall @ 12Greater Atlanta Christian  
Allatoona @ 3Sequoyah  
Carrollton1 @ Kell  
Fitzgerald @ 3Brooks County  
Heritage (Ringgold)13 @ LaFayette  
Lee County8 @ Valdosta  
Lamar County @ 9Spencer  
Deerfield-Windsor2 @ Brookwood (Thomasville)  
Deerfield-Windsor12 @ Brookwood AL  
Wheeler @ 8Campbell  
Clarke Central @ 3Flowery Branch  
Riverdale @ 6Whitewater  
Vidalia @ 1Swainsboro  
Peachtree Ridge @ 18North Gwinnett  
Athens Academy6 @ George Walton Academy  
Grady @ 6Jackson (Atlanta)  
Wilcox County @ 6Irwin County  
Woodward Academy14 @ Luella  
Westfield @ 17Augusta Prep Day  
Westover @ 1Cairo  
Tift County4 @ Colquitt County  
Gordon Central @ 0Model  
Rome @ 1Villa Rica  
Etowah5 @ Roswell  
Dutchtown13 @ Union Grove  
Shiloh @ 15South Gwinnett  
Richmond Hill5 @ Glynn Academy  
Pierce County @ 3Tattnall County  
Jones County18 @ Ola  
Aquinas @ 0Washington-Wilkes  
First Presbyterian Day @ 3Tattnall Square Academy  
Gilmer @ 20Northwest Whitfield  
Elbert County @ 8Rabun County  
LaGrange @ 15Sandy Creek  
Southwest DeKalb6 @ Lithonia  
Locust Grove @ 12Eagles Landing  
Stratford Academy14 @ Wilkinson County  
Veterans0 @ Harris County  
Effingham County0 @ Brunswick  
Stephens County @ 3Oconee County  
Columbia @ 4Miller Grove  
Darlington12 @ Christian Heritage  
Northgate6 @ Tri-Cities  
Calvary Day8 @ McIntosh County Academy  
Dooly County @ 15Taylor County  
Mundys Mill @ 4Jonesboro  
Pope @ 2Chattahoochee  
West Laurens @ 1Mary Persons  
McIntosh @ 5Griffin  
Pickens @ 11Ridgeland  
Cass @ 2Paulding County  
White County5 @ Chestatee  
South Paulding @ 20Mays  
South Effingham @ 8Ware County  
Bulloch Academy1 @ Pinewood Christian  
Pike County4 @ Westside (Macon)  
Trinity Christian (Sharpsburg)14 @ Heritage  
Riverwood @ 4North Springs  
Clinch County8 @ Lanier County  
Hart County @ 10Morgan County  
Liberty County3 @ Long County  
Berkmar @ 19Norcross  
South Forsyth2 @ North Forsyth  
Claxton @ 8Savannah Country Day  
Bacon County @ 5Benedictine  
River Ridge8 @ Sprayberry  
Mount de Sales Academy17 @ Twiggs County  
Adairsville10 @ Haralson County  
Wesleyan18 @ Landmark Christian  
Kennesaw Mountain2 @ Hillgrove  
Spalding @ 6Perry  
North Murray18 @ Coahulla Creek  
Salem6 @ North Clayton  
Our Lady of Mercy13 @ Greenville  
Hancock Central5 @ Warren County  
Worth County @ 7Dougherty  
Cherokee @ 11Woodstock  
Flint River Academy5 @ Piedmont Academy  
East Laurens @ 8Dodge County  
Pinecrest Academy @ 4Whitefield Academy  
South Atlanta @ 2Washington  
Lanier4 @ Apalachee  
Burke Academy @ 7Trinity Christian (Dublin)  
Pepperell6 @ Dade County  
Loganville @ 6Cedar Shoals  
Johnson County @ 5Emanuel County Institute  
Loganville Christian Academy @ 10Bethlehem Christian Academy  
Troup County @ 1Cedartown  
Greenbrier2 @ Evans  
Westlake @ 4Newnan  
Chapel Hill @ 11Cartersville  
Bremen4 @ Adairsville  
Rockdale County @ 4Archer  
Macon County12 @ Hawkinsville  
Academy of Richmond County7 @ Hephzibah  
Commerce8 @ Towns County  
Pebblebrook4 @ East Coweta  
Kings Ridge Christian @ 7Walker  
Crisp County10 @ Cook  
Redan @ 9Towers  
Henry County3 @ Druid Hills  
Dunwoody2 @ Centennial  
Telfair County @ 3Charlton County  
Habersham Central0 @ Dacula  
