Schedule & Scores for Friday, September 9, 2011

ClassAway   HomeLocation
Grayson34 @ 7Archer  
West Forsyth21 @ 13Etowah  
Lassiter56 @ 35North Cobb  
Peach County14 @ 7Veterans  
Calhoun39 @ 7Pepperell  
Walton49 @ 7Campbell  
East Paulding51 @ 6Douglas County  
Collins Hill14 @ 31ML King  
Marist28 @ 3Chamblee  
Flowery Branch42 @ 20Apalachee  
Eagles Landing Christian Academy47 @ 8Manchester  
Augusta Christian27 @ 21Ben Lippen SC  
Stephenson35 @ 21Tift County  
Cartersville28 @ 35LaFayette  
Whitewater13 @ 10Union Grove  
Kell36 @ 12Woodstock  
Jefferson42 @ 14Dawson County  
Valwood42 @ 6Munroe FL  
North Hall13 @ 38St. Pius X Catholic  
Allatoona42 @ 7Southeast Whitfield County  
Carrollton48 @ 0Centennial  
Carver (Atlanta)33 @ 77Tucker  
Newnan16 @ 28Peachtree Ridge  
Marietta7 @ 20McEachern  
Bainbridge23 @ 20Westover  
Riverdale22 @ 29Banneker  
Chattahoochee34 @ 7Forsyth Central  
Athens Academy40 @ 21First Presbyterian Day  
Hillgrove45 @ 0North Forsyth  
Shiloh28 @ 19South Gwinnett  
Emanuel County Institute28 @ 13Metter  
Pierce County7 @ 49Ware County  
Screven County31 @ 19Jefferson County  
Glynn Academy35 @ 7McIntosh County Academy  
Prince Avenue Christian42 @ 7Lakeview Academy  
Appling County28 @ 21Coffee  
Harrison15 @ 12Milton  
Gilmer0 @ 1Dalton  
Eastside35 @ 14Locust Grove  
LaGrange35 @ 34Cedar Grove  
Bleckley County23 @ 0Southeast Bulloch  
North Paulding27 @ 21South Paulding  
Creekside12 @ 35Tri-Cities  
Wayne County50 @ 14Long County  
Effingham County12 @ 18Liberty County  
Irwin County21 @ 28Bacon County  
Northeast0 @ 48Lamar County  
Laney26 @ 13Dodge County  
Bowdon48 @ 30Heard County  
Roswell14 @ 49Norcross  
Miller County0 @ 7Northview AL  
Northgate42 @ 14Ola  
Mundys Mill20 @ 0Morrow  
Northwest Whitfield31 @ 14Sequoyah  
Pope41 @ 7Villa Rica  
West Laurens41 @ 21Howard (Macon)  
McIntosh29 @ 28Jones County  
Pickens7 @ 14Ringgold  
Cass13 @ 35Johns Creek  
Memorial Day18 @ 34Tattnall Square Academy  
Jenkins28 @ 42Richmond Hill  
Arabia Mountain20 @ 35Alexander  
Bulloch Academy48 @ 7Tiftarea Academy  
Lakeview-Fort Oglethorpe17 @ 29Model  
Pike County35 @ 0Greene County  
Houston County13 @ 14Crisp County  
Clinch County20 @ 33Wilcox County  
Harris County6 @ 7Griffin  
Holy Innocents Episcopal14 @ 48Greater Atlanta Christian  
Decatur21 @ 31Riverwood  
Cedartown8 @ 22Ridgeland  
Morgan County16 @ 0Monticello  
River Ridge28 @ 21Temple  
Mount de Sales Academy42 @ 21Flint River Academy  
Starrs Mill31 @ 47Alcovy  
Wesleyan54 @ 6Twiggs County  
Tattnall County7 @ 21Statesboro  
Hiram32 @ 6Paulding County  
Evans28 @ 13Glenn Hills  
North Murray21 @ 49Coosa  
Salem39 @ 43Habersham Central  
Our Lady of Mercy42 @ 14St. Francis  
Worth County7 @ 28Cook  
Cherokee0 @ 28Mill Creek  
Stone Mountain24 @ 0Washington  
Charlton County14 @ 0Lanier County  
