Schedule & Scores for Friday, November 10, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Port Charlotte7 @ 13Naples  
Frostproof59 @ 38Wildwood  
Sebring0 @ 42Armwood  
Winter Haven13 @ 17Lakeland  
Boone28 @ 13Flagler Palm Coast  
Gateway15 @ 60Riverview (Sarasota)  
Glades Day35 @ 42Moore Haven  
East Ridge14 @ 56Bartram Trail  
Apopka54 @ 21Seminole (Sanford)  
Olympia19 @ 42Vero Beach  
Lake Mary0 @ 51Wekiva  
East River0 @ 43Plant  
Glades Central21 @ 44University  
Bishop Moore34 @ 21Westwood  
Palm Bay21 @ 27Rockledge  
Forest Hill26 @ 31West Broward  
Ridge7 @ 35Dr Phillips  
Merritt Island0 @ 42American Heritage (Plantation)  
Lake Highland Prep17 @ 34Avon Park  
Pahokee41 @ 17Williston  
Manatee16 @ 44Osceola (Kissimmee)  
Kings Academy7 @ 42Oxbridge Academy  
Gainesville14 @ 34Vanguard (Ocala)  
Columbia33 @ 36Lincoln  
Bolles21 @ 24Trinity Christian  
Wakulla26 @ 0Ribault  
Carol City23 @ 0Dillard  
Fleming Island31 @ 26Lee  
Fleming Island31 @ 26Lee  
Plantation14 @ 29Atlantic (Delray Beach)  
Ponte Vedra18 @ 28Godby  
Niceville47 @ 49Navarre  
South Plantation @ 13West Broward  
Hillsborough14 @ 9Lake Gibson  
Norland12 @ 21Mainland  
Park Vista28 @ 20Miramar  
Homestead0 @ 50Columbus  
Pine Forest0 @ 28Escambia  
Cardinal Gibbons43 @ 30Jones  
Seminole Ridge0 @ 32Palm Beach Central  
Southridge35 @ 14Belen Jesuit  
Gulf Breeze35 @ 38Crestview  
Union County6 @ 50Madison County  
Tampa Catholic35 @ 37Clearwater Central Catholic  
Rickards19 @ 42West Florida  
Western20 @ 17Deerfield Beach  
Florida State University28 @ 27Fort White  
Trenton7 @ 49Dunnellon  
Jesuit14 @ 7Jefferson  
Dunbar37 @ 17Hardee  
Marianna7 @ 35West Nassau  
Barron Collier24 @ 27Largo  
Clay41 @ 37Hernando  
Admiral Farragut6 @ 45Indian Rocks Christian  
Gaither0 @ 56Viera  
Buchholz21 @ 31Edgewater  
Newberry8 @ 34Taylor County  
Nature Coast Tech7 @ 34Baker County  
Chamberlain13 @ 14Mitchell  
Bloomingdale22 @ 42Tampa Bay Tech  
Matanzas0 @ 33Northwestern  
Nova26 @ 36Doral Academy  
Keystone Heights7 @ 27Bradford  
South Miami0 @ 56St. Thomas Aquinas  
Tarpon Springs0 @ 40Lakewood  
St. Petersburg13 @ 49Venice  
Lafayette7 @ 49Dixie County  
Key West7 @ 31Monsignor Pace  
Jefferson County8 @ 49Blountstown  
Menendez38 @ 24Belleview  
Booker0 @ 54Immokalee  
Spruce Creek14 @ 42Winter Park  
Clearwater13 @ 37North Fort Myers  
Tate14 @ 49St. Augustine  
Melbourne Central Catholic55 @ 21First Academy (Orlando)  
Palmetto Ridge14 @ 50Fort Myers  
Port St. Joe49 @ 6Cottondale  
Mater Academy Charter13 @ 43Dwyer  
River Ridge31 @ 35Zephyrhills  
Florida A&M0 @ 35University Christian  
Chipley30 @ 29Holmes County  
Braden River41 @ 13South Fort Myers  
Canterbury22 @ 14Seacoast Christian Academy  
Wiregrass Ranch17 @ 10Lake Nona  
Jay6 @ 42Baker  
Southwest Florida Christian17 @ 63Cambridge Christian  
John Paul II Catholic10 @ 43North Florida Christian  
North Bay Haven Academy0 @ 43Raines  
Seven Rivers Christian49 @ 6St. Francis Catholic  
Clearwater Academy International52 @ 26Jordan Christian Prep  
DonahueCatholic34 @ 14Masters Academy (Vero Beach)  
City of Life Christian Academy66 @ 37Citrus Park Christian  
First Coast Christian0 @ 2Citi Christian Academy  
American Heritage (Delray Beach)0 @ 38Chaminade-Madonna  
Central (Miami)42 @ 6Heritage  
Calvary Christian (Clearwater)24 @ 10Lakeland Christian  
Palmetto (Palmetto)28 @ 24Pinellas Park  
Zephyrhills Christian Academy0 @ 12Victory Christian Academy  
Everglades Prep Academy6 @ 43Benjamin  
Riverside Christian80 @ 42Newberry Christian Community  
First Baptist Christian Academy14 @ 33Lakeside Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)