Georgia Military College @ 10Riverside Military Academy  
Bryan County @ 8Jeff Davis  
Athens Christian1 @ Providence Christian Academy  
Savannah @ 6Jenkins  
Treutlen @ 2Wheeler County  
New Manchester @ 1Hughes  
Pace Academy3 @ McNair  
Mount Pisgah Christian0 @ Fellowship Christian  
East Hall3 @ Dawson County  
Metter @ 2Toombs County  
Randolph-Clay0 @ Miller County  
Bethesda Academy @ 15Hilton Head Christian Academy SC  
Jenkins County3 @ Montgomery County  
Oglethorpe County @ 3Monticello  
Southeast Bulloch10 @ Groves  
Calvary Christian @ 8Griffin Christian  
Jefferson Academy3 @ Monsignor Donovan Catholic  
Glenn Hills4 @ Westside (Augusta)  
Chattahoochee County11 @ Terrell County  
Mount Paran Christian11 @ St. Francis  
Northview @ 6North Atlanta  
Toombs Christian Academy24 @ First Presbyterian Christian Academy  
Morrow4 @ Fayette County  
Coosa @ 3Rockmart  
Gatewood @ 2Milledge Academy  
Meadowcreek4 @ Central Gwinnett  
Cross Creek @ 7Thomson  
Alexander12 @ Creekside  
Sonoraville @ 1Calhoun  
Lithia Springs @ 2Decatur  
Terrell Academy0 @ Westwood  
Greene County @ 3Lincoln County  
Unity Christian18 @ Young Americans Christian  
Lumpkin County @ 8Fannin County  
Briarwood Academy12 @ Brentwood  
Walnut Grove @ 11Buford  
Chattooga4 @ Armuchee  
Banks County2 @ Social Circle  
Forest Park6 @ Osborne  
Strong Rock Christian @ 16Eagles Landing Christian Academy  
Butler8 @ Laney  
Dublin @ 2Northeast  
Rabun Gap-Nacoochee @ 16Metrolina Christian Academy NC  
Howard (Macon)1 @ Upson-Lee  
Schley County3 @ Crawford County  
Douglass @ 12Hapeville Charter  
Mount Vernon Presbyterian11 @ Our Lady of Mercy  
Arlington Christian @ 12New Creations Christian  
Tiftarea Academy @ 9Valwood  
Columbus @ 2Carver (Columbus)  
Temple @ 6Callaway  
Portal @ 3Savannah Christian  
Madison County @ 3North Oconee  
East Jackson9 @ Haralson County  
Brantley County @ 4Appling County  
Crisp Academy8 @ Hancock Academy  
Atkinson County @ 13Turner County  
Skipstone Academy7 @ Sherwood Christian Academy  
David Emanuel Academy10 @ Greene Academy  
Baconton Charter @ 11Seminole County  
Josey @ 9Screven County  
Jordan @ 10Heard County  
Hebron Christian Academy13 @ Lakeview Academy  
Life Christian Academy (East Point)12 @ Fullington Academy  
North Cobb Christian @ 2Gordon Lee  
Murray County5 @ Lakeview-Fort Oglethorpe  
Stewart County @ 22Pelham  
Covenant Academy10 @ Dawson Christian Academy  
Cross Keys4 @ Glascock County  
East Atlanta @ 19Georgia Force  
Kings Way Christian School19 @ Covenant Christian Academy (Loganville)  
Praise Academy @ 9Harvester Christian Academy  
Heritage Christian @ 16Hearts Academy  
Brookwood (Snellville) @ 3Parkview  
Mt Zion (Mt Zion)5 @ Trion  
Northside (Warner Robins) @ 5Coffee  
Lakeside (Evans) @ 13Heritage (Conyers)  
Westminster (Atlanta)3 @ Lovett  
Solid Rock Academy @ 10Holy Ground Baptist Academy  
New Hampstead @ 6Wayne County  
Cherokee Christian4 @ Peachtree Academy  
Discovery @ 5Duluth  
Pataula Charter Academy @ 15Sneads FL  
Lanier Christian Academy14 @ Notre Dame Academy  
Greater Bethlehem Temple Christian14 @ Windsor Academy  
Chiles FL @ 8Thomasville  
First Baptist SC 3 @ St. Andrews  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)