Pinewood Christian22 @ 21Southland Academy  
Brentwood13 @ 26Milledge Academy  
Toombs County12 @ 41Vidalia  
Burke Academy51 @ 28Jefferson Academy  
Sprayberry30 @ 28Kennesaw Mountain  
Eagles Landing0 @ 49Sandy Creek  
Loganville14 @ 35Heritage (Conyers)  
Johnson County18 @ 37Calvary Day  
Kendrick0 @ 7Columbus  
Mitchell County20 @ 28Thomasville  
Troup County12 @ 10Americus-Sumter  
Greenbrier19 @ 13Hephzibah  
Westlake10 @ 21Colquitt County  
Rockdale County14 @ 28Cedar Shoals  
Macon County6 @ 33Dooly County  
Taylor County28 @ 0Central (Talbotton)  
Trion8 @ 10Pinecrest Academy  
Kings Ridge Christian20 @ 21Strong Rock Christian  
Druid Hills63 @ 6Cross Keys  
Union County7 @ 36Hart County  
Whitefield Academy10 @ 17Wilkinson County  
Athens Christian1 @ 0Hebron Christian Academy  
Savannah0 @ 56Brunswick  
Pace Academy28 @ 35Walker  
Rabun County0 @ 28Oglethorpe County  
McNair7 @ 29Osborne  
East Hall0 @ 48Elbert County  
Pelham0 @ 40Brooks County  
Winder-Barrow35 @ 42Madison County  
Piedmont Academy55 @ 19Briarwood Academy  
Terrell County6 @ 42Lee County  
Oconee County10 @ 38Stephens County  
Hawkinsville19 @ 41Brookstone  
Chattahoochee County0 @ 34Greenville  
Mount Paran Christian7 @ 14Haralson County  
Toombs Christian Academy40 @ 12David Emanuel Academy  
Putnam County55 @ 0Crawford County  
Gatewood14 @ 34Stratford Academy  
Sonoraville14 @ 38Adairsville  
Terrell Academy43 @ 54Brookwood (Thomasville)  
Chattooga0 @ 48Armuchee  
Banks County7 @ 35East Jackson  
Sherwood Christian Academy0 @ 43Westwood  
Jeff Davis27 @ 6Treutlen  
Dublin41 @ 6East Laurens  
Schley County13 @ 48Marion County  
Glascock County60 @ 6Mt Zion (Mt Zion)  
Arlington Christian34 @ 0Trinity Christian (Sharpsburg)  
Portal9 @ 18Claxton  
Wheeler County21 @ 7Savannah Country Day  
Randolph Southern0 @ 48Southwest Georgia Academy  
Brantley County14 @ 18Berrien  
Crisp Academy42 @ 6Hancock Academy  
Atkinson County7 @ 19Telfair County  
Riverside Military Academy0 @ 65Landmark Christian  
Baconton Charter7 @ 54Randolph-Clay  
Josey14 @ 56Burke County  
Jordan0 @ 70Cairo  
Fullington Academy30 @ 7Griffin Christian  
Montgomery County0 @ 38Bryan County  
Southwest Atlanta Christian24 @ 27Mount Pisgah Christian  
Murray County0 @ 28Heritage (Ringgold)  
Paulding Panthers0 @ 42Holy Spirit Prep  
Stewart County12 @ 64Calhoun County  
Social Circle0 @ 56Aquinas  
Bethlehem Christian Academy15 @ 49Greene Academy  
Covenant Academy27 @ 40Windsor Academy  
Brookwood (Snellville)6 @ 20Dacula  
Central (Macon)0 @ 7Rutland  
Westside (Macon)21 @ 33Baldwin  
Heritage54 @ 42Mount Vernon Presbyterian  
Trinity Christian (Dublin)19 @ 55Westfield  
Johnson (Gainesville)13 @ 46Chestatee  
Leon FL 22 @ 39Lowndes  
Copper Basin TN 26 @ 21Towns County  
North Augusta SC 38 @ 22Lakeside (Evans)  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)