Schedule & Scores for Friday, November 3, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Timber Creek4 @ Hagerty  
Cypress Creek4 @ University Orlando  
West Orange19 @ Ocoee  
Satellite18 @ Cocoa Beach  
Monsignor Pace3 @ Belen Jesuit  
Celebration @ 39Lyman  
Lake Placid @ 18Avon Park  
Heritage @ 15Viera  
Lake Wales23 @ Bartow  
Auburndale @ 16Wiregrass Ranch  
Sebring2 @ Merritt Island  
Winter Haven @ 3Ridge  
Evans9 @ Colonial  
Glades Day10 @ Pope John Paul II  
Lake Worth @ 19Boynton Beach  
Village Academy @ 24North Broward Prep  
South Fork @ 4Jupiter  
Apopka23 @ Oak Ridge  
South Lake @ 3East Ridge  
Lake Nona @ 12Wekiva  
Seminole (Seminole) @ 1Osceola (Seminole)  
Oviedo5 @ Lake Howell  
Winter Springs @ 14North Marion  
Edgewater @ 4Boone  
Lake Brantley @ 11Osceola (Kissimmee)  
Poinciana @ 18Jenkins  
Harmony @ 6Southeast  
Liberty34 @ Lake Region  
East River13 @ Freedom (Orlando)  
University Orange City8 @ Deltona  
Winter Park8 @ Lake Mary  
Eau Gallie @ 14Melbourne  
Glades Central @ 1Pahokee  
Sarasota @ 27Riverview (Sarasota)  
DeLand5 @ Seabreeze  
McArthur @ 17Hallandale  
North Miami Beach @ 5Miami  
Bishop Moore @ 7Seminole (Sanford)  
Palm Bay8 @ Treasure Coast  
Vero Beach27 @ Sebastian River  
Okeechobee @ 4Clewiston  
Spanish River @ 13Forest Hill  
Olympic Heights14 @ Santaluces  
Wellington @ 15Atlantic (Delray Beach)  
Haines City9 @ Tenoroc  
New Smyrna Beach @ 21Spruce Creek  
Titusville @ 9Astronaut  
Lake Highland Prep4 @ Berkeley Prep  
Fort Meade @ 3Frostproof  
Trinity Prep @ 7Space Coast  
Lehigh5 @ Riverdale  
DeSoto County @ 5Lakewood Ranch  
Lemon Bay2 @ North Port  
Venice17 @ Manatee  
Charlotte @ 12Palmetto (Palmetto)  
Kings Academy4 @ Benjamin  
Calvary Christian Academy (Fort Lauderdale)3 @ Coral Springs Charter  
Cocoa18 @ Rockledge  
University @ 15Chaminade-Madonna  
Gainesville17 @ Eastside  
Largo3 @ Lakewood  
Columbia6 @ Bolles  
Fletcher13 @ Mandarin  
Madison County10 @ Rickards  
Godby9 @ Lincoln  
Robinson @ 6Bloomingdale  
Northeast (St. Petersburg) @ 3Countryside  
Durant @ 19Armwood  
Fleming Island21 @ Orange Park  
South Fort Myers @ 20Immokalee  
Plantation20 @ Douglas  
West Florida12 @ Washington (Pensacola)  
East Lake @ 5Clearwater  
Miramar7 @ St. Thomas Aquinas  
Ponte Vedra9 @ Creekside  
Pensacola Catholic @ 4Pace  
Yulee17 @ Fernandina Beach  
Niceville6 @ Navarre  
Sandalwood7 @ Atlantic Coast  
Killian @ 10North Miami  
South Plantation8 @ Coral Springs  
Norland28 @ Mater Academy Charter  
Palm Beach Gardens @ 5Park Vista  
Island Coast @ 28East Lee County  
Royal Palm Beach @ 25Seminole Ridge  
Pasco @ 22Zephyrhills  
Palm Harbor University0 @ 1Riverview (Riverview)  
Palm Harbor University24 @ Dunedin  
Baker County2 @ Dunnellon  
Tampa Bay Tech14 @ Gaither  
Jackson (Jacksonville) @ 36First Coast  
Gulf Breeze19 @ East Gadsden  
Bishop Kenny34 @ Episcopal  
Tampa Catholic11 @ Jesuit  
Pinellas Park27 @ Dixie Holli  
Pensacola @ 15Escambia  
Fort Myers @ 6Dunbar  
Western22 @ Cooper City  
University Christian @ 8Clay  
Fort White22 @ Parker  
Leonard @ 34Palm Beach Central  
Trenton12 @ Hamilton County  
North Florida Christian @ 4Port St. Joe  
Milton @ 18Pine Forest  
Barron Collier3 @ Hardee  
Mount Dora @ 1Gateway  
Taylor County5 @ Suwannee  
Newsome @ 20Plant  
Leesburg0 @ Lake Minneola  
Dr Krop @ 12Southridge  
Sunlake @ 14River Ridge  
Buchholz34 @ Santa Fe  
Palatka @ 30St. Augustine  
Bradford17 @ Middleburg  
Everglades @ 12West Broward  
Chamberlain34 @ Strawberry Crest  
Estero @ 4Cypress Lake  
Holmes County @ 2Chipley  
Mosley13 @ Leon  
Nease @ 16Bartram Trail  
First Baptist Academy11 @ Northside Christian  
Carrollwood Day9 @ Maclay  
Westminster Christian @ 24Gulliver Prep  
Chiefland @ 23Williston  
Matanzas @ 7Menendez  
Wolfson @ 16Englewood  
Fivay @ 27Land OLakes  
King @ 20Alonso  
Tarpon Springs @ 9Mitchell  
Hollywood Hills @ 30Cardinal Gibbons  
Lafayette49 @ Avant Garde Academy  
Liberty County @ 10Sneads  
Moore Haven30 @ LaBelle  
Jefferson County @ 31Wakulla  
Southwest @ 30Coral Gables  
Centennial8 @ Port St. Lucie  
Golden Gate @ 10Gulf Coast  
Bay @ 10Choctawhatchee  
Piper @ 20Naples  
John Carroll Catholic4 @ Holy Trinity Episcopal  
Eustis13 @ Umatilla  
Baldwin17 @ Paxon  
Lake Weir5 @ Citrus  
Cape Coral9 @ Mariner  
Bayshore11 @ Mulberry  
Blake @ 6East Bay  
Brandon0 @ Middleton  
Tate25 @ Smiths Station AL  
Foundation Academy @ 1Seffner Christian  
Stranahan12 @ Fort Lauderdale  
Rutherford @ 18Marianna  
Palmetto Ridge9 @ Lely  
Lee20 @ White  
Spoto17 @ Leto  
Ferguson @ 12Homestead  
Mourning @ 15Goleman  
West Oaks5 @ Bayside  
Agape Christian Academy (Orlando) @ 37Lakeland Christian  
Belleview @ 2Forest  
Westland Hialeah @ 48Port Charlotte  
Crescent City3 @ Pine Ridge  
Crescent City3 @ Pine Ridge  
Stanton20 @ Eagles View  
Baker22 @ Graceville  
Father Lopez26 @ Atlantic (Port Orange)  
Tavares23 @ Lecanto  
Braden River11 @ St. Petersburg  
Sunset @ 8Braddock  
Bell @ 21Wildwood  
Coconut Creek18 @ Boyd Anderson  
Coconut Creek @ 22American Heritage (Plantation)  
Miami Springs23 @ Hialeah-Miami Lakes  
Weeki Wachee26 @ Gulf  
Lennard @ 34Hillsborough  
Interlachen20 @ PK Yonge  
Coral Park4 @ Hialeah Gardens  
Jay12 @ Lighthouse Christian  
Jay15 @ Lighthouse Private Christian Academy  
Taylor20 @ Keystone Heights  
St. Andrews2 @ LaSalle  
Pompano Beach @ 17Northeast (Oakland Park)  
Hawthorne37 @ Bronson  
St. John Lutheran @ 37Seven Rivers Christian  
Evangelical Christian @ 1Keswick Christian  
The Villages Charter @ 4First Academy (Orlando)  
Vernon @ 20Blountstown  
Merritt Island Christian0 @ Cornerstone Charter Academy  
Southwest Florida Christian @ 1Neumann  
Oak Hall10 @ Aucilla Christian  
IMG Academy9 @ Hoover AL  
North Bay Haven Academy @ 5Bozeman  
North Florida Educational Institute @ 2Hilliard  
Wewahitchka @ 11Florida A&M  
Oxbridge Academy23 @ Palm Beach Lakes  
All Saints Academy @ 16Canterbury  
Marco Island Academy @ 5St. Petersburg Catholic  
Ocala Christian @ 24Legacy Charter  
Cedar Creek Christian7 @ Warner Christian  
Cornerstone Academy16 @ Geneva Classical Academy  
Academy at the Lakes5 @ Hernando Christian Academy  
DonahueCatholic11 @ Golden Rule Academy  
City of Life Christian Academy @ 3Peniel Baptist Academy  
Solid Rock Community @ 18Lakeside Christian  
First Coast Christian @ 6Masters Academy (Vero Beach)  
Countryside Christian @ 18Hillsborough Baptist  
American Heritage (Delray Beach)22 @ Westminster Academy  
Vanguard (Ocala)23 @ Oakleaf  
Jackson (Miami) @ 20Northwestern  
Calvary Christian (Clearwater)3 @ Indian Rocks Christian  
Central (Fort Pierce) @ 3Melbourne Central Catholic  
Broward International @ 38Crestview  
Bayshore Christian10 @ Boca Raton Christian  
Bayshore Christian @ 37Boca Raton  
Zephyrhills Christian Academy6 @ Admiral Farragut  
Somerset Academy Silver Palms @ 14Community School of Naples  
Newberry Christian Community @ 1Hope Christian Academy  
Everglades Prep Academy8 @ Pine Crest  
Windermere @ 40Olympia  
Kingdom Prep @ 28Victory Christian Academy  
IMG Academy White @ 13Key West  
Jordan Christian Prep @ 1Trinity Catholic  
Superior Collegiate @ 17Chiles  
Citi Christian Academy8 @ Canterbury  
Village View Christian Academy @ 10Citrus Park Christian  
Riverside Christian8 @ Lighthouse Christian Academy  
First Baptist Christian Academy21 @ Cornerstone Christian  
Cypress Creek (Wesley Chapel) @ 36Anclote  
West Park @ 14Cardinal Mooney  
Snook Christian Academy AL @ 3Northview  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)